Rochia de mireasa

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa

Post by Katina »

eu abea astept ziua ...eu cred ca merita sa dau 200 sau 300 in plus doar sa stiu ca rokia e a mea chiar daca nu imi recuperez banii mie mear placea sa imi vad rokia si peste 20 de ani in dulap putin galbuie si sa imi aduc aminte a fost odata ...


happyday0_
Posts: 71
Joined: 15 May 2011, 23:00

Allure c157

Post by happyday0_ »

Fetelor, si eu am de gand sa dauin chirie rochita mea Allure Couture C157. Inca nu am poze de la nunta unde s-ar vedea foarte bine, dar asta e modelul.
Image [/img]


Madalyn
Posts: 154
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Madalyn »

Ce pret vinzarea? de cite ori a mai fost purtata inaintea ta?


happyday0_
Posts: 71
Joined: 15 May 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by happyday0_ »

Eu nu o vind, vreau sa o dau in chirie. Poate nu m-am exprimat corect.
Esdte rochia pe care am cumparat-o nou-nouta si am fost doar eu mireasa in ea.


Madalyn
Posts: 154
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Madalyn »

happyday0_ wrote:Eu nu o vind, vreau sa o dau in chirie. Poate nu m-am exprimat corect.
Esdte rochia pe care am cumparat-o nou-nouta si am fost doar eu mireasa in ea.
n-am fost atenta,cer iertare
E foarte frumoasa rochia! mi-as dori si eu asa ceva, dar sunt interesata mai mult sa o pastrez a mea decit sa o iau chirie. oricum, poti scrie pretul ? poate voi avea nevoie


Ludmila
Posts: 20
Joined: 31 Mar 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Ludmila »

CristinaB7 wrote:Apropo, eu caut sa-mi cumpar rochita din avatar. Este Mori Lee 1601 daca cineva din miresuici o are si doreste so vinda sunt deschisa la negocieri!!! Image Image Image



Salut. Eu miam comandat rochia Mori Lee 1601 din SUA. O rochie superba, mam indragostit de ea din prima, de aceea nu vreau so vand, dar sunt dispusa sa o dau in chirie, nu fac afaceri cu ea, cred doar o singura data mar lasa inima so dau in chirie... deoarece am cumparato cam scump 950 de euro. Pretul negociabil... nu scump. Poti sami scrii daca esti cointeresata. Am avut nunta acum pe 22 oct., cand voi avea imagini voi posta. Multumesc.


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa

Post by Katina »

Ludmila
si mie imi place aceasta rokita dar eu la fel as vrea so cumpar ca sa fie a a mea , ma gandesc so cos dar cam stau la dubii ,findca nu pot merge la probe ...dar pana la nunta poate ma razgandesc si poate am so eau in chirie asa ca asteptam poze cu rokita... Image


Ludmila
Posts: 20
Joined: 31 Mar 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Ludmila »


Imediat ce fac rost de fotografii, am sa arat rochita. E superba, mam simtit o printesa, a fost foarte comoda deoarece nu are cercuri.


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa

Post by Katina »

CristinaB7 nustiu daca ai observat dar avem nunta in aceasi zi ,ne place aceeasi rokie si ne chiama la fel Image dragut


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Rochia de mireasa

Post by CristinaB »

Kristina+mashiu wrote:CristinaB7 nustiu daca ai observat dar avem nunta in aceasi zi ,ne place aceeasi rokie si ne chiama la fel Image dragut
Da, frumoase coincidente pe forumul acesta... Image Image
Dar la noi s-ar putea sa schimbam data nuntii ca nasii sunt peste hotare si nu vor avea posibilitate sa vina pe aceasta data....Pacat.....Asa imi placea data si perioada :| .....Poate o facem pe 27.07. de ziua mea......Zilele astea se decide..


Image
Locked