Rochia de mireasă 3

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
niutka
Posts: 20
Joined: 03 Feb 2014, 15:16

Re: Rochia de mireasă 3

Post by niutka »

sincera sa fiu,inainte de a ma hotara si eu, m-am interesat cum sa fac sa fie ok,deci inainte de a merge acolo trebuie sa iti rezervi o data cand vrei sa vii la probe,sa spui ce modele vrei sa probezi si bineinteles sa mentionezi si masura ta,deci in asa fel eviti sa vii de mai multe ori,ca daca e marimea ta si trebuie putin modificata,ele pot fi facute in aceiasi zi,plus la asta daca merg pina acolo o sa incerc sa cumpar mai multe lucruri astfel incat sa compensez cheltuiala de timp si bani pe drum.de aici si am facut pasul de a recomanda si altor persoane,plus la asta asta e singura rochie care mi-a placut si mie si logodnicului meu,deci pe asta trebuie sa o iau si nu alta :D


mariana92
Posts: 23
Joined: 22 Jan 2014, 01:16

Re: Rochia de mireasă 3

Post by mariana92 »

Daca nu iti arati mari 'fite' si le explici consultatelor si le zici in ce buget anume te incadrezi, sunt frt amabile si iti intra in situatie, cel putin cu mine asa au fost si le sunt extrem de recunoscatoare


Tanya_d
Posts: 57
Joined: 04 Jul 2013, 12:18

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Tanya_d »

Si eu am luat rochita de la Ideal Mariaj... 850 euro e pentru prima chirie a rochiei, dar daca esti de acord ca sa iei rochia la chiria 2 sau 3, respectiv pretul se reduce . Fetele mi-au aratat rochite la chiria a doua si aratau foarte bine .


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Radutu »

sal fetelor, iata intimplator am gasit si eu acest forum si sunt tare bucuroasa , aici e plin de informatie la cite intrebari am eu, ma gindeam ca va fi foarte greu dar asa cred ca voi pune totul la punct foarte operativ, eu lucrez pina tirziu asa ca las mereu totul sa fac pe mai in colo dar ma tem ca voi fi cu nunta pe nas si ma va apuca panica, dar asa voi avea timp macar dupa servici sa citesc ce ati mai scris voi, rochita am vazut ceva dragut la Cocos si la Diana, dar zic sa mai vad si in alta parte


CristinaV
Posts: 16
Joined: 16 Dec 2012, 20:45

Re: Rochia de mireasă 3

Post by CristinaV »

Imi vind rochita :)
Rochia "Vera" by Aire Vintage Barcelona 2013,in stare excelenta !!! Trena si bretele flexibile,marime ajustabila. Jupa (подъюбник) cadou! PRET NEGOCIABIL!!! 068024411 Cristina

http://airebarcelona.es/en/vestido/2013/228-VERA-123.html

In salonul "Beatrice" din Chisinau doar chiria acestei rochii este de 1800 Euro

Vreau sa pun poze si nu stiu cum :((


Kristine
Posts: 34
Joined: 31 Oct 2013, 10:31

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Kristine »

TaniushkaMTV wrote:Девочки помогите пожалуйста, кто шил свадебное платье в ателье, подскажите хороший салон!
Eu mi-o cos la salonul Miriams!


Valentina B.
Posts: 28
Joined: 14 Apr 2013, 13:18

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Valentina B. »

Image
Aștept mesage in privat ;)


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Radutu »

fetelor eu vad din conversatii ca multe mirese isi cos rochia, ei sunteti niste curajoase, eu de cite ori im incercat sa imi cos ceva niciodata nu a esit cu mi-am dorit asa ca aceasta varianta cade apriori,eu vreau 2 rochite ca majoritatea una mulata pe corp si alta vaporoasa dar in acelas timp si foarte usoara, vad ca voi deja luati si cite 2 perechi de pantofi, iata o sa ma gindesc si eu la asta, cind o sa ma auda vs


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Radutu »

Image m-am indragostit de ei , dar unde sa-i gasesc sunt atit de fini


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Radutu »

Image iar la acesti pantofi acesta rochita, daca as gasi asa ceva mi-as face si nunta in stil Parizian


Post Reply