Rochia de mireasă 3

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Rochia de mireasă 3

Post by catiushka »

radutu poti s-o cosi exact asa ca pe poza,
pantofii mi-au placut enorm si desi mi-am cumparat sandale vreau si eu asa pantofi (pacat ca n-avem aici emoticon cu ochii inimioara :lol: )

PS si eu fac nunta in stil parizian asa ca daca vrei ceva chitibusuri gen tur eifeluri scrie-mi


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Radutu »

[quote="catiushka"]radutu poti s-o cosi exact asa ca pe poza,
pantofii mi-au placut enorm si desi mi-am cumparat sandale vreau si eu asa pantofi (pacat ca n-avem aici emoticon cu ochii inimioara :lol: )

PS si eu fac nunta in stil parizian asa ca daca vrei ceva chitibusuri gen tur eifeluri scrie-mi[/quo
Catiusa m-am gindit ca nu e ceva sofisticat de cusut dar oricum nu eram sigura ca va arata ca in poza asa ca mi-am luat tot ceva dragut de la Diana , modelul Susana acus voi atasa poza


Radutu
Posts: 90
Joined: 27 Mar 2014, 15:33

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Radutu »

Image


sergiusofia
Posts: 4
Joined: 19 Feb 2014, 17:12

Re: Rochia de mireasă 3

Post by sergiusofia »

fetelor va rog sa-mia ratati rochii cusute de mireasa....vadca multi lauda o croitoareasa de la ,,julia,, aveti nr?merci,,,am nunta in august si nu gasesc nimik normal in md.


katiusha
Posts: 60
Joined: 08 Dec 2013, 23:55

Re: Rochia de mireasă 3

Post by katiusha »

sergiusofia wrote:fetelor va rog sa-mia ratati rochii cusute de mireasa....vadca multi lauda o croitoareasa de la ,,julia,, aveti nr?merci,,,am nunta in august si nu gasesc nimik normal in md.
Sofia,aici poti gasi toata informatia necesara a acestui salon
http://svadiba.md/ro/catalog/julia/defa ... view=About


InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Rochia de mireasă 3

Post by InnaM »

sergiusofia wrote:fetelor va rog sa-mia ratati rochii cusute de mireasa....vadca multi lauda o croitoareasa de la ,,julia,, aveti nr?merci,,,am nunta in august si nu gasesc nimik normal in md.
Wow nu cred sa nu gaseshti nimik :o . Moldova de parca ar fi tzara minunilor, ce vrei gaseshti, mai ales rokii de mireasa de orice tip, model, culoare etc. Ca nu gaseshti ceva ca sa-tzi placa dar sa shi se incadreze in buget diacum ii altceva. Sper sa-tzi gaseshti kit mai curind rokitza la care ai visat :)


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Mary08 »

Sa ma laud, in sesn bun... :lol: ca mi-am luat azi rochita de la croitoreasa, sunt foarte incintata de rezultat, este asa cum mi-am dorit, chiar mai frumoasa de fapt! :P
P.S. Un mare Multumesc Catiuskai care mi-a recomandat croitoreasa, pup.
Iar celor care sint inca in cautare, multa bafta, si nu uitati ca cei al vostru e pus deoparte si cu siguranta veti gasi rochita visurilor voastre! ;)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Rochia de mireasă 3

Post by catiushka »

haaaa mary nici n-am stiut ca pe ea a-i ales-o :oops: ma faci sa rosesc si ma bucur enorm pt tine
abia astept si eu s-o vad pe a mea, inca 2 luni jumate ufff ce emotii am si eu :oops:


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Rochia de mireasă 3

Post by Olecika »

Fetelor,

Eu mi-am procurat rochita de la "JULIA" salonul de la Botanica. Era aproape gata rochita, eu am probat-o, mi-a placut si deja peste o saptamina am venit si am luat-o finistata si modelata pe mine.

Apropo o vind sau o inchiriez:
http://makler.md/ru/chisinau/clothing-f ... g/an/23098

Bafta !!!


Post Reply