Nunta la "Novas"

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
KALIAN
Posts: 3
Joined: 22 Oct 2012, 19:13

Re: Nunta la "Novas"

Post by KALIAN »

salut .....intreabarea mea suna astfel: Care este numarul maxim de persoane care leger incap in Novas unde sa nu te calci pe picioare sa poti dansa si tot asa .....ms mult


silvunea
Posts: 110
Joined: 11 Sep 2011, 23:00

Re: Nunta la "Novas"

Post by silvunea »

KALIAN wrote:salut .....intreabarea mea suna astfel: Care este numarul maxim de persoane care leger incap in Novas unde sa nu te calci pe picioare sa poti dansa si tot asa .....ms mult
100 -110 persoane cred ca e cel mai normal atit pentruspatiul de dans cit si pentru arajarea la mese :)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Nunta la "Novas"

Post by maryLand »

Noi am fost 129...a fost ok, cred ca 120 de persoane este totusi numarul perfect 8-)


Image
silvis2503
Posts: 27
Joined: 16 Sep 2012, 08:23

Re: Nunta la "Novas"

Post by silvis2503 »

Noi am bronat sala pe 7 iunie 2013 ... Nici nu am cautat alta sala sunt foarte sigura ca nu o sa avem nici o pretentie fata de personal :)
Acum cautam muzicanti si cine ne intreaba localu toti ne lauda si ne asigura ca nu avem de ce sa ne ingrijoram ca localul e super :D :D


silvunea
Posts: 110
Joined: 11 Sep 2011, 23:00

Re: Nunta la "Novas"

Post by silvunea »

maryLand wrote:Noi am fost 129...a fost ok, cred ca 120 de persoane este totusi numarul perfect 8-)
100-110 nr normal
120 numarul perfect :D


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Nunta la "Novas"

Post by DanielaG »

Astazi am fost iarasi la sala pt contract si alte detalii ce urmau fi puse la punct si inca o data m-au coplesit cu amabilitatea,responsabilitatea lor. Intr-adevar administratorul foarte de treaba,intelegatori...ramine dupa nunta sa va spun cum a fost...sper sa fiu tot atit de incintata... :P


Image
lenuta_lg
Posts: 99
Joined: 13 Jun 2012, 11:15

Re: Nunta la "Novas"

Post by lenuta_lg »

Daniela abia astept pareri, sunt foarte curioasa, caci numai noi de pe acest forum ne vom sarbatori marele eveniment acolo. Sper sa se pastreze parerile de bine, caci intradevar sunt foarte binevoitori. O sarbatoare cit mai frumoasa!


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Nunta la "Novas"

Post by DanielaG »

Multumesc lenuta sper si eu sa revin dupa nunta doar cu cuvinte de lauda :oops:


Image
mireasa22.09
Posts: 70
Joined: 20 Feb 2012, 15:46

Nunta la "Novas"

Post by mireasa22.09 »

Salutare fetelor vreau sa va linistesc nu trebuie sa va faceti ingriji in privinta restaurantului si deservirii este la un nivel foarte inalt. Eu in septembrie am facut nunta sa ma credeti si acuma cind vb cu prietenii zic ca a fost foarte super , la inceput si eu ca voi imi facem griji apoi cu o zi inainte am inceput a avea un sir de evenimente care mai de care si am zis fie ce o fi numai retraesc de restaurant si sa ma credeti pot sa le dau 10+++++++++++++++++++++++++++ cu un infint de plusuri. Daca ai ceva cerinti le zici si ei ti-le executa suta la suta. Asa ca succese si fiti vesele.


KALIAN
Posts: 3
Joined: 22 Oct 2012, 19:13

Re: Nunta la "Novas"

Post by KALIAN »

SALUT ....VREAU SA STIU CITI INVITATI AI AVUT LA NUNTA .....AM SI EU LA ANU ACOLO NUNTA SI MA GINDESC UNDEVA LA 120-130 PERSOANE .....SI MI SE PARE CA O SA STEA OAMENII CAM IN SPINARE UNU LA ALTU ....CE PARERE AI ? MS MULT


Post Reply