Probleme legate de forum

Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: probleme si gafe...

Post by Liudocika2012 »

dada, ma alatur la indignarea voastra, i-a facut reclama o fata lu schimbator si covash intentionat, si i-am facut observatie, mesajul meu a fost sters. Deci cineva lucreaza binisor, ce putem face?


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: probleme si gafe...

Post by maryLand »

am observat si eu asta..pacat..am stat atita timp pe forum si era regula cit de cit..iar acum se pare ca nu convin multe lucruri cuiva... :( :( :( :(


Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: probleme si gafe...

Post by perla »

fetelor, din moderatorii noi care au aparut sunt eu, adeline, bride 2011, o viitoare mireasa si maryland... nu cred ca vre-una din noi are vre-un interes in a sterge mesaje... mai ales cele care fac antireclama...

eu nu cunosc pe nimeni, si chiar mi-i in cot cine si despre cine zice, cui face reclama/antireclama... eu sunt aici pentru a ma inspira, sfatui cu voi foste si viitoare mirese, imi ajunge la servici sa fac „curatenie” :D


P.S. svetlana ce ai scris in mesaj? chiar mi-i interesant de ce a fost sters???
Last edited by perla on 28 Dec 2011, 13:36, edited 1 time in total.


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: probleme si gafe...

Post by Alintush »

maryLand wrote:am observat si eu asta..pacat..am stat atita timp pe forum si era regula cit de cit..iar acum se pare ca nu convin multe lucruri cuiva... :( :( :( :(
cel mai bine ar fi sa fie un administrator si un moderator si atit....atunci cred ca va fi mai multa regula pe forum...daca ai posibilitatea MaryLand, fiind moderator fa corectiile astea...
Daca sincer uneori nici nu vreau sa scriu...ca ma gindesc ca va fi sters mesajul... :x :x :x :x


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: probleme si gafe...

Post by Alintush »

perla wrote:fetelor, din moderatorii noi care au aparut sunt eu, adeline, bride 2011 si maryland... nu cred ca vre-una din noi are vre-un interes in a sterge mesaje... mai ales cele care fac antireclama...

eu nu cunosc pe nimeni, si chiar mi-i in cot cine si despre cine zice, cui face reclama/antireclama... eu sunt aici pentru a ma inspira, sfatui cu voi foste si viitoare mirese, imi ajunge la servici sa fac „curatenie” :D


P.S. svetlana ce ai scris in mesaj? chiar mi-i interesant de ce a fost sters???
nu m-am referit la faptul ca tu sau una din fetele astea face ceva,dar acees la redactare si stergere de mesaj o au doar moderatorii si cel ce a postat mesajul

Svetlana imi raspunsese la intrebarea mea referitor la tortul ei de la nunta...unde la facut...cit a costat-o...nu a facut reclama sau antireclama...nu inteleg nici eu de ce a fost sters mesajul


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: probleme si gafe...

Post by adeline »

eu de exemplu mesaje nu sterg , dar le redactez pe acele care ocupa prea mult spatiu
deci textul intact ramane

mesajul svetlanei chiar ieri l-am citit, azi vad ca a disparut

nu stiu, ma mira si pe mine disparitiile astea, mai ales de teme intregi
probabil cineva inca nu e deprins pe deplin cu functiile si a incercat sa faca ceva dar nu i sa primit
nu stiu cine e anume, nici nu am de unde sa aflu, dar il rog sa fie mai atent
prea multe plangeri au aparut


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: probleme si gafe...

Post by maryLand »

100 % de acord cu adeline..daca nu stiti anumite functii, nu le incercati ...riscam sa raminem fara forum... Image


Image
svetlana
Posts: 86
Joined: 26 Jul 2011, 23:00

Re: probleme si gafe...

Post by svetlana »

da, merci, Alintush..chiar nu am facut reclama sau anti-reclama cuiva...dar asta e...poate ca cineva din greseala l-a sters...asta e...pacat :roll: :roll:


User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: probleme si gafe...

Post by bride »

Liudocika2012 wrote:dada, ma alatur la indignarea voastra, i-a facut reclama o fata lu schimbator si covash intentionat, si i-am facut observatie, mesajul meu a fost sters. Deci cineva lucreaza binisor, ce putem face?
stiu ca era un msg..care sigur facea reclama dmn''ei Schimbator..dar nu stiu de ce ai postat si msg meu drept reclama dmn''ei Covas...kind eu doar am intrebat daca se merita 900 lei pt make up la ea. :?: Image


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: probleme si gafe...

Post by Liudocika2012 »

Eu nu am scris absolut nimic referitor la tine, nici de careva pret nu am mentionat nimic. Ideea era ca si elevele doamnelor pot face lucruri la nivel cu preturi mai joase si ca prietena mea nu a cazut in coma de la frumusetea facuta de respectivele doamne, dupa cum era laudata si reclamata. :roll: :roll: :roll: m-am adresat direct la domnisoara care facea reclama evidenta, nu am atins nici o alta persoana. La sigur ai incurcat ceva :( Culmea este ca reclama a fost lasata dar mesajul meu sters. Daca esti sigura ca am scris ceva referitor la mesajul tau (habar nu am despre ce vorbesti) era posibilitatea sa fie redactat de moderator(asta in cazul in care esti absolut sigura ca am scris ceva in detrimentul spuselor tale)


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Post Reply