Costumul de mire

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Costum de mire

Post by Admin »

Mariashca wrote:Iulia spune te rog unde ati gasit costumul mirelui? sau l-ati cusut?
L-am cusut la AB Fashion, str.Ismail, si a iesit super bine. Costum albastru inchis, aproape negru, camasa alba si cravata + jaletka bordo. LA cravata are si un cristal swarovsky. A costat 5700 lei si a fost gata in 10 zile.


alea
Posts: 44
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Costum de mire

Post by alea »

Buna fetelor, insfirsit am procurat si noi costum pt VS...s-a zis ceva mai sus de salonul vizita...noi tot de acolo l-am luat...si kear eu singura m-am indragostit de el...VS cind la imbracat...nu-l recunosteam(el nu prea poarta costum -pt mine a fost o surpriza placuta sal vad in asa stil) :D Noi ne-am oprit la smoking...ne-a costat 5800lei cu tot cu camasa, dar si cu reduceri de 7 %...cine e in cautarea costumului..puteti intra la vizita...dar anume la ala de pe Bodoni, ca in buticurile in elat, jumbo, grand hall ei nu au modele de gala :)


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Costum de mire

Post by Uliana »

Alea, felicitari :D noi inca nu ne-am apucat de cautat custum pentru VS dar cind ne vom apuca neaparat vom trece pe la Vizita


alea
Posts: 44
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Costum de mire

Post by alea »

Uliana wrote:Alea, felicitari :D noi inca nu ne-am apucat de cautat custum pentru VS dar cind ne vom apuca neaparat vom trece pe la Vizita
Uliana, ms mult...kear am simtit o usurare dupa ce l-am akitat:D


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Costum de mire

Post by Uliana »

te crde, mai aveti pe lista voastra un plus :D


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Costum de mire

Post by Admin »

Image

Iata costumul sotului meu, cusut la AB Fashion ;)


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Costum de mire

Post by marcelushka »

Bravo, costumul e foarte frumos, sa inteleg ca nunta ta a avut loc deja, FELICITARI SI MULTA FERICIRE UNUL IN BRATELE CELUILATL........


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Costum de mire

Post by Admin »

marcelushka wrote:Bravo, costumul e foarte frumos, sa inteleg ca nunta ta a avut loc deja, FELICITARI SI MULTA FERICIRE UNUL IN BRATELE CELUILATL........
Mersi Marcelushka. Nunta a fost pe 15 mai


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Costum de mire

Post by marcelushka »

Admin wrote:
marcelushka wrote:Bravo, costumul e foarte frumos, sa inteleg ca nunta ta a avut loc deja, FELICITARI SI MULTA FERICIRE UNUL IN BRATELE CELUILATL........
Mersi Marcelushka. Nunta a fost pe 15 mai
LA MULTI ANI incca o dat,

si care sunt impresiile, cum a fost, la ce crezi ca ar fi trebuit sa atragi atentia mai mult, ce ai schimba sau tot a esit asa cum ti-ai dorit, Image Image Image Image Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Costum de mire

Post by Uliana »

Fetelor, am fost si noi la magazinul Vizita si i-am gasit VS custum, asa de frumos :D e de culoare albastru inkis si costa 3980 lei si ne-a facut reducere 10% si l-am luat cu 3582lei si plus la asta am luta 2 cravete cite 165lei+165lei si ma luat 2 camase albe care costau 580(580) lei si -10% reducere 522(522)lei si am mia luat o curea tot de la ei 580lei si am akitat 522lei tot cu reducere :D mai pe scurt trebuea de tot sa akitam 5815lei si am akitat 5233lei, asaca la mine VS e aproape gata, a mai ramas sa luam pantofi :D mai avem un plus pus la noi in carnet :D Image


Post Reply