Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
By Cristina
Posts: 111
Joined: 01 Apr 2012, 10:08
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorarea sălii 2

Post by By Cristina »

tibberoon wrote:Eu personal nu iubesc asa boom de detalii , mi se pare prea mult . Compozitia de flori as face-o mai lunga si nu atit de inalta .
Daca analizez separat spatiul din spate , masa , florile - imi place , dar impreuna pare prea sofisticat .
Poate la masa de prezidium de adaugat sa fie alb-violet 50/50 , pare grea partea de jos .
Compozitia de pe masa este a restaurantului ei nu au dorit sa o schimbe


User avatar
felisha
Posts: 149
Joined: 20 Nov 2011, 00:00

Re: Decorarea sălii 2

Post by felisha »

Salut, vreau si eu sa spun cate ceva de Sorina.Aceiasii situatie una ce vorbesti si cu totul altceva ce primesti: cartea de ospeti a fost oribila cu niste mergele incleiate strimb kiar nu ma asteptam,pe mesele oaspetilor m-am inteles sa am un stativ dar in rezultat am avut niste vazoane din acelea lungi cu apa simpla alba, makar sa pus ceva inauntru niste petale sau altceva,nimik, luminarile de pe masa la fel nu mi-au placut a spus ca daca vrau dupa nunta imi poate skimba cartea si luminarile ....Si inka astazi mai astept invitatiile pentru Nanasi si parinti asa si nu mi l-ea dat probabil la nunta de aur o sa le primesc.Am reusit sai zic ce nu mi-a placut, cu toate ca la cununie nu am avut probleme cu ea, insa dupa asta nu mi-a mai raspuns.Asa ca fiti foarte foarte atente pe cine alegeti...


User avatar
tibberoon
Posts: 225
Joined: 02 Mar 2012, 13:49
Location: Chisinau
Contact:

Re: Decorarea sălii 2

Post by tibberoon »

By Cristina wrote: Compozitia de pe masa este a restaurantului ei nu au dorit sa o schimbe
Atunci e clar . Chiar daca asa ,,cerinte" ale restaurantului nu le inteleg . Nu ei sunt cei ce trebuie sa dicteze conditiile , in special cind vine vorba de ceva minor si mai ales de decor , care fiecare cuplu vrea sa fie diferit si poate nu vrea florile lor dar doresc o alta compozitie ...

Pacat ca fetelor a-ti avut atitea neintelegeri cu Sorina . Eu nu retraiesc de altceva atit de mult cum de decor , pentru ca stiu ca daca nu va fi exact cum vreau eu , ma voi indispune si ma voi enerva si nu as lasa apoi situatia sa se rezolve de la sine . Consider ca fiece prestator de servicii trebuie sa isi asume complet raspunderea si sa inteleaga seriozitatea lucrului sau . Daca nu isi indeplineste obligatiile , atunci nu vad de ce eu ar trebui sa platesc pentru ,,aer" sau vorbe desarte si promisiuni .


http://tibberoon.wordpress.com/
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by marcelushka »

"felisha" mddddaaaaaaaa, imi pare rau ca atitea miresuici trec prin asta, aici sunt total de acord cu tine tibberoon , intradevar decorul e ceva inportant si tre sa fie cu exactitate ceea ce iti doresti tu. Respect pentru cei ce isi fac meseria cu daruire,suflet si punctualitate. :!:


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by heliga »

Felisha mie imi parea ca tu o sa-i iai apararea caci mai in urma undeva scriai ca ai ramas multumita :roll: atunci inseamna ca nu sunt oameni multumiti de tot de ceea ce face Sorina....


Image
Image
User avatar
felisha
Posts: 149
Joined: 20 Nov 2011, 00:00

Re: Decorarea sălii 2

Post by felisha »

eu am scris si mai inainte la cununie nu am avut nici un repros dar la nunta am avut careva neintelegeri cu toate ca in asamblu nu arata rau dar nu ceea ce am vrut eu, dar cum i-a convenit ei.


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Decorarea sălii 2

Post by tancha_ru86 »

Cochetelor am scris un mic articol despre decorul salii si diferite teme ale nuntilor. Va puteti inspira. Sper sa va ajute!

http://jurnaldesotie.blogspot.co.uk/201 ... re-te.html

Multa bafta in pregatiri!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by marcelushka »

tancha_ru86 wrote:Cochetelor am scris un mic articol despre decorul salii si diferite teme ale nuntilor. Va puteti inspira. Sper sa va ajute!

http://jurnaldesotie.blogspot.co.uk/201 ... re-te.html

Multa bafta in pregatiri!


mc, neaparat voi citi, orice info poate fi utila. Succes mult tie.


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Decorarea sălii 2

Post by Mary08 »

Tancha mersi ca te imparti cu noi cu sfaturile si ideile din jurnalul tau de sotie, chiar imi fac notite din ceea ce ne expui noua - viitoarelor miresici.
P.S. Aventura ta la mall a fost chiar una amuzanta si distractiva :D ...Bafta mare si te asteptam cu noi articole. :)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by maryLand »

Viitoare miresici, faceam curatenie prin mapele de fotografii si vreau sa va impart unele poze pentru inspiratie ;)
Image
Image
Imagehttp://i.imgur.com/7U0My.jpg[/img]
Image


Image
Post Reply