Pantofii de mireasă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by maryLand »

rokia mea cred ca va avea ceva ori cafeniu...ori mov... Image
da mai am oleak sa ma gindesk..
mie tare imi plac miresele ku pantofi de alta kuloare..doar ca pantofi de alta kukoare porti in fiece zi...shi tot ii rau... :(
dar cred ca fiecare din noi..si-a facut un stil...al sau..personalizat..kulori..kombinatii..idei..shi dupa ele ne conducem..dar ce zice lumea...sau superstitii..ar trebui sa ne lase mai reci...daca vrem sa fim linistite in ziua nuntii..parerea mea.. 8)


Image
fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by fluturash »

Niste idei...
Image

Image

Image


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by maryLand »

fluturash wrote:Niste idei...
Image

Image

Image

super..mai ales astia roz.... Image Image Image


Image
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by Admin »

Sosetele verzi ale mirelui sunt bestiale :D


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by maryLand »

Image


fetele...poate asa varianta de pantofi...? Image Image Image


Image
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by Admin »

maryLand wrote:fetele...poate asa varianta de pantofi...? Image Image Image
Asa varianta deja dupa dezbracatul miresei :P


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by Mariashca »

Fetelor cind am fost la Moldexpo la "Celebration 2010" am vazut acolo pantofiori la un domn , el spunea ca face la comanda, adica se executa in romania dar comanda o primeste aici , in grand hall este buticul lui si are si modele, mie mia placut unul costa 1500 lei. cine doreste o sa ma uit pe cartea de vizita si va spun contactele


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by Uliana »

si eu cind am fost la Moldexpo am vazut intr-un butic niste pantofi frumoshi si tot costa 1500 lei numai ca erau inalti tare si eu cred ca cu asa toc mare eu nu o sa rezist 2 zile, eu am vazut in elet balerini de 550 lei fff frumoshi si ma zis ca o sai cumpar si plus la asta o sa-mi mai iau o pereke de pantofi pe toc


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by Mariashca »

Uliana wrote:si eu cind am fost la Moldexpo am vazut intr-un butic niste pantofi frumoshi si tot costa 1500 lei numai ca erau inalti tare si eu cred ca cu asa toc mare eu nu o sa rezist 2 zile, eu am vazut in elet balerini de 550 lei fff frumoshi si ma zis ca o sai cumpar si plus la asta o sa-mi mai iau o pereke de pantofi pe toc
Uliana, unde ai mai vazut pantofi frumosi (cu toc mediu undeva de 6 cm ma intereseaza)? ca eu nu prea am vazut nicaieri, apropo de buticul de la moldexpo, domnul a zis ca putem sa venim si cu modelul nostru de pantofi ca el face la comanda, eu am discutat cu el atunci despre asta


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasa

Post by Uliana »

Mariashka, eu anume ca nu gasesc pantofi pe plac cu inaltime mediu deasta si m-am hotarit sa imi cumar si o pereke de balerine fara toc, dar pantofi pe toc inca nu mi-am gasit, barbatul care face la comanda credca si va cere un pret exagerat


Locked