Limuzine pentru nunţi

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
lenka_b
Posts: 9
Joined: 01 Nov 2012, 18:01

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by lenka_b »

Buna fetelor, cred ca sunt si din astea la care se poate acoperi in caz de ploaie, depinde de tipul masinii . Si mie mi se pare tare ideea cu decapotabila :D


lenuta_lg
Posts: 99
Joined: 13 Jun 2012, 11:15

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by lenuta_lg »

Si noi am arvonat decapotabila bmw din 2012, ne costa 35 euro/ora, deja speram sa tina vremea cu noi :-)


Image
Capsunica
Posts: 220
Joined: 19 Jul 2012, 19:31

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by Capsunica »

eu ma gindeam ca nu aleg in nici un caz decapotabile- sa nu sufere coafura. dar dupa asta m-am gindit ca soferul nu merge cu 100km/h. :)

noi inca nu am rezervat nimic.


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by marcelushka »

Fetelor cine stie unde pot inchiria pentru 2-3 zile Mercedes ML,GL alb, as vrea sa luam masina pentru citeva zile, asa imi va fi mai comod, daca stie cineva, please help.


Anka
Posts: 9
Joined: 12 Jun 2013, 16:01

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by Anka »

Videoline ofera limusine crysler c300 foarte comode si frumusele si decapotabila rosie


User avatar
tibberoon
Posts: 225
Joined: 02 Mar 2012, 13:49
Location: Chisinau
Contact:

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by tibberoon »

Noi la inceput tare am vrut sa luam limuzina pe 6 ore ca e mare si spatioasa si incap toti in ea... Dar ne costa la 400 euro o limuzina + benzina daca plecam in afara orasului + daca mergem mai mult de 50km la fel achitam benzina....
Acum deja ne-am gindit sa luam 2-3 Chrysler sau BMW pentru ca planificam sa facem foto la 40 km de Chisinau. O masina ne costa in jur de 100-120 euro.


http://tibberoon.wordpress.com/
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by CristinaB »

tibberoon wrote:Noi la inceput tare am vrut sa luam limuzina pe 6 ore ca e mare si spatioasa si incap toti in ea... Dar ne costa la 400 euro o limuzina + benzina daca plecam in afara orasului + daca mergem mai mult de 50km la fel achitam benzina....
Acum deja ne-am gindit sa luam 2-3 Chrysler sau BMW pentru ca planificam sa facem foto la 40 km de Chisinau. O masina ne costa in jur de 100-120 euro.
Tiberoon, ai sa iei bataita!!! Cind am inceput sa-ti descopar blogul, tu nu mai postezi!! Eu astept cu nerabdare posturile tale, ca chiar ma intrigat temele pe care le abordezi!!! :P :P


Image
User avatar
tibberoon
Posts: 225
Joined: 02 Mar 2012, 13:49
Location: Chisinau
Contact:

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by tibberoon »

CristinaB iti multumesc din suflet dar sincer am timp numai sa fac poze si nicidecum nu reusesc sa scriu macar cite ceva ( promit sa ma revansez cit mai curind pentru ca am o gramada de lucruri noi despre care pot sa scriu).

Ce inseamna sa fii balanta, mai sus scriam minusurile la limuzina ca in final tot limuzina sa luam. Limuzina nu e tare lunga, capacitatea e 10-12 persoane, am luat-o pentru 6 ore.
Cadillac Escalade
Image

Ieri finisau interierul, va fi in nuante sure( nu violet ca majoritatea).


http://tibberoon.wordpress.com/
Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by Dutsu »

cineva a apelat la serviciile kortej.md?


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by Dutsu »

Gata ne-am decis si cu limuzina...daca la incepute eram cotra ei vroiam 3-4 masini la fel...dar am stat si am calculat si neam gindit ca mai bine cu lmuzina suntem toti alturi mai bem o sampanie pina la sala ne mai veselim...am det deja avans pentru Cadillac Escalade 20 locuri de la kortej.md


Post Reply