Nunta la "Casa Fermierului"

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by tancha_ru86 »

Am vazut pozele CristineiB la ea pe odnoklassniki, nu vreau sa adaug prea multe despre miri caci am spus si in alte randuri ca au fost extraordinari, dar uite ca am observat in poze ca cei de la restaurant si-au inoit draperiile, in sfarsit si-au indeplinit promisiunea, din pacate prea tarziu pentru mine :( :( . acum cu noile draperii sala are mai mult stil, e mai frumoasa. mda, regretele deja nu-si mai au rostul..


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by CristinaB »

Multumesc Tancha! Da, intr-adevar cu modificarile facute acum nu prea are rostul sa mai cheltui multi banni pe decor..
Image
Astea-s noile draperii!!


Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by marcellla »

Da Tancha, noi am fost primii care am facut nunta cu draperiile noi, cu toate ca ei demult promisesera acest lucru....


Image
gorduza
Posts: 4
Joined: 06 Jan 2013, 11:10

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by gorduza »

Salut fetelor, ma inscriu si eu in gasca voastra. Inca nu am decis localul, insa, cred ca ne oprim la rest. Casa Fermierului - sala mica.
P.S. Va multumesc mult pt informatiile si opiniile voastre.


Lena
Posts: 11
Joined: 21 May 2012, 10:42

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by Lena »

gorduza wrote:Salut fetelor, ma inscriu si eu in gasca voastra. Inca nu am decis localul, insa, cred ca ne oprim la rest. Casa Fermierului - sala mica.
P.S. Va multumesc mult pt informatiile si opiniile voastre.
Gorduza, tu cand ai nunta?


Lena
Posts: 11
Joined: 21 May 2012, 10:42

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by Lena »

Fetele...o intrebare la voi. Au vaze pentru flori la sala mica? ma refer la vaze de decorat pentru fiecare masa.


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by marcellla »

Da, au. Dar daca imi amintesc bine is de 2 feluri si is comune atit pentru Sala Mica cit si pentru cea mare. Asa ca depinde cine alege primul, al doilea deja isi ia ce a ramas.


Image
Lena
Posts: 11
Joined: 21 May 2012, 10:42

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by Lena »

marcellla wrote:Da, au. Dar daca imi amintesc bine is de 2 feluri si is comune atit pentru Sala Mica cit si pentru cea mare. Asa ca depinde cine alege primul, al doilea deja isi ia ce a ramas.
:) aa..ok. mersi


gorduza
Posts: 4
Joined: 06 Jan 2013, 11:10

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by gorduza »

Lena wrote:
gorduza wrote:Salut fetelor, ma inscriu si eu in gasca voastra. Inca nu am decis localul, insa, cred ca ne oprim la rest. Casa Fermierului - sala mica.
P.S. Va multumesc mult pt informatiile si opiniile voastre.
Gorduza, tu cand ai nunta?
Noi facem nunta in mai 2014, probabil am inceput prea devreme pregatirile, insa la moment nu sintem in RM si e un pic mai complicat.


Lena
Posts: 11
Joined: 21 May 2012, 10:42

Re: Nunta la "Casa Fermierului"

Post by Lena »

gorduza wrote:
Lena wrote:
gorduza wrote:Salut fetelor, ma inscriu si eu in gasca voastra. Inca nu am decis localul, insa, cred ca ne oprim la rest. Casa Fermierului - sala mica.
P.S. Va multumesc mult pt informatiile si opiniile voastre.
Gorduza, tu cand ai nunta?
Noi facem nunta in mai 2014, probabil am inceput prea devreme pregatirile, insa la moment nu sintem in RM si e un pic mai complicat.
aaa...mai ai timp pana atunci...


Post Reply