Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Dansatori

Post by wildcat soul »

dance flash la sigur o s afaca totul bine, sunt niste dansatori superbi, am fost la mai multe nunti si sincer au fost superbi, la noi tot ei au fost si am ramas foarte multumita


Image
Inkka
Posts: 7
Joined: 16 Aug 2013, 11:07

Re: Dansatori

Post by Inkka »

wildcat soul wrote:dance flash la sigur o s afaca totul bine, sunt niste dansatori superbi, am fost la mai multe nunti si sincer au fost superbi, la noi tot ei au fost si am ramas foarte multumita
Multumesc de informatie, din ceea ce am vazut pe net si mie mi-au placut dance flash, e o combinatie de stiluri si o fac destul de frumos...
Am gasit acum un video, ,la fel mi-au placut, cunoaste-ti cumva cum se numeste acest show balet?


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

Inkka wrote:
wildcat soul wrote:dance flash la sigur o s afaca totul bine, sunt niste dansatori superbi, am fost la mai multe nunti si sincer au fost superbi, la noi tot ei au fost si am ramas foarte multumita
Multumesc de informatie, din ceea ce am vazut pe net si mie mi-au placut dance flash, e o combinatie de stiluri si o fac destul de frumos...
Am gasit acum un video, ,la fel mi-au placut, cunoaste-ti cumva cum se numeste acest show balet?
pai este numele lor cind deschizi filmuletul pe youtube, caramel studio, sint tare buni si astia, ne spui si noua cit iau
http://www.caramelstudio.md/contacts/


Inkka
Posts: 7
Joined: 16 Aug 2013, 11:07

Re: Dansatori

Post by Inkka »

Caramelstudio din cite mi s-a parut mie e agentie, poti sa te uiti si pe site-ul lor ca presteaza mai multe servicii pentru ceremonii, miine voi incerca sa sun sa specific pretul, insa cred ca prin ei trebuie sa fie mai scump...


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

Inkka wrote:Caramelstudio din cite mi s-a parut mie e agentie, poti sa te uiti si pe site-ul lor ca presteaza mai multe servicii pentru ceremonii, miine voi incerca sa sun sa specific pretul, insa cred ca prin ei trebuie sa fie mai scump...
eu deja mi-am ales dansatorii, dar ma gindeam ca ar fi util pentru celelalte miresuici ;)


Fefe
Posts: 83
Joined: 16 Oct 2012, 15:34

Re: Dansatori

Post by Fefe »

wildcat soul wrote:dance flash la sigur o s afaca totul bine, sunt niste dansatori superbi, am fost la mai multe nunti si sincer au fost superbi, la noi tot ei au fost si am ramas foarte multumita
Eu la fel am ramas multumita de serviciile lor, sunt foarte bravo


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

Fefe wrote:
wildcat soul wrote:dance flash la sigur o s afaca totul bine, sunt niste dansatori superbi, am fost la mai multe nunti si sincer au fost superbi, la noi tot ei au fost si am ramas foarte multumita
Eu la fel am ramas multumita de serviciile lor, sunt foarte bravo
eu am asa intrebare, dansatorii cit stau la nunta? dupa ce se string banii de pe masa? sau mai devreme?


User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Dansatori

Post by henrietta »

de obicei dansatorii stau pina dupa masa mare, dar depinde cum te intelegi cu ei. Am fost la o nunta la care dansatorii au stat inca vreo 1-1.5h dupa masa mare


Image
User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Dansatori

Post by wildcat soul »

la noi au stat pina la masa mare, in principiu asa e de ajuns, dupa masa mare lumea deja e servita si singura face veselie ;)


Image
User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Dansatori

Post by catiushka »

si eu as vrea sa participe la strinsul banilor, si pe urma-s lliberi
henrietta tu inca 5 luni pina la eveniment, ce mai trece timpul :D


Post Reply