Hand made de nuntă II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by K_ID_25 »

Lina , nici nu aveam indoieli c ai facut lucrari frumoase de nunta ! Bravo, inclusiv ideea cu cartile in loc de flori e una tare de tot !!! Uite si cartea ta:

Image
Image

Dar de ce nu e in stare ideala, ce a patit ? Poate sa intervin cumva s-o repar ???


Image
User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by K_ID_25 »

mie nu mi se deschide :)


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Hand made de nuntă II

Post by CristinaB »

Nici mie!


Image
mariska1
Posts: 100
Joined: 20 Oct 2012, 16:35

Re: Hand made de nuntă II

Post by mariska1 »

K_ID_25 wrote:Lina , nici nu aveam indoieli c ai facut lucrari frumoase de nunta ! Bravo, inclusiv ideea cu cartile in loc de flori e una tare de tot !!! Uite si cartea ta:

Image
Image

Dar de ce nu e in stare ideala, ce a patit ? Poate sa intervin cumva s-o repar ???
K_ID_25, da din ce material e coperta cartii si cum e prinsa inauntru? si daca vrei sa-mi trimiti pretul acestei carti in privat,doream sa o fac singurica,da nici ca cum nu dispun de timp...mersi mult


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by K_ID_25 »

marishka1, toate cartile pe care le-am facut pina acum sunt invelite cu atlas batut si gros (de la 80 lei in sus) mai sunt si alte denumiri dar nu le tin minte, eu aleg stofele care imi place calitatea si mai ales culoarea.

copertarea o fac manual dar foile le prind automatizat la tipografie

vin imediat cu pretul in PM


Image
Silviana
Posts: 66
Joined: 23 Nov 2012, 17:41
Location: Moldova/ Roma

Re: Hand made de nuntă II

Post by Silviana »

K_ID_25 wrote:marishka1, toate cartile pe care le-am facut pina acum sunt invelite cu atlas batut si gros (de la 80 lei in sus) mai sunt si alte denumiri dar nu le tin minte, eu aleg stofele care imi place calitatea si mai ales culoarea.

copertarea o fac manual dar foile le prind automatizat la tipografie

vin imediat cu pretul in PM
Vreau si eu carte de nunta! Cum pot vedea lucrarile tale? Care sunt preturile?


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Hand made de nuntă II

Post by mmgg29 »

Inspiratii pentru toate gusturile si tematicile! Gasiti aici free paper templates :P

http://papercraftinspirations.themakingspot.com/


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă II

Post by K_ID_25 »

Silviana wrote:
K_ID_25 wrote:marishka1, toate cartile pe care le-am facut pina acum sunt invelite cu atlas batut si gros (de la 80 lei in sus) mai sunt si alte denumiri dar nu le tin minte, eu aleg stofele care imi place calitatea si mai ales culoarea.

copertarea o fac manual dar foile le prind automatizat la tipografie

vin imediat cu pretul in PM
Vreau si eu carte de nunta! Cum pot vedea lucrarile tale? Care sunt preturile?
Silviana, eu am creat aici pe forum tema "cartea nuntii" sunt citeva poze acolo, iar datele mele personale de contact ti le dau in mesaj personal.

Spor la pregatiri !


Image
Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Hand made de nuntă II

Post by Nikutsa »

Eu pentru paharele mirilor am apelat la Beiu Liudmila( o gasiti pe facebook) , ft frumoase paharele am ramas asa de incintata ! Deja vreau sa dau comanda de papioane si alte maruntisuri .Iar preturile nu sint deloc exagerate , dimpotriva chiar ft accesibile . Asa ca cine are nevoie , recomand !


Post Reply