Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
nataly1
Posts: 9
Joined: 25 May 2010, 23:00

Imi este greu sa ma decid

Post by nataly1 »

Eu tot sunt in cautarea foto - video !!! Image

Am rascolit multe portfolio fotografilor din moldova pe internet si cel mai mult mi-au placut urmatorii:

Vadim Calinici - www.calinici.com
Roman Rybaleov - www.rybaleov.com
Alexandru Chiriac - www.imagefactori.md

si inca careva, dar ashtea cel mai mult.

Duminica asta decid !!!!!!! Image
Last edited by nataly1 on 26 May 2010, 17:38, edited 1 time in total.
Reason: eror


nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by nicola »

Uliana ai dreptate si mie mi se pare cam aiurea cu limita de poze si intr-adevar e cam scump, stii acum stau si ma gindesc poate mai bine sa il luam pe Ross ca mi se pare ca nu costa atit de mult si nu are limita de poze....of,of nici nu stiu ce sa fac, deja m-am inteles cu Iurii Ciapkis


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by Uliana »

Nicola da deja ati lasat avans la Ciapkis?


nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by nicola »

nu, inca nu am achitat avansul, urma sa o facem saptamina aceasta dar stind si gindidu-ma mai bine e o groaza dea bani si cum ai spus si tu te pomenesti la jumatate de nunta fara fotograf ca s-a terminat limita Image :shock: mie imi plac foarte mult lucrarile lui dar "limita"-minus Image asa ca mai vedem ce facem..


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by Uliana »

Eu socot ca asa bani face numai cind nu este limita,daca voi sinteti de acord sa dati asa suma pentru fotograf atunci svatul meu luati pe altcineva fara limita....ginditiva bine...bafta


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by whitelady »

Noi ne-am facut rezervarea la cei de la WEST VISION studio, m-au atras cu un pret bun-650 EUR foto+video, dar si lucrarilor lor sun bune.
http://www.stil.md/


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Servicii foto si video

Post by DDianKa »

whitelady wrote:Noi ne-am facut rezervarea la cei de la WEST VISION studio, m-au atras cu un pret bun-650 EUR foto+video, dar si lucrarilor lor sun bune.
http://www.stil.md/
intr-adevar ma uit la foto facuti de ei si imi place ffff mult, foarte creativi
bravo, felicitari ca ati gasit asa lucru bun
eu nu auzisem pina acuma de ei, de altfel nici de cei pe care noi i-am luat nu auzisem niciodata pina atunci, desi la fel isi fac lucru bine, doar ca publicitatea la ei nu se face pe internet :)


nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by nicola »

Uliana wrote:Eu socot ca asa bani face numai cind nu este limita,daca voi sinteti de acord sa dati asa suma pentru fotograf atunci svatul meu luati pe altcineva fara limita....ginditiva bine...bafta

Uliana mersi ptr sfat sigur ca ne mai gindim.... cind ne vom decide voi veni cu detalii ;)


alea
Posts: 44
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by alea »

DDianKa wrote:
whitelady wrote:Noi ne-am facut rezervarea la cei de la WEST VISION studio, m-au atras cu un pret bun-650 EUR foto+video, dar si lucrarilor lor sun bune.
http://www.stil.md/
intr-adevar ma uit la foto facuti de ei si imi place ffff mult, foarte creativi
bravo, felicitari ca ati gasit asa lucru bun
eu nu auzisem pina acuma de ei, de altfel nici de cei pe care noi i-am luat nu auzisem niciodata pina atunci, desi la fel isi fac lucru bine, doar ca publicitatea la ei nu se face pe internet :)
mda...foarte bun pret, dar esti sigura ca la voi va fi ca fotograf Tatiana? pt ca pozele de pe still.md is facute de ea, dar ei la agentie au si alti fotografi. Noi cind am fost la ei ni sa zis ca serviciile ei costa 500euro..adica doar foto...erau si mai iestini fotografi....si video daca vine sotul ei la fel era 500 sau ceva mai mult...adica nici nu stiu ce sa zic...nu cred ca au scazut asa mult preturile...


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by whitelady »

Eu am vorbit cu Ruslat, sotul ei, el m-a asigurat va vor fi ei doi el si tatiana-fotografi plus cameromanul, am vazut si eu ce preturi au trecut pe site si intr-adevar e o diferenta, dar ma gandesc ca ei ne-au facut aceasta reducere tinand cont ca noi facem nunta in prima zi de post sau poate nu....uitehttp://www.westvision.md/index.php?page=agenda scrie ca Pe perioada de vara au fost pregatite reduceri pina la 25% la toate servicile westvision.


Locked