Lista sălilor de Banchet

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
irina777
Posts: 58
Joined: 31 Jan 2014, 09:40

Re: Lista sălilor de Banchet

Post by irina777 »

Fetele salut
Am nevoie de ajutoru vostru la noi nunta va fi in august , dar a intervenit o urgenta si trebuie sa ne inscrim acum , caut un local normal unde sa stam dupa inscriere cu cele mai apropiate rude ... ce imi puteti recomanda pu 15 oameni si daca stiti vre-un local care au si muzica


dannysweet
Posts: 4
Joined: 23 Apr 2014, 23:17

Re: Lista sălilor de Banchet

Post by dannysweet »

Fetelor!! am citit pe forum ca unele din d-voastra au facut nunta la Chateau Vartely sau sedinta foto cum impresiile, pretentii obiectii etc.. mi-a placut mult localul si m-a gindesc sa serbez nunta acolo dar vreau sa mai aud si alte parere! Multumesc anticipat


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Lista sălilor de Banchet

Post by mmgg29 »

irina777 wrote:Fetele salut
Am nevoie de ajutoru vostru la noi nunta va fi in august , dar a intervenit o urgenta si trebuie sa ne inscrim acum , caut un local normal unde sa stam dupa inscriere cu cele mai apropiate rude ... ce imi puteti recomanda pu 15 oameni si daca stiti vre-un local care au si muzica
mai multe sugestii poti gasi aici

http://mama.md/index.php?showtopic=77897

depinde si ce anume ai vrea, la terasa sau inauntru, daca vrei si in afara orasului se poate de gasit, etc.

Am auzit de cafeneua Neron de la Botanica, se gateste gustos si au preturi rezonabile.


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Lista sălilor de Banchet

Post by maryLand »

Eu am fost la 2 evenimente la Neron, o cafenea tare draguta cu mincare deosebita. Foarte mult mi-a placut mincarea, dar si deservirea.


Image
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Lista sălilor de Banchet

Post by Olecika »

Fetelor, cine are nevoie de loc pentru zeama sau alte banchete in sinul naturii puteti sa vedeti si aceasta baza de ogihna de la Ghidighici:
http://www.fenix.md

O fosta colega de a mea e manager acolo asa ca daca va place si vreti mai multe detalii va pot da numarul ei direct ;)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Lista sălilor de Banchet

Post by maryLand »

Olecika, noi chiar miine vrem sa rezervam acest local pentru petrecerea de zi de nastere a sotului. Un loc tare deosebit, linistit...insa cu restaurantul nu am putut sa ne intelegem, la acest capitol un pic ne-au dezamagit.

Daca poti sa imi dai numarul prietenei tale, deoarece as vrea sa vb cu o persoana mai de incredere de acolo. Merci ;)


Image
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Lista sălilor de Banchet

Post by Olecika »

mmm pacat...,
iti scriu in privat numarul ei, poate va veti intelege mai bine :)

Deja asteptam sa vii cu impresii despre local ca sa stim si noi :) Si felicitari sotului tau ;) Multa sanatate, fericire si implinire :)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Lista sălilor de Banchet

Post by maryLand »

Multumesc tare mult!!! O telefonez si sper sa fie cu Doamne ajuta!


Image
lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Lista sălilor de Banchet

Post by lummynel8 »

.
Last edited by lummynel8 on 10 May 2014, 12:33, edited 1 time in total.


natalya-m-
Posts: 17
Joined: 10 Apr 2014, 13:15

Re: Lista sălilor de Banchet

Post by natalya-m- »

Salutare!! stie cineva vreo informatie despre sala Poseidon? e la Vadul lui Voda, pe poe mi-a placut, dar nu am gasit nimic despre ea. Merci pt orice ajutor..


Post Reply