Rochia de mireasa

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Mariashca »

Fetelor si la mine rochia se coase, e aproape gata deja, eri am fost la o proba si mai am una si e gata, sa primit frumos imi place, e ivory cu lenta violet deschis, si va fi a mea , eu o cumpar :)


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Uliana »

Mariashca, da unde o coshi si la ce pret? Tu matinca nu ne-ai aratat noua modelul pe care il doreai :roll: sau eu nu tin minte :?:


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Mariashca »

Uliana wrote:Mariashca, da unde o coshi si la ce pret? Tu matinca nu ne-ai aratat noua modelul pe care il doreai :roll: sau eu nu tin minte :?:
o cos la salonul Samira, se afla in centru, v-am scris de mai multe ori, modelul tot l-am aratat dar acum va fi putin altfel, cind o sa am poze va arat numaidecit ;) , rochia ma costa 600 $ ca so cumpar, pot so iau si la chirie cu un pret mai mic, dar nu vreau , o sa fie a mea.


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Anusca »

Fetelor ce parere aveti despre aceasta rochitsa?
http://www.davidsbridal.com/Product_Str ... -All-Gowns


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Uliana »

Anusca, daca sincer mie nu imi place, dar mult depinde cum tie iti sta, eu personal asa am patit cu rokita de la cununie, cind am vazut-o nu mi-a placut, dar cind am inbracat-o m-am indragostit pe loc :D asaca deciziea tot tie iti apartine Image


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Anusca »

Gata fetelor mi-am comandat rochia :) In spate va fi corset in loc de fermuar, am ales asa ca sa fiu mai sigura ca nu o pierd in timpul nuntii :P

Image

in spate
Image


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by whitelady »

Anusca felicitari ca te-ai hotarat si felicitari pentru alegerea facuta, dupa parerea mea este una foarte reusita, rochia imi place si cel mai important iti sta foarte bine in ea! Image


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Anusca »

Anusca felicitari ca te-ai hotarat si felicitari pentru alegerea facuta, dupa parerea mea este una foarte reusita, rochia imi place si cel mai important iti sta foarte bine in ea!
Multumesc mult :)


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by olesikag »

foarte frumoasa shi rokia shi voalul!!!!!!!!voalul e super tare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Uliana »

Anusca, felicitari pentru alegere, rokita e frumoasa si imi place ca e neobisnuita... Bravooooooooooo!!!


Locked