Hand made de nuntă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
kisitoka
Posts: 489
Joined: 04 Apr 2012, 08:22
Contact:

Re: Hand made de nuntă

Post by kisitoka »

Si mie imi place :) data trecuta era prea transparenta :) asa e ok !


Image
Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Hand made de nuntă

Post by Katina »

RamonaB la pagina 7 am poza cu florile fetelor alea demult sunt gata ... ;) mersi de incurajari ... ;)


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă

Post by Alintush »

acum arata altfel...
Imi pare rau ca nu voi fi prezenta la nunta ta sa am si eu un buchetel din asta ca amintire... :D


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Hand made de nuntă

Post by Katina »

nasa cand se uita cum fac floricele pt domnite se tot gandea ca ii plac dar no sa aiba ca amintire si cumnata la fel ,dar eu cand le-am dus invitatia am legat cate o fundita la sticla de sampanie si asa bucuroase erau ca au floricele ca amintire ...
Alintush daca vrei eu pot sa te invit la nunta mea si vei avea si floricica :D :D :D


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă

Post by Alintush »

Katina wrote:nasa cand se uita cum fac floricele pt domnite se tot gandea ca ii plac dar no sa aiba ca amintire si cumnata la fel ,dar eu cand le-am dus invitatia am legat cate o fundita la sticla de sampanie si asa bucuroase erau ca au floricele ca amintire ...
Alintush daca vrei eu pot sa te invit la nunta mea si vei avea si floricica :D :D :D
:lol: eu atunci voi fi casatorita deja....de buchetel nu voi avea parte :roll:


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Hand made de nuntă

Post by Katina »

da am uitat ca ai nunta inaintea mea ...nui nimic ,trebuie sa mai fac cateva in plus ca eu am la fix ,daca imi ramane promit sati fac cadou unul :D


irinka
Posts: 257
Joined: 24 Oct 2011, 23:00

Re: Hand made de nuntă

Post by irinka »

Katina wrote:da am uitat ca ai nunta inaintea mea ...nui nimic ,trebuie sa mai fac cateva in plus ca eu am la fix ,daca imi ramane promit sati fac cadou unul :D
Cristina foarte frumoase buchete si originale,cred ca invitaii vor fi mindri sa le poarte!!!


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă

Post by RoDiNkA »

Katina, ieri am scapat din vedere, ehhh, nu ma mai opresc sa te admir ce maini de aur ai! Bravo!!! Chiar sunt dragute buchetelele pentru baieti si ideea originala! Super! Acum vroiam sa intreb cum vei proceda cu ele? Adica pentru domnisoare floricelele vor fi legate la maini, iar la baieti - prinse in piept sau nu? Poate si aici o alternativa mai deosebita? :P


Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Hand made de nuntă

Post by Katina »

da la aceasta nu es din tipare la fete la mani si la baietii in piept ,chiar m-am gandit daca as putea face altceva pt baietei dar nu mea venit nici o ideie ...si la nunta voi avea doar 2flacai restul vor fi copiii .stiu ca eu of topic dar ma gandesc sa fac un colt pt copii cu baloane ca sa nu streseze mult parintii ca voi avea cam pana 15 copii ?oare se merita ?


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Hand made de nuntă

Post by RoDiNkA »

Katina, daca zici ca vei avea 15 copii, eu cred ca se merita, daca nu te va incorda aceasta organizare...La localul nostru ne-au propus sa faca masa special pentru copii (contra plata evident) si noi inca nu stim daca se merita si citi copii vor fi. In cazul tau, vezi, incearca sa vorbesti cu administratorul la Lebada Alba, vezi ce propune, caci spatiu acolo este mai mult decit destul...si daca iti convine totul, de ce nu? ;)


Image
Locked