Rochie in chirie

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Christiana
Posts: 42
Joined: 16 Sep 2013, 18:30

Re: Rochie in chirie

Post by Christiana »

Nikutsa wrote:Kitsurica , dar ce fel de rochita vrei? Ce marime porti ? Eu dupa nunta o sa vind rochita mea, model Arabella Oksana Mukha , pret unul simbolic . Daca te intereseaza imi poti scrie in privat .
Salut cu cit doresti sa vinzi rochia? mie imi plac ft tare creatiile de la Arablle Oksana Mukha dar sunt scumpe pentru mine :(


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Rochie in chirie

Post by Nikutsa »

La pret nu m-am gindit, daca o sa-ti placa si ti se potriveste, atunci vedem, dar in orice caz nu vreau sa ma imbogatesc, caci am trecut si eu prin momentele cautarii rochitei si stiu ce inseamna aceste preturi nebune...O vind mai mult deaceea ca sa nu stea in vre-un dulap ,nu vad sensul .


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Rochie in chirie

Post by Nikutsa »

***
Last edited by Nikutsa on 21 Jan 2014, 14:41, edited 1 time in total.


simona
Posts: 1
Joined: 07 Nov 2013, 18:10

Re: Rochie in chirie

Post by simona »

didi wrote:Salut! Vind 3 rochii de mireasa!

Prima rochie! Colectia W1 white one (Spania):
Culoarea ivory
Marimea 38 M
Inaltimea 1.70-1.80m (depinde de incaltaminte)
Pret vinzare 200 euro
Image

A doua rochie este noua. Colectia Pronovias model Dalamo 2013:
Culoarea ivory
Marimea 38 M
Inaltimea 1.70-1.80m (depinde de incaltaminte)
Pret vinzare 400 euro
Image
Image

A treia rochie este din America.
Culoarea ivory
Marimea 38 M
Pret vinzare 200 $

Image

Nr. meu de telefon 079 222 619 Diana.

Succese!
buna Diana ma intereseaza a doua rochie de mireasa, modelul dalamo de la pronovias, o mai ai?? Am vazut ca marimea e 38 M, ce vrea sa zica M??


xiusha.1
Posts: 1
Joined: 10 Nov 2013, 13:06

Re: Rochie in chirie

Post by xiusha.1 »

Valentina.b imi spui te rog unde pot vedea mai multe poze ku rokita ta?


Rodica Dogari
Posts: 1
Joined: 12 Nov 2013, 10:44

Re: Rochie in chirie

Post by Rodica Dogari »

Vind rochia sau o dau in chirie model Casablanca B 053.Rochia imbracata odata,culoarea ivory,marimea S,M.trena se stringe pe nasturi.Nu are defecte si este perfect curata.Este foarte comoda si extrem de frumoasa.Daca va intereseaza sunati 069314039 http://www.bestbridalprices.com/casabla ... 053-p95929


Northwood
Posts: 9
Joined: 09 Nov 2012, 12:22
Location: London

Rochie in chirie

Post by Northwood »

Buna la toată lumea. M-am hotărât sa vând si eu din colectia mea de rochii de mireasa, nu ca as fi bogata, doar ca am pus in greutate(da, in loc sa slăbesc eu m-am ingrasat) am fost nevoită sa cumpăr a doua, si așa cum am avut 2 Nunți, am mai cumpărat si a treia. :))
Rochia care încerc s-o vând este Giovanna de Maggie Sottero, originala,cumpărată din Hatton Gardens, Londra.(certificat valabil, nu e făcătură chinezeasca ). Material Chic organza cu dantela. Vine cu brau (culoarea moca) si Swarovski detalii. Rochia nu a fost purtată nicidata(motivul kg in plus), nu a fost modificata. Am si un voal de la pronovias (lungimea catedrala,super lung, simplu cu dantela jur-împrejur.) care pot sa-l dau gratis cu rochia daca va place( nu a fost purtat nicidata, de emoții l-am uitat) prețul e €1200.
Nustiu cum sa postezi pozele, ca ar fi de ajutor:)))
Vreau sa multumesc si tuturor ex-miresuici, deși nu am participat activ pe forum, nunta mi-am organizat-o datorită sfaturilor Dvs. Si a ieșit foarte bine si suntem Fericiți! Va pup


ramolachea
Posts: 7
Joined: 07 Apr 2013, 12:36

Re: Rochie in chirie

Post by ramolachea »

Rochie de mireasa la vinzare. Rochia a fost cusuta la comanda in Chisinau, imbracata numai odata,in stare ideala,e superba, foarte comoda, model unic. Marimea 36-40, reglabila.Nu veti regreta. Pentru detalii adresati-va la numarul de contact: 068501016
Image
Image
Last edited by ramolachea on 10 Dec 2013, 18:42, edited 1 time in total.


ramolachea
Posts: 7
Joined: 07 Apr 2013, 12:36

Re: Rochie in chirie

Post by ramolachea »

Rochie de mireasă Justin Alexander model 8640 colectia 2013, a fost cusută la comandă la un atelier in Chisinau. Rochia e in stare perfecta,a fost îmbrăcată o singura data pentru cîteva ore, foarte comodă, cu trena care se strînge cu nasturi. Rochia are marimea 36-40, cu posibilitatea de a o micsora sau de a o mari, se reglează pe şiret. Se vinde sau se da in chirie.Detalii la nr de telefon: 068501016
Image
Image
Image
Image
Last edited by ramolachea on 10 Dec 2013, 18:34, edited 1 time in total.


Inulea
Posts: 3
Joined: 05 Dec 2013, 12:19

Re: Rochie in chirie

Post by Inulea »

Rochie de mireasa din colectia Inbal Dror ,marimea 36 -38,Trena 30cm... ;) Imbracata o singura data :) Sper ca veti aprecia... ;) ( chirie: 300 euro) pentru mai multe datalii scrieti (email: inuleav@mail.ru) ;)
Image
Image
Image


Post Reply