Rochia de mireasa

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
tasa84
Posts: 366
Joined: 27 Oct 2010, 23:00
Location: Chisinau

rochia de mireasa

Post by tasa84 »

mireaska poti sa-mi zici adresa salonului, dac nu ti-i greu :D


mireaska
Posts: 21
Joined: 05 Jan 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by mireaska »

Bridesboutique.md


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Anusca »

Fetelor mie in sfirsit mi-a venit rochitza:) Iata aici o poza. Deja acasa cind am sa vin sa o duc sa mi-o scurteze ca e cam lungutza. :)

Image


dory_87
Posts: 122
Joined: 16 Dec 2010, 00:00
Location: Milano

Re: Rochia de mireasa

Post by dory_87 »

Anusca wrote:Fetelor mie in sfirsit mi-a venit rochitza:) Iata aici o poza. Deja acasa cind am sa vin sa o duc sa mi-o scurteze ca e cam lungutza. :)

Image


:shock: ce dragutaaaaaa!!!!!


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by maryLand »

Anusca wrote:Fetelor mie in sfirsit mi-a venit rochitza:) Iata aici o poza. Deja acasa cind am sa vin sa o duc sa mi-o scurteze ca e cam lungutza. :)

Image

Foarte frumoasa rochia. Si trena e rupatoare!!!! Super!!! Image Image Image


Image
Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Rochia de mireasa

Post by Anusca »

Mersi fetelor :) Sunt sigura ca si rochiile voastre nu vor fi mai prejos :P


tasa84
Posts: 366
Joined: 27 Oct 2010, 23:00
Location: Chisinau

Rochia de mireasa

Post by tasa84 »

foarte draguta rochita!!!!!!!!!!! e foarte bine ca deacu este gata, deacu a ramas doar s-o scurtezi dupa pantofi :D ..... cel mai important este ca tu te simti bine in ea si ti se potriveste Image


o fosta mireasa 2
Posts: 198
Joined: 22 Feb 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by o fosta mireasa 2 »

offffffffff,si eu merg simbata sa-mi aleg rochia.Nici nu-mi imaginez cum o sa fie....Eu stiu sigur ce vraeu,vreau sa fie dreapta ,adica nu pufoasa,ca de printesa,mie nu-mi merge asa model...dar am vazut atitea si atitea modele ca chiar nu stiu la ce sa ma opresc....Ador Pronovias,dar la noi asa niste preturi au Image Am fost la Jumbo la ultimul etaj,sint o sumedenie...dar nu am fost deloc prin saloane...Voi ce parere aveti,are rost sa cutreier si saloanele?


tasa84
Posts: 366
Joined: 27 Oct 2010, 23:00
Location: Chisinau

rochia de mireasa

Post by tasa84 »

svetlana wrote:offffffffff,si eu merg simbata sa-mi aleg rochia.Nici nu-mi imaginez cum o sa fie....Eu stiu sigur ce vraeu,vreau sa fie dreapta ,adica nu pufoasa,ca de printesa,mie nu-mi merge asa model...dar am vazut atitea si atitea modele ca chiar nu stiu la ce sa ma opresc....Ador Pronovias,dar la noi asa niste preturi au Image Am fost la Jumbo la ultimul etaj,sint o sumedenie...dar nu am fost deloc prin saloane...Voi ce parere aveti,are rost sa cutreier si saloanele?
svetlana poti sa te uiti mai intii pe net si sa vezi ce rochii propun saloanele de mariaj, sap dupa asta iti alegi vreo citeva saloane care ti-au placut si te apuci de cutreerat :D .
eu de ex asa am facut :lol:


mireaska
Posts: 21
Joined: 05 Jan 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by mireaska »

svetlana wrote:offffffffff,si eu merg simbata sa-mi aleg rochia.Nici nu-mi imaginez cum o sa fie....Eu stiu sigur ce vraeu,vreau sa fie dreapta ,adica nu pufoasa,ca de printesa,mie nu-mi merge asa model...dar am vazut atitea si atitea modele ca chiar nu stiu la ce sa ma opresc....Ador Pronovias,dar la noi asa niste preturi au Image Am fost la Jumbo la ultimul etaj,sint o sumedenie...dar nu am fost deloc prin saloane...Voi ce parere aveti,are rost sa cutreier si saloanele?
eu de exemplu am mers pe la saloane, si acuma daca sa compar nu pot sa zic ca la jumbo era mare alegere comparativ cu ce am gasit prin saloane.Recomand salonul unde am mers eu,au de toate modelele si chiar este alegere.


Locked