Rochia de mireasa II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Rochia de mireasa II

Post by tancha_ru86 »

superbride rochia e frumoasa pe manechin, insa in varianta de la salon parca nu e originala, ma refer la cum sta fusta, nu vine curgatoare, ci parca ii indoiata de la genunchi sau parca are cercuri neadecvate. Fusta rochiei de pe manechin vine de sus pe cand la modelul probabat de kana pare ca seamana mai mult a sirena. Plus ca sus la bust rochia pe manechin are o broderie draguta, pe cand la cana nu o vad, asta inseamna ca nu e originala sau e alt model?? daca la salon spune ca rochia e aceeasi cu rochia pronovias 2012 atunci clar mint si sunt fake-uri vandute la supra pret. aveti grija fetelor ca multi se folosesc de dorinta mireselor de a fi cele mai..

kana arati foarte bine si am impresia ca toate rochiile stau pe tine frumos, rochiile care le-ai prezentat sunt toate dragute, parca totusi 1 si 2 ma atrag mai mult. eu in pozele astea nu pot sa fac diferenta intre ivori si alb deci nu pot aprecia ce sta mai bine pe tine.

eu prefer albul natural pentru ca asa vad eu o mireasa in alb si nu in cream, rosu sau alte culori , exceptie fac doar accesoriile colorate ale rochiilor de mireasa, dar fiecare are gusturi diferite si in consecinta nu se discuta gusturile. tu vezi ce iti place mai mult, ce te avantajeaza mai mult si alege ce te atrage cel mai mult.
Last edited by tancha_ru86 on 09 Jul 2012, 21:26, edited 1 time in total.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
zaraza
Posts: 51
Joined: 01 Jul 2012, 06:38

Re: Rochia de mireasa II

Post by zaraza »

eu tot nu vad nimik komun dintre aceste foto... nu te supara, dar rochia trebuie pe tine sa se prinveasca super, nu pe model :roll: eu dupa nunta am sa va arat cum arata foto pe model care am vazuto in net ( niciodata in viata nu aveam sa ma uit la asa rochie) dar pe mine rochia capata o noua viata... abia astept sa o imbrac, nu te arunca dupa moda anului 2012, ca in 2020 ceea ce afost in 2012 iti va parea hazliu, alege ceva klasik.
P/s e doar parerea mea, sper sa nu te superi


User avatar
SuperBride
Posts: 144
Joined: 26 Feb 2012, 12:25

Re: Rochia de mireasa II

Post by SuperBride »

Nu m-am referit ca seamana la cum sta pe una si pe alta. am spus ca seamana ca modele, adica vroiam sa atentionez ca e si in tendintele anului 2013 acest tip de rochie...
Insa nici pe mireasa nu sta aranjata bine aici in poze nici fusta nici trena, eu cred ca aranjata frumos si pozata profesional ar fi extrem de frumoasa. Eu am votat pentru acest model pentru ca imi place, are un stil frumos.


ImageImage
User avatar
SuperBride
Posts: 144
Joined: 26 Feb 2012, 12:25

Re: Rochia de mireasa II

Post by SuperBride »

Kristina, nu stiu cum tie, dar mie mi-a aparut ceva la activitatea prietenilor de pe facebook..... matinca esti de mohorici ! ;)


ImageImage
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by Katina »

Isfarsit cel mai mare plus++++++++ din lista unei mirese rokia mea in loc de floricele cel2 roz voi avea o floare mai mare roz ... :P .O ador :oops: :P Image Image Image


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by RoDiNkA »

Katina, felicitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaari!!!! :P Cind ajunge in mainutele tale?


Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by Katina »

ea azi va ajunge la chisinau insa la mine sambata viitoare pe 21 findca mama marti meo va pune ...abea astept so intalnesc so pipai am mari emotii ,pun poze cand o probez ...


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by RoDiNkA »

Katina, felicitari!!! E foarte frumoasa!!! ;) :P :P :P


Image
User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by K_ID_25 »

Katina wrote:ea azi va ajunge la chisinau insa la mine sambata viitoare pe 21 findca mama marti meo va pune ...abea astept so intalnesc so pipai am mari emotii ,pun poze cand o probez ...
pur si simplu superba !!!


Image
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Rochia de mireasa II

Post by Nika »

Vai Katina ce frumoasa e...am vazut pe odkl poze cu rochita si mi-am dat seama deodata cai rochita ta...e foarte superba ..asa de gingasa super super.... :P :P :P


Image
Locked