Rochia de mireasa

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
o fosta mireasa 2
Posts: 198
Joined: 22 Feb 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by o fosta mireasa 2 »

mireaska,la ce salon ai fost?


tasa84
Posts: 366
Joined: 27 Oct 2010, 23:00
Location: Chisinau

rochia de mireasa

Post by tasa84 »

svetlana eu de ex am fost la ocazie, regina nuntii, mireasa moderna, cocos, diana (riscani) si la citeva saloane din jambo, dar sa fiu sincera n-a fost nici o rochie care sa-mi placa in intregime si am decis s-o cos p/u ca se primeste mai ieftin si o cos cum vreau eu :D , sper sa-ti fi fost de folos ;)


o fosta mireasa 2
Posts: 198
Joined: 22 Feb 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by o fosta mireasa 2 »

cit o sa te coste sa o cosi si cam in cit timp?stii,si eu m-am gindit la aceasta varianta insa trebuie pe cineva de incredere...si eu cred ca deacuma nici nu o sa reuseasca sa mi-o coase cineva a ramas mai putin de 2 luni.... :roll:


o fosta mireasa 2
Posts: 198
Joined: 22 Feb 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by o fosta mireasa 2 »

merci pentru ajutor ;)


tasa84
Posts: 366
Joined: 27 Oct 2010, 23:00
Location: Chisinau

rochia de mireasa

Post by tasa84 »

svetlana wrote:cit o sa te coste sa o cosi si cam in cit timp?stii,si eu m-am gindit la aceasta varianta insa trebuie pe cineva de incredere...si eu cred ca deacuma nici nu o sa reuseasca sa mi-o coase cineva a ramas mai putin de 2 luni.... :roll:
eu o cos la o doamna la care si-a cusut rochia de mireasa prietena mea, dac te intereseaza iti trimit datele ei in privat ;)


mireaska
Posts: 21
Joined: 05 Jan 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by mireaska »

svetlana wrote:mireaska,la ce salon ai fost?
am mers si eu la diana,cocos,beatrice,dar preturile mi-au parut exagerate pentru rochiile pe care le au,mai ales la beatrice si look lux,dar eu mi-am gasit rochitele la brides boutique.Se afla la buiucani salonul si au diferite modele,iar preturile sunt foarte acceptabile,exact cit ne permitem noi pentru R.Moldova
Recomand


o fosta mireasa 2
Posts: 198
Joined: 22 Feb 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by o fosta mireasa 2 »

fetelor,ajutati-ma va rog !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nu stiu care rochie sa o aleg am doua variante:


o fosta mireasa 2
Posts: 198
Joined: 22 Feb 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by o fosta mireasa 2 »

Image


o fosta mireasa 2
Posts: 198
Joined: 22 Feb 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa

Post by o fosta mireasa 2 »



Locked