Servicii foto si video II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
mariamirabela
Posts: 4
Joined: 29 Jan 2014, 17:12

Re: Servicii foto si video II

Post by mariamirabela »

Fetelor, nu stiti ce tarif practica videocameramanul Marian Coritorul? imi inteles ca nu ia scump si lumea e multimita de lucrarile lui..


alise
Posts: 34
Joined: 17 Oct 2013, 16:57

Re: Servicii foto si video II

Post by alise »

doina1991 wrote:Fetelor cine a avut fotograf Lacheev Roman?
Noi l-am avut la nunta pe Roman, atat eu cat si sotul am ramas multumiti. Video am luat de la romantic.md, lucreaza impreuna.


Inulea87
Posts: 29
Joined: 30 Jul 2014, 11:09

Re: Sevicii foto si video II

Post by Inulea87 »

Salut Dinka. Inca nu am semnat nici un contract cu eu. Se ocupa nasa mea pt eu nu sunt in tara.m-a asigurat ca sunt bravi intrucit ea lucreaza destul de des cu ei. Succes


Cristina25
Posts: 2
Joined: 30 Jan 2015, 17:46

foto si video

Post by Cristina25 »

Cine l-a avut la nunta pe Roman Lacheev ca fotograf ? Ce parere aveti spuneti-mi va rog


Cristina25
Posts: 2
Joined: 30 Jan 2015, 17:46

foto si video

Post by Cristina25 »

Cine l-a avut la nunta pe Calinici ca fotograf la nunta ? Ce parere aveti spuneti-mi va rog


alise
Posts: 34
Joined: 17 Oct 2013, 16:57

Re: foto si video

Post by alise »

Salut noi l-am avut pe Roman, am ramas multumiti atat eu cat si sotul. Ai facut alt topic in care intrebi de Calinici si el a fost la noi pe lista, insa Roman ne-a placut mai tare, am simtit ca vom lucra usor cu el. E foarte organizat, daca nu ai idei de fotosesiune iti vine in ajutor. Sotia lui, Aliona, e super. Am doar cuvinte de lauda pentru ea. In timpul fotosesiunii a fost ca asistentul meu personal.


Irinela
Posts: 128
Joined: 31 Aug 2014, 10:54

Re: foto si video

Post by Irinela »

Cristina25 wrote:Cine l-a avut la nunta pe Roman Lacheev ca fotograf ? Ce parere aveti spuneti-mi va rog

Salut, de ce nu scrieti in topicul ce se refera foto si video. Asigurati-va din start ca nu mai exista asa fel de tema inainte sa deschideti alta. eu cu nici un rau, dar se face urit forumul.


<a id="timeline1132060" href="http://flines.ru/"> линейки на рабочий стол</a><script type="text/javascript" src="http://flines.ru/timelinejs/1132060.js"></script>
n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: foto si video

Post by n-doinita »

Foarte de acord cu Irinela ! fetelor nu mai faceti teme cu intrebari care deja exista in forumul nostru


Buburuza03
Posts: 20
Joined: 19 Jan 2015, 19:24

Re: foto si video

Post by Buburuza03 »

Cristina25 wrote:Cine l-a avut la nunta pe Roman Lacheev ca fotograf ? Ce parere aveti spuneti-mi va rog
Cit costa serviciile dumnealui?


alise
Posts: 34
Joined: 17 Oct 2013, 16:57

Re: Servicii foto si video II

Post by alise »

Buburuza03 iti raspund in privat.


Post Reply