Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by whitelady »

Imi aduc aminte ca vorbisem cu ruslan si el zicea ca ziua lui de nastere e exact in ziua nunii noastre, dar nu e o pr ca el vine neaparat impreuna cu sotia, sper sa se tina de cv.


zynka
Posts: 20
Joined: 24 May 2010, 23:00

foto westvision

Post by zynka »

si eu am vb cu cei de la westvision,si la fel mi-au zis ca preturile minime sunt 650 euro,si ca depinde de complexitatea lucrarilor..eu am intrebat mai concret si a zis ca fara glidecam, cranuri ,smoth shooter, fara arajamente foto,fara filmari de studio s.a.,in fine a zis ca in 650 euro intra filmare si redactare video la tot evenimentul si fotosesia ceremoniei,parcul..Cam astea mi-a zis,si a zis ca asta e pretul dnei Tatiana Vrabie,ca si eu intrebasem daca ea va fi..
Eu ce am mai vazut la fete facute de ei,ele au dat 1000euro,da am vazut ca au diferite aranjamente prin parc,fotosesie de studio,o zi de fotosesie in plus,ecran din ala cu poze din copilarie..
Eu sunt acu in romania,si am vb pe net cu ei,deacu astept sa merg acasa,sa vad sigur ce intra in pretu asta!
Imi plac lucrarile lor!


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by whitelady »

si eu sunt in Iasi si cu ruslan am vb doap pe skype, si mi-a spus ca in pretul asta intra tot, tot, azi neaparat am sa iau legatura cu el sa mai precizez ce inteasamana tot tot, sigur ca la Balti nu vom merge la salon pentru poze, dar mi-a zis ca putem sa alegem o locatie in natura plus ca putem sa mergem la hotel sau in salon de mobila, mi-o zis ca aduc toata aparatura pentru poze de interior. Plus ca avem retroproector si l-am intrebat cat o sa ma costa sa inchiriez acel ecral de la ei, el mi-a zis ca daca avem retroproectorul ecranul mi-l aduce gratis.


nataly1
Posts: 9
Joined: 25 May 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by nataly1 »

nicola wrote:nu, inca nu am achitat avansul, urma sa o facem saptamina aceasta dar stind si gindidu-ma mai bine e o groaza dea bani si cum ai spus si tu te pomenesti la jumatate de nunta fara fotograf ca s-a terminat limita Image :shock: mie imi plac foarte mult lucrarile lui dar "limita"-minus Image asa ca mai vedem ce facem..
Cred ca degeaba faci panica. Nu cred ca are in vedere 800 cadre trase, asta cum?? daca 200-300 sunt aiurea, alte 150-200 asha si asha, cu ce ramai???
Cred are in vedere 800 cadre in final, alese cele mai reushite si prelucrate ceva din 1,5-2 mii facute


nataly1
Posts: 9
Joined: 25 May 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by nataly1 »

Zynka wrote:si eu am vb cu cei de la westvision,si la fel mi-au zis ca preturile minime sunt 650 euro,si ca depinde de complexitatea lucrarilor..eu am intrebat mai concret si a zis ca fara glidecam, cranuri ,smoth shooter, fara arajamente foto,fara filmari de studio s.a.,in fine a zis ca in 650 euro intra filmare si redactare video la tot evenimentul si fotosesia ceremoniei,parcul..Cam astea mi-a zis,si a zis ca asta e pretul dnei Tatiana Vrabie,ca si eu intrebasem daca ea va fi..
Eu ce am mai vazut la fete facute de ei,ele au dat 1000euro,da am vazut ca au diferite aranjamente prin parc,fotosesie de studio,o zi de fotosesie in plus,ecran din ala cu poze din copilarie..
Eu sunt acu in romania,si am vb pe net cu ei,deacu astept sa merg acasa,sa vad sigur ce intra in pretu asta!
Imi plac lucrarile lor!
Am impresia ca sunt doar businessmani dar nu cameromani si fotografi, eu ma tem de asha ceva. Cum adica ?? Plateshti mai putsin shi ei itsi garanteaza ca vor face lucrul mai rau??? decat daca dai mai mult??


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by Mariashca »

Uliana pe cine ai luat la foto si video, ca zici ca ei au si proiector.....


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by Uliana »

Mariashca noi la foto am luat pe Andrei Zveaghentev dar video unul Denis recomandat de Andrei Zveaghentev stiu ca oficul lui Denis se afla la Sala de Aur, foto 500 euro dar video -450 euro


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by Mariashca »

Admin spune te rog cum au lucrat cei de la vsvideo, si daca ai vreo poza ceva, mersi Image


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by WHO »

Fetelor spunetimi va rog cit costa o fotosesie intr-un hotel?


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by Admin »

Mariashca wrote:Admin spune te rog cum au lucrat cei de la vsvideo, si daca ai vreo poza ceva, mersi Image
Am sa-i laud la toti: vsvideo.md au fost super ok. Sunt sot si sotie, sunt foarte amabili si seriosi in ceea ce fac. E o placere sa lucrezi cu ei. Au idei bune si sunt profesionalisti 100%. Nu sunt incepatori nici pe departe: au o experienta vasta si mi-au demonstrat-o la nunta. Pozele inca nu sunt gata dar am mai tras cu ochiul pe aparutul foto atunci la nunta si am vazut capodopere. Abia astept sa le am. O sa postez neaparat foto! Nu vei regreta. Stiu sa lucreze bine si o fac din placere ;)


Locked