Coafura si make-up

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Coafura si make-up

Post by pops_uk »

Admin wrote:Eu la coafura o sa am extensii. Cand am fost la Afrodita sa ma programez, doamna respectiva mi-a zis: daca ai nevoie de coditza (din par natural) noi comandam si iti aducem cu 160 euro (ramane la mine). Daca nu vrei, ti-o cumperi singura si vii cu ea. Am procurat-o (artificiala) 500 lei din Gemenii. Iaka asha ... :PImage
La mine sunt exact asa doar ca naturale


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafura si make-up

Post by Admin »

Diferenta intre parul meu si culoarea coditzei nu e mare. Oricum, parul o sa mi-l vopsesc ca sa accentuez nunanta si sa-i dea luciu ;)


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafura si make-up

Post by Uliana »

Fetelor am concretizat in privinta parului, Natalia mi-a spus ca parul este natural si 75 Euro este kiriea parului, dar daca vrei sa-l cumperi 150 euro costa, asaca mie imi trebue pe 2 zile si eu o sa-l cumpar


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Coafura si make-up

Post by kkristina »

Uliana wrote:Fetelor am concretizat in privinta parului, Natalia mi-a spus ca parul este natural si 75 Euro este kiriea parului, dar daca vrei sa-l cumperi 150 euro costa, asaca mie imi trebue pe 2 zile si eu o sa-l cumpar
si ce ai de gindi sa achiti 150 Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafura si make-up

Post by Uliana »

da, deoarece o sa-mi ramie mie si eu demult vroe-am sa imi procur si stiu ca pretul incepe de la 100euro in sus, o sa mai am pe viitor cumatrii, sarbatori si il voi folosi citeodata ca la mine parul e scurt si nu pot sa-l cresc lung lung ca si este rar


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafura si make-up

Post by Mariashca »

Fetelor sunteti fericite ca feceti nunta in chisinau, eu nu stiu nici un salon bun in balti, chiar daca stiu nu am incredere........ si asa tare retaraiesc pentru coafura si machiaj...cred ca am sa merg neaparat la coafura de proba.....offfffff.....verisoara mea a facut nunta cu 3 ani in urma la balti si a esit plingind de la coafura......si ma tem sa nu patesc la fel......si de machiaj tot na fost incintata ca a venit acasa si sa mai machiat deasupra singura.......mai pe scurt... :cry: Image


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafura si make-up

Post by maryLand »

Uliana wrote:Fetelor am concretizat in privinta parului, Natalia mi-a spus ca parul este natural si 75 Euro este kiriea parului, dar daca vrei sa-l cumperi 150 euro costa, asaca mie imi trebue pe 2 zile si eu o sa-l cumpar
eu ku 2 ani in urma...tot am dat 150 euro pe par..extensie naturala...fara vopsit in kuloarea mea...asa ca nu e pret nebun...doar ca e lukru bun la kasa..pt cei ce au par skurt sau si-au facut bob..shi nu mai pot creste parul :( :( :( :( ca shi mine...

eu zik..k daca ai...se merita...toti 150... Image :lol:


Image
Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafura si make-up

Post by Uliana »

Multumesc, MaryLand de incurajare si eu socot ca daca nai posibilitate sa cresti parul lung face sa dai odata 150 euro Image


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafura si make-up

Post by Admin »

Salutare. Cine stie un salon profesional ca sa-mi vopsesc parul? Vreau o culoare anume si sa iasa exact. La Afrodita ma tem ca o sa ma coste mai mult ca si coafura de mireasa :D.


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Coafura si make-up

Post by maryLand »

Uliana wrote:Multumesc, MaryLand de incurajare si eu socot ca daca nai posibilitate sa cresti parul lung face sa dai odata 150 euro Image

ku mare placere..eu de exemplu..am fost in oktombrie la o nunta...shi la kununie..am mers ku koafura mea zilnika..bob..shi aranjat asa un pik.. :P
seara mi-am pus parul..mi-am facut o koafura superba...shi lumea ma intreba nu kum am facut parul lung...ci kum mi l-am facut skurt la kununie.. :lol: :lol: :lol: :lol:
am murit de ris..pare foarte natural..shi are un efect.. Image super... Image


Image
Locked