Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Valichka
Posts: 3
Joined: 19 Jan 2013, 19:38

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Valichka »

merci mult Linacika...e tare greu sa fac alegerea, nevazindu-i cum se manifesta..in fine..
ceea ce il priveste pe Mircea, mi-l amintesc citiva ani buni in urma pe cind prezenta Miss-urile universitatilor, cu mari emotii, cu unele gafe..acum insa cred ca a acumulat destula experienta si sper sa faca fata rolului de moderator a unei nunti..


Valichka
Posts: 3
Joined: 19 Jan 2013, 19:38

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Valichka »

fetelor, la cine a fost moderator Eugen Botnaru? povestiti-mi va rog ceva detalii..care e stilul lui? isi impune ceva conditii sau tine cont de dorintele mirilor? sper ca nu vorbeste cu poezii si nu organizeaza concursuri stupide..astept informatii.. ;)


catan
Posts: 46
Joined: 08 Oct 2012, 13:21
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by catan »

Sa ma laud si eu un pic :) In sfirsit am rezolvat si cu moderatoarea, am luat-o pe Dna Maria Lupu.E o doamna tare de treaba, tine cont de toate traditiile moldovenesti, vorbeste foarte frumos si cu sens.Speram sa ne faca nunta mai frumoasa.Asa ca azi am mai pus un plus in lista de pregatiri.


Eva
Posts: 8
Joined: 02 Jan 2013, 12:33

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Eva »

Salut, fetelor. Spuneti-mi, va rog frumos, daca ati auzit ceva de Iurie Nistorica?
Merci anticipat


Marinela
Posts: 5
Joined: 28 Jan 2013, 12:49

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Marinela »

Ajutatima va rog fetelor cu un moderator bun si la un pret accesibil. Ai mai multa incredere in acea persoana cind este recomandata decit cind isi face singur reclama.


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by marcelushka »

Fetelor rasfoiti filele din urma si veti gasi foarte multa informatie utila, eu cel putin asa am procedat, apoi mi-am notat o lista, am incercat sa ii sun, am decis ce astept de la moderator, apoi am hotarit.
Mult succes voua.


Mihaelutza88
Posts: 7
Joined: 17 Oct 2012, 09:37

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Mihaelutza88 »

Marinela incearca sa o suni pe Cristina Moisei 069384887, noi am avuto la nunta si e tare bravo, are paremise si cateva inregistrari pe youtube si stiu ca pretul al ea variaza in depedenta de cateste de mare nunta noi am dat 200 de euro, dar mi-a placut ca a tinut cont de tot cene-am dorit. nu o sa regreti


Mihaelutza88
Posts: 7
Joined: 17 Oct 2012, 09:37

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Mihaelutza88 »

Eva wrote:Salut, fetelor. Spuneti-mi, va rog frumos, daca ati auzit ceva de Iurie Nistorica?
Merci anticipat
apropo de iurie nistorica, daca nu gresesc e baiatul de la radio noroc, noiam fost la o nunta cu el, sa prezentat bine baiatul, fara prea multe lucruri, stric la tema


nutza0103
Posts: 10
Joined: 19 Oct 2012, 10:11

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by nutza0103 »

Salut miresuicilor! Sunt nou noutsa pe acest forum... Imi dresc mult ca Anatol Melnic sa ne fie moderator la nunta... Cine ma ajuta sa gasesc nr lui de tel.?:)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by maryLand »

Viitoarele miresici!
Rog respectuos, sa rasfoiti temele din scoarta in scoarta...multa informatie pretioasa se gaseste in paginile fiecarei teme...
Haideti sa nu dublam informatia!!!


Image
Post Reply