Starea de spirit... inaintea nuntii

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Capsunica
Posts: 220
Joined: 19 Jul 2012, 19:31

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by Capsunica »

Fetelor, va multumesc din suflet pentru sprijin, miine e ziua cea mare, sa-mi tineti pumnii!!!

YU-HUUUUUUUUU!!


viorela
Posts: 178
Joined: 22 Nov 2012, 20:31
Location: Chisinau

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by viorela »

Capsunica wrote:Fetelor, va multumesc din suflet pentru sprijin, miine e ziua cea mare, sa-mi tineti pumnii!!!

YU-HUUUUUUUUU!!
Capsunica,iti vom tine pumnii! Va fi cea mai frumoasa zi din viata voastra! Sa dea Domnul sa va fie cu noroc si sa va veseliti pina dimineata!

Niagarcik si CristinaB,atit de mult va inteleg in privinta certurilor..la noi acuma e cam tot asa,ne cam certam pt ca mi se pare ca nu se implica in deajuns,la unele maruntisuri legate de nunta.Si in general mi se pare ca doar mie imi trebuie nunta asta,ca toti isi cauta de treaba lor :( Si mai ales ca vornicica de onoare mi-a zis ca nu vrea sa fie vornicica de onoare,ci una simpla,sa pun pe altcineva,care poate dansa,si care se va descurca..mai pe scurt am asa o stare..marcelushka m-a linistit un pic,dar oricum..nu am cui ma jalui :( :(


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by marcelushka »

Capsunica wrote:Fetelor, va multumesc din suflet pentru sprijin, miine e ziua cea mare, sa-mi tineti pumnii!!!

YU-HUUUUUUUUU!!
Capsunika scumpo, azi e ziua ta....... asa ma bucur sper din suflet ca ai depasit tot, sincer iti tin pumnii si azi toata ziua ma gindesc cum tu, sper din suflet ca zimbesti si ca esti cea mai fericita.


kristiknelu
Posts: 32
Joined: 07 Feb 2013, 13:01

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by kristiknelu »

Scumpele mele, mam uitat pe weather.com si PLOUA, va PLOUA pe 15 ... doamne atitea pregatiri pentru decor si altele si daka ploua totul e in zadar :(:(:(:( imi vine sa ma catzar pe peretzi ... ce faceti/ati facut in cazul asta??? fotosesia si inscrierea la natura nici nu vine vorba, nici hainutza groasa nu am pentru rochitza si nici nam idee ce sar potrivi.... si coafura.. ce fac daka ploua.... nu vreau sa ma gindesc la asta... dar nu ma pot abtzine... :(:(:(


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by Olecika »

mmmm kristiknelu.. e urit daca va ploua, dar daca nu poti schimba natura, macar starea de spirit schimb-o :D si incearca sa faci un plan B in situatia cea mai rea... Defapt daca va ploua la nunta e un semn ca veti avea o viata bogata ;)

Vorbeste cu cei de la decor (daca ai apelat la cineva) si vezi ce iti propun ei, cu siguranta ca au mai avut asemenea situatii...

De coafura nu iti fa griji, iarasi vorbeste cu coafeza si vezi cum ti l-ar putea prinde astfel ca sa fie cit mai bine sustinut... eventual poate reuseste sa vina la sala inainte de incepere nuntii ca sa te aranjeze un pic.


Si pentru inspiratie si sustinere morala priveste-i pe nebunii astia la nunta carora a plouat dar asta nu a influentat citusi de putin dispozitia lor si fericirea :D


Niagarcik
Posts: 122
Joined: 16 Jul 2012, 21:52

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by Niagarcik »

pipets atitea pregatiri...inscriere in aer liber,... cabriolet,... fotosesie in aer liber si sa ploaie la nunta...nuuuuuuuuuuuuuuuuuu сильный дождь, гроза :!: nu e corect


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by marcelushka »

Scumpelor va tinem pumnii, suntem cu voi, zimbiti, iar soarele neaparat va aparea.....


Niagarcik
Posts: 122
Joined: 16 Jul 2012, 21:52

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by Niagarcik »

Maine e nunta .... dar ma uit pe geam si vad cum ploua....mde...oare ce face mireasa de azi acum? daca si maine tot e asa....parca sa spart cerul...iaka asa stare de spirit inainte de nunta, totul e gata, emotii zero, ...doar de vreme ne facem griji, dar daca vrea D-zeu sa ploaie cred ca asa ne-a fost scris... ;) Miresele de weekend-ul acesta ploios multa rabdare si ginditi pozitiv...totul va fi bine... :P


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by maryLand »

Image

Image

Fetele cochetele si ploaia are farmecul ei. Sa fie cu noroc si belsug in viata voastra!!! Zimbiti si totul va fie bine!!!


Image
dorhyna
Posts: 125
Joined: 25 Oct 2012, 14:34

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by dorhyna »

Niagarcik wrote:Maine e nunta .... dar ma uit pe geam si vad cum ploua....mde...oare ce face mireasa de azi acum? daca si maine tot e asa....parca sa spart cerul...iaka asa stare de spirit inainte de nunta, totul e gata, emotii zero, ...doar de vreme ne facem griji, dar daca vrea D-zeu sa ploaie cred ca asa ne-a fost scris... ;) Miresele de weekend-ul acesta ploios multa rabdare si ginditi pozitiv...totul va fi bine... :P
Niagarcik, totul va fi bine, vei vedea. Se zice ca daca la nunta ploua atunci veti avea noroc in viata de casatorie, asa ca...totul ce se face se face spre bine.
La nunta parintilor tot a plouat foarte tare si intreaga zi. Veneau oaspetii in calosi iar nunii nu puteau veni din cauza ploii. Si inca nunta in cort. Si mama acum povesteste zambind. Asa ca Niagarcik, nu ai pentru ce iti face griji, plus caci pozele in ploaie se primesc foarte romantice ;)


Post Reply