Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: Sala de nunti II

Post by svetik90 »

Ollga wrote:
svetik90 wrote:salut viitoarele miresuci,va doresc succese in pregatiri, cineva a sarbatorit vreun eveniment in aceasta sala? http://www.virtualtur.md/ro/point/banquetroom/

svetic nu am auzit de aceasta sala dar mi interesant ce pret ti-au propus si daca decorul e de la sala sau nu ?
eu sunt in cautarea localului pentru cumatrie,si mia zis pretul de 500 sau 550 lei de persoana,de decor nu am intrebat nimic


Tina10
Posts: 4
Joined: 22 Jun 2014, 21:42

Re: Sala de nunti II

Post by Tina10 »

Salut voi fi si eu mireasa in 2015 as dori pareri sfaturi despre localurile plovdiv de care nu am gasit nici o parere precum si despre garden palace, voyage, novas pret meniu chelneri si desigur cum stau la capitolul furat )) si alte pareri de alte restaurante bune.


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sala de nunti II

Post by catiushka »

Tina10 wrote:Salut voi fi si eu mireasa in 2015 as dori pareri sfaturi despre localurile plovdiv de care nu am gasit nici o parere precum si despre garden palace, voyage, novas pret meniu chelneri si desigur cum stau la capitolul furat )) si alte pareri de alte restaurante bune.
tina bine ai venit printre noi, daca ai sa rasfoiesti tema asta ai sa gasesti multa info despre salile pe care le-ai enumerat,
daca nu dispui de mult timp faci cautare (motor de cautare pe forum sus in dreapta) cu cuvintele cheie de ex. garden palace si gasesti ce-ti trebuie
cit despre unele sali sint teme aparte, de ex. nunta la novas, sint discutate si preturie si meniuri si tot
bafta


Tina10
Posts: 4
Joined: 22 Jun 2014, 21:42

Re: Sala de nunti II

Post by Tina10 »

Eu as vrea pareri despre Plovdiv ca nu am gasit nimik despre eii. Multumesc pentru ca mati primit in clubul vostru de azy voi fi si eu activa)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Sala de nunti II

Post by catiushka »

uite rezultatele cautarii despre plovdiv : search.php?keywords=plovdiv
am vazut din fuga ca sint si preturi si info despre bucatarie, cica ei fac si torte si colaci, si despre renovari ... ai 5 pagini de citit ;) doar ca cele mai multe info is mai vechi de prin 2011, asta si ziceam intr-una din teme ca miresele azi vor sa afle informatie dar pe cea care o stiu o tin pt ele :(


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Sala de nunti II

Post by tancha_ru86 »

tortele de la plovdiv nu le recomand. desi sunt gustoase, ca mai toate tortele de pe piata, calitatea lasa de rdorit. in 2012 tortul meu de nunta nu a semanat cu ce am vrut decat foarte putin, iar ei mi-au promis marea si sarea. nu stiu cum e restaurantul, dar dupa experienta cu tortul de nunta, eu nu vreau sa aud de numele lor.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
iuliana92
Posts: 2
Joined: 24 Jun 2014, 17:12

Re: Sala de nunti II

Post by iuliana92 »

Buna miresuici!Sunt noua aici.Voi fi si eu mireasa in 2015,sunt hotarita cu multe lucruri,inafara de sala))Imi place Butoias,Select,Amaris Garden,Noroc si Marry me(nustiti pretul pentru o persoana care e la Marry me?),dar am vazut multe critici la adresa Butoias,de ex,si stau la dubii,cu toate ca sala si terasa e frumoasa,vreau o sala cu terasa,si interior frumos,vor fi cam 150 de persoane,de asta nu mi se potriveste Gril Park,pentru ka lam vazut,e tare frumos,da micut.Dati-mi un sfat,voi celea care ati trecut deja de eveniment,MS.


heyapple
Posts: 74
Joined: 09 Jan 2014, 18:12

Re: Sala de nunti II

Post by heyapple »

In privinta Marry Me, au doua sali, pretul depinde de sala pe care o alegi, in sala cea mica meniul este de 650 de lei/pers, pentru sala cea mare de 850 lei/pers, avusesem si meniul pe undeva, dar din cite imi amintesc erau in jur de 12 sau 15 reci si vreo 2-3 calde


iuliana92
Posts: 2
Joined: 24 Jun 2014, 17:12

Re: Sala de nunti II

Post by iuliana92 »

Heyapple nu stii cumva pentru cite persoane e sala mica si pentru cite cea mare?Ms mult


heyapple
Posts: 74
Joined: 09 Jan 2014, 18:12

Re: Sala de nunti II

Post by heyapple »

Eu am fost iarna la ei, deci dacă nu mă greşesc spunea cv de sala mică pt 150 pers iar cea mare pt 280 pers, dar văzându-le eu în cea mică aş băga cel mult 100 şi în cea mare cel mult 150, pentru că moldovenii noştri iubesc horele, iar la ei e cam problematic cu chestia asta, în fiecare sală au mulţi piloni şi unul exact în mijloc, plus, sala mică are podul jos, ai impresia că e puţin spaţiu, eu aş prefera dacă nu au cel puţin să dea impresia că sunt spaţioase, dar au avantaj, au led-uri ce pot lumina în culoarea nunţii tale, sălile însuşi fiind îmbrăcate total în alb, eu te sfătui să-i contactezi şi să vizitezi sălile, pt aţi face o impresie despre cum arată, plus doamna de acolo este foarte amabilă şi îţi oferă meniul aproximativ, adică nr de bucate cu un exemplu, deja ce va conţine meniul alegi tu, aici la fel ai o gamă largă, apropo, un alt dezavantaj este că ambele săli sunt la etaj, plusul - au ascensoare.


Post Reply