Starea de spirit... inaintea nuntii

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Capsunica
Posts: 220
Joined: 19 Jul 2012, 19:31

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by Capsunica »

Niagarcik wrote:eu la nunta as mai vrea o data dar la pregatiri niciodata ca chiar sunt stresante.... ;)
si eu fix asa! :roll: nu stres, da' teroare. :D


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by Nikutsa »

pina la nunta a ramas mai putin de o luna , dar deja nu mai am rabdare pentru pregatiri... incerc sa fiu calma , si cu mine si cu cei din jur.. am ajuns la etapa cu invitarea oaspetilor si pregatirea de ultimele detalii . deci pe ultima suta de metri incep sa ma apuce emotiile ... rabdare nu mai am, vreau sa vina si ziua cea mare !


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by Dutsu »

si pina la nunta noastra eu ramas fix 3 saptamini...dar acum stau acasa si nu am ce face legat de nunta...parca totul am stabilit si am cumparat ce era de cumparat a ramas sa stringem marturiile si sa invatam dansul... :)


Fefe
Posts: 83
Joined: 16 Oct 2012, 15:34

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by Fefe »

Salutare fetelor, mai am 7 zile pina la cel mai importan eveniment, dar timpul ma omoara, o sa inghetz de frig, si atit de tare imi doream intimpinarea oaspetilor afara la terasa:(((((((((((((((((((((((((


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by wildcat soul »

Fefe wrote:Salutare fetelor, mai am 7 zile pina la cel mai importan eveniment, dar timpul ma omoara, o sa inghetz de frig, si atit de tare imi doream intimpinarea oaspetilor afara la terasa:(((((((((((((((((((((((((
uite eu am si eu nunta pe 5, i tot am vrut intimpinarea afara, dar e imposibil, sincer nu face sa iti faci inima rea, incearca sa te resemnezi si sa cauti plusuri in faptul ca intimpinatul oaspetilor va fi in incapere ;) eu eri am avut cununia, cu o fotosesie inainte, stii multe lucruri nu au mers cum am planuit si am vrut, dar nu mam stresat ci m-am distrat, si sincer nu imi pare rau, fiinca mam odihnit de minune, dar sa inceput a face panica si sa ma intristez, avea sa am o zi foarte rea, si nu avea sa se memoreze ca ceva placut si frumos, asa ca uita de probleme, incearca sa te gindesti ce plusuri sunt in sala - lumea la sigur nu va ingheta, in caz ca va ploua, nu a trebui sa fugiti repede inautru sa va udati sa lasati balta decorul de afara sa se ude si sa arate urit, si inca multe multe plusuri, bafta tie in pregatiri ;) ;) si nasul sus, totul va fi bine


Image
apelisin
Posts: 6
Joined: 20 Jun 2013, 11:43

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by apelisin »

Buna fetelor, eu tare rar intru, dar ma bucur pentru fiecare din voi, pentru fiecare mireasa in parte. Eu sunt o fire foarte emotionala, imi este de ajuns sa citesc doar despr eemotiile cuiva avute in ziua nuntii si stau cu ochii rosii si plini de lacrimi. Nu stiu de ce sunt tocmai asa!!! Se apropie si la mine ziua mare, siatitea lucruri mi-am programat sa fac in acea zi, vad ca timpul vrea sa ne deie tot programul peste cap :) Eu vreau doar una: sa fie soare :)


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by Dutsu »

la mine deja sau iunceput visuriele-cosmarurile legate de nunta si asa ma inervez...pina la 2 nu pot adormi si cind adorm se incep cosmarurile... :evil:


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by Ninela »

:D Eu cosmaruri de nunta am avut in luna de miere :D Ca nu reusim, ca vazele nu au ajuns la sala, mirele intirzie, mincarea nu era gata :D Dar inainte de nunta sotul a avut cosmaruri :D


Image
KORYNA
Posts: 91
Joined: 08 Dec 2012, 00:40

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by KORYNA »

SALUTARE GAROFITELOR, am scris ceva mai inaite de nunta ca eram trista din cauza ca multi invitati au refuzat sa vina la nunta noastra, dar nasa si sotul i-mi zicea ca totul va fi bine , si ce sa zic acum au venit invitatii care au aceptat la nunta foarte bucurosi au facut o veselie mai mare decit mam asteptat, nu am pierdut invitatii pe la terasa fiindca era vesel daca iesiau afara dura nu mai mult de 10 minute ,intr-un cuvint pot sa zic ca am avut o nunta frumoasa cu veselie multa.
ASA CA NU DISPERATI DACA UNII NU ACCEPTA SA VINA CACI INTRADEVAR CEI CARE VIN O FAC DIN STIMA FATA DE VOI SI VIN CU INIMA DESCHISA.


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Starea de spirit... inaintea nuntii

Post by catiushka »

ce sa mai zic eu, 10 luni inca pina la nunta dar eu deja am cosmaruri si vorbesc prin somn :(
imi fac griji pentru orice, desi o mare parte din lucruri sint puse la punct,
dar totusi imi fac griji de decor, de sala de furset de toate serviciile ... ooof sper sa ma linistesc cu timpul

Koryna : ce era si de asteptat, bravo si bine ca ai avut sustinerea de care aveai nevoie :!:


Post Reply