Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
silvia
Posts: 18
Joined: 20 Mar 2013, 16:14

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by silvia »

intre Bogdan dascal si sergiu berzinschi.... care e mai bun? ajutati-ma va rog.... si daca aveti numerele lor de telefon?
preturile lor le stiti cumva?


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Dutsu »

silvia wrote:intre Bogdan dascal si sergiu berzinschi.... care e mai bun? ajutati-ma va rog.... si daca aveti numerele lor de telefon?
preturile lor le stiti cumva?
Noi am ramas la Sergiu Beznitchi ne-a placut de el...el ia acum 350 euro


silvia
Posts: 18
Joined: 20 Mar 2013, 16:14

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by silvia »

i-am contactat deja pe ambii, doar Bogdan Dascal e liber in data nuntii noastre, l-a avut cineva ca moderator pe el? se descurca bine? Initial l-am contactat pe Anatol Melnic, insa cum el era deja ocupat, tot el mi l-a recomandat pe Bogdan. Ce spuneti de el voi....


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Alintush »

ladyinred wrote:fetelor cine l-a avut la nunta pe anatol melnic ca moderator? dar despre gabi marco ce ati auzit sau ce parere aveti? :)
despre Melnic cite sau scris...ufff...rasfoieste un pic paginele si vei gasi multa inform...ce priveste Gabi Marco, o cunostinta la avut la nunta...are ceva comun cu Melnic, ei au zis ca a fost ok...


T<3 V
Posts: 104
Joined: 03 Apr 2013, 20:21

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by T<3 V »

Am fost la o nunta unde era moderatoare Cristina Scarlat. Despre capacitatile muzicale pot spune doar de bine, ca tamada- nu ni-a placut nici noua si nici prietnilor nostri. Nu avea ceva sa atraga, nicio gluma, nimik...cam plictisitor,doar mereu repeta: cei mai frumosi miri, cei mai frumosi nasi, parinti etc...care pare fals totusi
Si incurca mereu numele nasilor, unui invitat care a cintat.


"Ador sa fiu casatorita.Este atat de bine sa gasesti acea persoana speciala pe care doresti sa o plictisesti tot restul vietii tale !"
maklerus
Posts: 139
Joined: 23 May 2013, 14:08

Re: SOS. Recomandati-mi un tamada , obligatoriu de gen mascu

Post by maklerus »

Admin wrote:
stacy wrote:Ne dorim un tamada vesel, si sa fie prin recomdare. Pregatirele se fac de la distantsa, si e foarte complicat, pina la nunta cred ca slabesc cu 10 kg :cry:

Stacy, ti-l recomand pe Viorel de la formatia Favorit. A condus nunta noastra si iti spun sincer, este un om deosebit. Are o voce foarte frumoasa si placuta si nu exagereaza cu vorbaraia. Daca te intereseaza, iti pot da in privat nr lui. Succes!
Admin, l-am sunat pe Viorel, acum el nu doreste sa vina ca moderator, vrea sa ia inca o voce cel putin cu el dar cel mai bine ar fi ca sa i-au toti pe cine mii recomanda el, iata asa.....acum sunt in cautare de moderator. La voi cum a facut legatura cu muzicantii?


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Ninela »

Noi l-am luat ca moderator pe Adrian Graur. A auzit cineva de el sau poate a fost la vreo nunta la care a condus el? Cind ne-am intilnit mi-a placut cum vorbeste, are dictie, idei, dar era bine daca vedeam si ceva fapte.


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by marcelushka »

Ninela wrote:Noi l-am luat ca moderator pe Adrian Graur. A auzit cineva de el sau poate a fost la vreo nunta la care a condus el? Cind ne-am intilnit mi-a placut cum vorbeste, are dictie, idei, dar era bine daca vedeam si ceva fapte.

Felicitari, un plus foarte important, daca voua va placut de el, atunci sper ca va fi totul ok, deja nu iti mai face griji.


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Nikutsa »

La noi ca moderator va fi Ala Grigorasenco ( Cotelea). Produce o impresie ft placuta ,deja ramine sa vedem cum va fi in ziua nuntii .


apelisin
Posts: 6
Joined: 20 Jun 2013, 11:43

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by apelisin »

Nikutsa wrote:La noi ca moderator va fi Ala Grigorasenco ( Cotelea). Produce o impresie ft placuta ,deja ramine sa vedem cum va fi in ziua nuntii .
Puteti sa-mi dati nr de telefon al doamnei Ala Grigorasenco ( Cotelea).?


Post Reply