Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
oliga84
Posts: 3
Joined: 05 Jul 2014, 10:10

Re: Sala de nunti II

Post by oliga84 »

Kitsurica wrote:La Grand Rodog cind am sunat au vorbit asa a lehamite, parca ii trageam de limba, nu m-am interesat detalii mi -a spus costul 850 lei plus 10% deservirea pentru sala din incapere, pentru cea de afara mai scump, nu cred ca se merita.
Am facut nunta la Grand Radog, asa cum au vorbit este si atitudinea ! Noi am facut nunta in 2013 si s-a promis un meniu din 13 feluri la pret de 650 lei, am intrat intr-un final in 900 lei, si imi venea sa pling cind am vazut masa in ziua nuntii. Parea ca bucate au fost aranjate de niste studenti, experienta a bucatarului nu am vazut . Cu 400 lei faceam nunat in cort si masa arata mai bogata si mai frumos !!!Plus am fost furati la bautura, si tot la ei este conta cost, te retii dupa 3 noaptea platesti, vrei sa-ti puna covor platesti. Nu recomand acest local, mergeti pe un restaurant verificat !!!!!


oliga84
Posts: 3
Joined: 05 Jul 2014, 10:10

Re: Sala de nunti II

Post by oliga84 »

ircik wrote:salut fetelor,a auzit cineva de restaurantul grand radog,danceni?
Am si facut nunta acolo !!! Nu recomand, nu se merita, atitudinea personalului lasa de dorit.


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Sala de nunti II

Post by Kitsurica »

Pe 25 iulie merg la nunta prietenei la Grand Rodog, o sa ma impartasesc cu impresii recente dupa eveniment


User avatar
vicktoritza
Posts: 107
Joined: 31 Jul 2013, 11:31

Re: Sala de nunti II

Post by vicktoritza »

Am vazut pe fb niste poze de la o companie pe care o am pe fb, poze de la o nunta de la Grand Rodog 2014, e fumos...mie mi-a placut ;)
Image
Image Image
Image Image
Image Image
Image
Image


Sursa: http://special.md/wedding/portfolio/92


Kitsurica
Posts: 146
Joined: 06 Sep 2013, 15:21

Re: Sala de nunti II

Post by Kitsurica »

aici decorul face mult, s-a investit mult probabil, dar nu doar in decor este reusita nuntii, asta pentru poze frumoase, insa mai trebuie sa fie si deservirea si bucatele bune pentru o nunta cit mai reusita


Blowyourmind
Posts: 4
Joined: 07 Jul 2014, 08:11

Re: Sala de nunti II

Post by Blowyourmind »

Buna fetelor!! Stie cineva ceva despre sala de nunti Voyage (dupa Ialoveni) ????


Volume
Posts: 2
Joined: 08 Jul 2014, 18:13

Re: Sala de nunti II

Post by Volume »

Hello!
Vreau ceva feedback referitor la sala de nunti "Codru", de la telecentru. A fost cineva? Vrem sa o bronam, dar nu suntem convinsi de atarnarea lor.


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti II

Post by maryLand »

Draga Volume, pune in motorul de cautare de mai sus cuvintul Codru, sunt multe pareri si impresii despre aceasta sala. ;)


Image
Gaby
Posts: 73
Joined: 17 Nov 2013, 23:49

Re: Sala de nunti II

Post by Gaby »

Volume wrote:Hello!
Vreau ceva feedback referitor la sala de nunti "Codru", de la telecentru. A fost cineva? Vrem sa o bronam, dar nu suntem convinsi de atarnarea lor.
noi cind am fost sa vedem sala, la ei nu era nici nici o bronare, de asta nu ne-am retinut mult akolo, plus la asta am auzit k au avut incidente din partea pesonalului, este tot ce shtiu :)


olesea88
Posts: 67
Joined: 23 Oct 2013, 15:00

Re: Sala de nunti II

Post by olesea88 »

Hello!
Vreau ceva feedback referitor la sala de nunti "Codru", de la telecentru. A fost cineva? Vrem sa o bronam, dar nu suntem convinsi de atarnarea lor. - See more at: viewtopic.php?f=2&t=2119&start=460#sthash.vnmYRSjC.dpuf

In privinta salilor de nunti Codru, vreau sa va spun ca sunt frumoase, spatioase, insa mincarea nu e gustoasa si e foarte putina chiar daca meniul e de la 700lei pina la infinit :) . Lucratorii sunt schimbati foarte des, chiar si acei de baza, ceea ce se reflecta negativ asupra clientilor. Asa ca ginditi-va bine inainte de a face alegerea.


Post Reply