Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
egalyy
Posts: 2
Joined: 10 Jul 2013, 05:45

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by egalyy »

Buna fetelor. Eu si viitorul sot am facut deja alegerea cit priveste moderatorul. Va pot recomanda o prezentatoare tinara, inteligenta, cu idei originale, nu ca la toti (acest lucru tare ne-a placut), tine cont de toate dorintele noastre si a parintilor, amanuntit a facut scenariul si noi vom sti precis ce si dupa ce va urma.Ii spune Rata Cristina. Noua chiar ne place cum colaboreaza cu noi si pina la nunta.
Si voua alegerea potrivita!


Future bride
Posts: 11
Joined: 23 Jul 2012, 15:29

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Future bride »

martahoti wrote:Future bride, te rog, poti sa imi spui cat v-au costat MC Mike si DJ Sanchez si un nr de contact.

Multumesc,
Marta
Marta, MC Mike si DJ Sanchez ne-a costa 600 euro impreuna.


daniela_spinu
Posts: 3
Joined: 23 Jul 2013, 13:32

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by daniela_spinu »

Fetelor haide-ti sa va impartasesc si eu din experienta mea... iata ca a trecut si nunta mea, mult asteptata, recunosc ca atunci cand am inceput pregatirile de nunta am tot cotrobait prin forum-uri ca sa vad opinii, asa am dat de numarul de telefon al muzicantilor, dansatorilor, moderatorului foto video... pot sa spun cu maina pe inimca nu am dat gres cu nici o decizie luata... Mai ales cu cea a moderatorului ales... aici am gasit cuvinte de lauda la adresa Doamnei Cristina Moisei, tanara, inteligenta, cu multe idei si care m-a ajutat in fiece detaliu al nuntii, o voce superba care atunci cand vorbeste iti intra in suflet si te cucereste, ceea ce mi-a placut cel mai mult la ea, este ca a stiu sa dozeze totul foarte bine, a stiu cand sa ne lase sa ne distram, a stiu cand sa vorbeasca si cand sa taca intr-un cuvant, totul a fost organizat pana la cel mai mic detaliu, nu am mai avut grija de nimic in timpul nuntii. Intradevar castiga prin originalitate si prin simplul fapt ca ne-a ascultat in fiece detaliu, ce ne-am dorit aceea a facut. Tare bravo. Prin urmare o pot recomanda cu inima deschisa pentru toate miresuicile care urmeaza sa faca nunta. Doar respect pentru ea. Si inca ceva dragele mele miresuici in ziua nuntii uitati de tot si de toate, bucurativa din plin de aceasta zi caci tare repede mai trece


lencik88
Posts: 56
Joined: 11 Jun 2013, 23:31

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by lencik88 »

noi vom avea ca moderatoare pe Doina Arsene...


Silviana
Posts: 66
Joined: 23 Nov 2012, 17:41
Location: Moldova/ Roma

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Silviana »

Noi am aleso pe Domana Maria Lupu. Domna foarte amabila, placuta si de treaba. Sper sa raminem multumiti. Doamna este si conducatoarea ansamblului Opincuta!


Sandra
Posts: 11
Joined: 29 Jul 2013, 17:53

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Sandra »

L-a avut cineva pe Anatol Melnic ca moderator ?


User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Libelula »

Sandra wrote:L-a avut cineva pe Anatol Melnic ca moderator ?
NU! nimnei nu l-a avut :lol: scuza-mi ironia :) Draga Sandra, daca nu ai timp/chef sa rasfoiesti toate paginile cu muuuulta informatie pretioasa, scrie in stanga sus "anatol melnic" si sa vezi ca vei avea cel putin 40 rezultate. Spor la treaba!


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by wildcat soul »

Sandra wrote:L-a avut cineva pe Anatol Melnic ca moderator ?
sora mea la avut ca moderator pe anatol melnic, sincer mia placut, a dus totul foarte frumos, a fost vesel, luind in consideratie ca la noi sunt niste chestii mai deochiate in familie si era o atmosfera mai incordata, el sa descurcat de minune, ia inveselit pe toti si toti sau distrat de minune ;)


Image
Sandra
Posts: 11
Joined: 29 Jul 2013, 17:53

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Sandra »

Wildcat soul, si I-a scump? Ce pret v-a cerut? Mersi anticipat :*


daniela_spinu
Posts: 3
Joined: 23 Jul 2013, 13:32

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by daniela_spinu »

Libelula wrote:
Sandra wrote:L-a avut cineva pe Anatol Melnic ca moderator ?
NU! nimnei nu l-a avut :lol: scuza-mi ironia :) Draga Sandra, daca nu ai timp/chef sa rasfoiesti toate paginile cu muuuulta informatie pretioasa, scrie in stanga sus "anatol melnic" si sa vezi ca vei avea cel putin 40 rezultate. Spor la treaba!
El a fost moderatorul nuntii la o verisoara... nici nu se discuta e un baiat bravo, carismatic stie sa aduca zambetul pe buzele oamenilor, dar... are uneori momente cand poate sa intreaca masura. de exemplu la nunta verisoarei au fost cateva perechi din irlada, care au vb in engleza si el s-a dat ca si traducator, dar a tradus asa cum i-a venit, pentru oameni a fost haios, toti au ras cu pofta, dar la astea din afara nu le-a prea placut, pentru ca practic i-a luat in ras, iar soacra mare din partea cui erau invitatii din irlanda a ramas fara cuvinte, nu stia ce sa spuna, ce sa faca, pentru ca totusi nu e bine sa te folosesti de faptul ca unii oameni nu inteleg limba si sa ii iai in deradere. momentul asta a fost urat de tot ... dar in rest a fost bravo.


Post Reply