Felicitari...esti MAMA!

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
Post Reply
LILIT
Posts: 113
Joined: 04 Apr 2013, 15:54

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by LILIT »

Vreau sa felicit pe toate proaspetele mamici! Sa va creasca bebelusii sanatosi,pe zi ce trece sa va bucure tot mai tare si mai tare...
Mai incolo pe la 3-4 luni kind o sa inceapa sa va cunoasca si sa va evidentieze fata de ceilalti va fi si mai interesant... Kind va vor zimbi cu zimbetul fara dinti,kind va esi primul dinte,kind va se vor ride in glas veti fi cu lacrimi in ochi de fericire!


Image
Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by heliga »

Salut fetelor.va scriu din maternitate.pe 26 aprilie am nascut o minune de baiat pe nume Lucas.natural.3250 gr la 39 saptamini. Sanatos.nota 10a scara apgar.VA scriu kind pot mai detaliat.pupici de la noi


Image
Image
User avatar
tenora
Posts: 207
Joined: 14 Feb 2012, 00:00
Location: Chisinau, Paris

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by tenora »

heliga wrote:Salut fetelor.va scriu din maternitate.pe 26 aprilie am nascut o minune de baiat pe nume Lucas.natural.3250 gr la 39 saptamini. Sanatos.nota 10a scara apgar.VA scriu kind pot mai detaliat.pupici de la noi
Heliga, Felicitari!!!!!Sa va creasca minunea si sa va bucure! Intr-un ceas bun pentru nou-nascutul Lucas!!!


Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by marcellla »

Vai Heliga, felicitari din tot sufletul. Am citit mesajul tau si m-am emotionat enorm.Sa fie aurasul tau si in continuare sanatos si tie cit mai multe forte. Pupicei.


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by DanielaG »

Heliga felicitari!!!Sa va creasca Lucas sanatos si voios!!!!Xronia pola!!! :P


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by Alintush »

Heliga,FELICITARILE MELE MAMICO...sa fii sanatoasa impreuna cu Lucas
ziua de 26 e foarte importanta pentru voi...incepind cu nunta si continuind cu nasterea bebelusului...
te asteptam sa revii cu mai multa informatie despre nastere


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by Liudocika2012 »

heliga ne-ai emotionat pe toate! Felicitari sincere, ce frumos tre sa fie botsul cela mic de fericire! Sanatate voua si sa va refaceti cit mai curind!


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
LILIT
Posts: 113
Joined: 04 Apr 2013, 15:54

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by LILIT »

heliga wrote:Salut fetelor.va scriu din maternitate.pe 26 aprilie am nascut o minune de baiat pe nume Lucas.natural.3250 gr la 39 saptamini. Sanatos.nota 10a scara apgar.VA scriu kind pot mai detaliat.pupici de la noi
Felicitari!! Sa va creasca Lucas mare,sanatos si voios!!! Cum ai nascut?natural sau cezareana?
Am citit mesajul si mi-am amintit de nasterea Valeriei... E foarte emotionant,scrie fiecare emotie a ta,e foarte placut pe urma sa citesti..


Image
Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by tancha_ru86 »

Heliga felicitari... esti MAMA! Acum un an ne povesteai cum decurg pregatirile pentru nunta, acum esti mamica. Cred ca e un sentiment tare placut, desi la inceput e greu. Sa-ti fie sanatos Lucas, ati ales un nume frumos. Sa va aduca numai bucurii si fericire!
La multi ani!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
natallliap
Posts: 408
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Ialoveni / Iasi

Re: Felicitari...esti MAMA!

Post by natallliap »

Heliga, felicitări din suflet! Sa va fie sănătos baietelul! Asta este cel mai important! Acum deja sunteți 3!


Post Reply