Dupa nunta......

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Uliana »

Multumesc mult, fetelor, Anusca, eu sint 60 km de Chisinau, totul depinde de cit de punctuali o sa fie nasii si VS cind vin dupa tine, la mine peronal au venit foarte repede si un plus este ca pe drum ne opream si ne mai pozam, eu crde ca face de luat de acasa daca nu ai totul intr-o zi adica cununiea si inscrirea.
Nicola, dansatori au fost bravo si la urma ne-au facut o surpriza au dansat un cintec tiganesc :D


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by whitelady »

Uliana....cum asa nu ati lansat lampioanele?


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Uliana »

Fetelor, vr-au sa va dau un svat, faceti totul din timp, ca eu in saptamina nuntii eram supra incarcata si obosita, dar la nunta m-am tinut :D si vre-au sa va spun ca nu am avut deloc emotii, m-am simtit foarte libera :D ......bafta


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by whitelady »

Pacat ca nunile astea trec asa de repede...te pregatesti atat si intr-o clipa totul s-a terminat, important e daca voi ati fost fericiti in acea zi a de asta o sa va aduceti aminte.
Nici eu nu am reusit sa dansez si sa ma zbengui asa cum mi-am pus in plan si cu toate astea nunta ramane o amintire foarte frumoasa!


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Uliana »

Whitelady, lampioanele au ramas deja pe a doua zi la zeama, iti spun ca asa de repede a trecut timul ca am uitat si de ele :roll:


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by whitelady »

Uliana inca o data Casa de piatra sunt sigura ca nunta a iesit de nota 10 si poate ne pui si noua o poza sa te vedem mireasa :D :D :D :D


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by Uliana »

Whitelady, multumesc mult, cum am poze numaidecit va pun, ca si eu vre-au tare sa le vad :D


fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dupa nunta......

Post by fluturash »

Casa de piatra Uliana!!!

Am intrat special sa vad cum a decurs sarbatoarea voastra, ma bucur sa citesc ca totul a fost asa cum ati vrut!
Sa va fie intr-un ceas bun.


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by Anusca »

Multumesc mult, fetelor, Anusca, eu sint 60 km de Chisinau, totul depinde de cit de punctuali o sa fie nasii si VS cind vin dupa tine, la mine peronal au venit foarte repede si un plus este ca pe drum ne opream si ne mai pozam, eu crde ca face de luat de acasa daca nu ai totul intr-o zi adica cununiea si inscrirea.
Uliana noi planuim sa facem numai cununia in ziua nuntii, inscrierea am facut-o aici in SUA, asa ca nu mai pierdem timp pe asta. Tu ai venit la chisinau si ti-ai aranjat dupa asta impreuna cu mirele si nasii v-ati dus la tine acasa sa te i-a mireasa? sau tu ti-ai dus inainte si mirele cu nasii au venit dupa?


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Dupa nunta......

Post by whitelady »

Image


Post Reply