Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Sala de nunti II

Post by n-doinita »

Cristin wrote:Salut,

Spuneti-mi, va rog ceva despre sala Steaua Nordului de la Drochia? Suntem in cautare si inca nu ne putem decide unde.
Calitatea desrevirii, a mesei, etc...

Va multumesc mult mult!
N-am fost personal in ea..dar mai multi au spus ca e foarte frumoasa sala si totul e la nivel.Si calitatea deservirii,si bucatele,si tot...cel mai bine scrie Steaua Nordului sus la cautare si da un search ...va aparea toata informatia despre ea.


tintyna
Posts: 11
Joined: 17 Dec 2014, 23:39

Re: vispas

Post by tintyna »

sophia wrote:Salut, imi poate spune cineva ce impresii v-a lasat sala de nunti ,,Vispas,,? ms anticipat
am lucrat de multe ori in aceasta sala, dar am fost si ca invitata, dupa parerea mea e o sala foarte buna cu deservire la nivel inalt.


regy
Posts: 3
Joined: 23 Dec 2014, 15:55

Re: Sala de nunti II

Post by regy »

salut fetele!cine stie ceva mai detaliat despre Restaurantul Luceafrul,Buiucani....am auzit citeva pareri...si pozitive...si nu chiar....voi ce spuneti?mersi


alimir
Posts: 2
Joined: 18 Nov 2014, 15:30

Re: Sala de nunti II

Post by alimir »

buna!a facut cineva nunta la Elegance(Posta Veche),vrem sa bronam sala mare dar suntem inca confuzi... :? :? :? :?


n-doinita
Posts: 125
Joined: 28 Jun 2014, 15:55

Re: Sala de nunti II

Post by n-doinita »

alimir wrote:buna!a facut cineva nunta la Elegance(Posta Veche),vrem sa bronam sala mare dar suntem inca confuzi... :? :? :? :?
salut ..! cineva din fete zicea ca mancarea e oribila ,iar altcineva ca e foarte gustoasa...scrie sus la cautare "Elegance" si o sa-ti apara toata informatia.


ritza
Posts: 7
Joined: 05 Jan 2015, 14:21

Restaurantul <<Palladium>>

Post by ritza »

Salut,as dori sa aflu cit mai multe informatii despre restaurantul Palladium.Cum au fost bucatele,daca au fost neintelegeri cu administratorul..Am auzit ca la multe nunti se fura bautura de catre chelneri sau alte persoane din personal...Ms


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Restaurantul <<Palladium>>

Post by Olecika »

Poti pune la cautare PALLADIUM si vei gasi mai multe informatii.

Eu am avut nunta in 2013 acolo, si am ramas mega multumita :) Recoman


Yana.O
Posts: 2
Joined: 09 Jan 2015, 14:21

Re: Sala de nunti II

Post by Yana.O »

Salut la toti! Am cutreierat practic toate paginile acestei teme, dar din pacate nu am gasit mai nimic informatie despre sala LA VISTA. cunosc doar ca a fost recent renovata, dar as dori sa aflu impresiile celor care fie si-au organizat acolo marele eveniment, fie au fost ca invitati. Ma intereseaza preturile, deservirea si alte momente la care ar fi cazul sa atrag atentia. Va multumesc anticipat pentru raspuns!


danuta18m
Posts: 19
Joined: 25 Oct 2014, 11:37

Re: Sala de nunti II

Post by danuta18m »

Cristin wrote:Salut,

Spuneti-mi, va rog ceva despre sala Steaua Nordului de la Drochia? Suntem in cautare si inca nu ne putem decide unde.
Calitatea desrevirii, a mesei, etc...

Va multumesc mult mult!
EU am ost acolo la o nunta, e tare frumos, gustos si se serveste ff atent. nici nuterminam bine din farfuria si mi-o lua ca sa o schimbe. Mie mia placut mult


Sonia
Posts: 19
Joined: 08 Sep 2014, 21:36

Re: Sala de nunti II

Post by Sonia »

Fetelor,please,help!A auzit cineva de restaurantul Berlin,de pe str.Sculeanca?Poate aveti careva pareri.


Post Reply