Sala de nunti II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
anicyta
Posts: 1
Joined: 30 Jun 2015, 21:45

Re: Sala de nunti II

Post by anicyta »

Fetelor buna, sunt si eu nou aici si vreau sa felicit toate miresuicele!
Sunt in cautarea salii, si deci am doua alegeri:
1.Adam si Eva sala mica sau
2.Select sala neoclasic.
Nu ma pot decide.Ajutati-ma cu o parere.Multumesc. Succese.


dana2525
Posts: 5
Joined: 06 Jul 2015, 13:12

Re: Sala de nunti II

Post by dana2525 »

Ce parere aveti de sala Eventus? Mersii!


lnegru
Posts: 13
Joined: 23 Aug 2014, 22:25

Re: Sala de nunti II

Post by lnegru »

Sala de nunti am cautat cel mai mult dar am ales restaurantul Novas. Ne-a placut ca are terasa, parcare mare. Personalul a fost foarte profesional cu noi, cred ca cel mai profesional din toate salile la care am fost sa le vedem si asa au fost pina la urma. Mincarea a fost gustoasa, toata lumea a preciat bucatele la gratar si fara maioneza :) Noi am facut nunta simbata dar ei ne-au permis de joi sa ducem toate lucrurile la ei, ne-au oferit depozit. Dar un detaliu foarte important e ca nunta de 150 de oameni e prea mare pentru restaurant. Eu as spune ca maximum incap 120.


ellie
Posts: 1
Joined: 03 Aug 2015, 13:33

Re: Sala de nunti II

Post by ellie »

Ce păreri aveți despre curtea moșului ?


alina_90
Posts: 6
Joined: 08 Jun 2014, 18:05

Re: Sala de nunti II

Post by alina_90 »

Avand in vedere ca mie mi-a fost foarte util acest forum, as vrea sa va sfatuiesc sa nu alegeti NICIODATA restaurantul STEJARIS, pentru ca o sa aveti parte de un fiasco total.
Mult succes tuturor in cautari!


alina_90
Posts: 6
Joined: 08 Jun 2014, 18:05

Re: Sala de nunti II

Post by alina_90 »

Avand in vedere ca mie mi-a fost foarte util acest forum, as vrea sa va sfatuiesc sa nu alegeti NICIODATA restaurantul STEJARIS, pentru ca o sa aveti parte de un fiasco total.
Mult succes tuturor in cautari!


Hellen
Posts: 1
Joined: 09 Aug 2015, 19:57

Re: Sala de nunti II

Post by Hellen »

Buna ziua. Am si eu o intrebare, este cineva care si-a petrecut nunta La Hincu? Ce parere aveti? Ati fost incintati? pretul a ramas neschimbat 450 /550 pe meniu? Multumesc anticipat. bafta la toata lumea in organizarea marelui eveniment!!!!! ;)


liliancic23
Posts: 2
Joined: 11 Aug 2015, 10:30

Re: Sala de nunti II

Post by liliancic23 »

Fetelor, cine a fost la sala de ceremonii Avintul? Ce parere aveti?


Irinela
Posts: 128
Joined: 31 Aug 2014, 10:54

Re: Sala de nunti II

Post by Irinela »

Hellen wrote:Buna ziua. Am si eu o intrebare, este cineva care si-a petrecut nunta La Hincu? Ce parere aveti? Ati fost incintati? pretul a ramas neschimbat 450 /550 pe meniu? Multumesc anticipat. bafta la toata lumea in organizarea marelui eveniment!!!!! ;)
la data de 7 august am facut nunta acolo. daca ai ceva intrebari concrete, scrie-mi in privat. Numai din start mentionez ca noi am facut cu produsele noastre.


<a id="timeline1132060" href="http://flines.ru/"> линейки на рабочий стол</a><script type="text/javascript" src="http://flines.ru/timelinejs/1132060.js"></script>
lenutika23
Posts: 19
Joined: 18 Oct 2014, 18:46

Re: Sala de nunti II

Post by lenutika23 »

dana2525 wrote:Ce parere aveti de sala Eventus? Mersii!
noi am facut acolo nunta pe 2 august.... am ramas supermultumita, sala extraordinar de frumoasa si eleganta, mincarea foarte gustoasa si deservirea la nivel.....mi- a placut absolut tot!


Post Reply