Muzicanţii II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Tanya_d
Posts: 57
Joined: 04 Jul 2013, 12:18

Re: Muzicanţii II

Post by Tanya_d »

essenza wrote:Cine stie cit ia Art Prezent??e scump???
Noi cind eram in cautare i-am telefonat si pe cei de la Art Prezent ... Ei iau 1050 euro cu moderator si 950 euro fara moderator ... Am fost la o nunta unde au cintat si mi-au placut, in special mi-a placut baiatul cu acordeonul :)


Lili
Posts: 11
Joined: 11 Aug 2013, 17:54

Re: Muzicanţii II

Post by Lili »

salut spuneti-mi va rog a auzit cineva de Valentin Palancica???????/cum cinta la nunti?


VALY
Posts: 9
Joined: 12 Sep 2013, 15:15

Re: Muzicanţii II

Post by VALY »

Buna fetelor, cine doreste Formatia fratilor Parfeni pt 08.08.2014, cinta foarte bine. Noi ne-am grabit sa ii rezervam, insa din pacate s*a anulat nunta


VALY
Posts: 9
Joined: 12 Sep 2013, 15:15

Re: Muzicanţii II

Post by VALY »

Costa 1750 euro cu tot cu prezentator (Iurie Nistorica de la Noroc fm)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Muzicanţii II

Post by catiushka »

VALY wrote:
VALY wrote:Buna fetelor, cine doreste Formatia fratilor Parfeni pt 08.08.2014, cinta foarte bine. Noi ne-am grabit sa ii rezervam, insa din pacate s*a anulat nunta
Costa 1750 euro cu tot cu prezentator (Iurie Nistorica de la Noroc fm)
dupa lege avansul se intoarce daca anulezi cu mai mult de 3 luni de la eveniment,
dar poate si gaseti ce cineva care sa-i ia
Last edited by catiushka on 12 Nov 2013, 22:06, edited 1 time in total.


torry
Posts: 15
Joined: 30 Oct 2013, 12:16

Re: Muzicanţii II

Post by torry »

salut fetelor, in sf am gasit si noi muzica si pot sa va recomand d-na Angela Cabari-Roscovan, un reperotriu bun si un prets accesibil cu 3 instrumentisti si voce masculina, pret 1400


Doina C
Posts: 4
Joined: 13 Nov 2013, 20:35

Re: Muzicanţii II

Post by Doina C »

Help!!! Fetelor va rog sa-mi recomandati pe cineva muzicanti la nunta (foarte binevenite ar fi formatiile care au si moderator si dansatori)Merci anticipat!


cristina.iepure.9081
Posts: 6
Joined: 28 Oct 2013, 01:29
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Muzicanţii II

Post by cristina.iepure.9081 »

Doina C wrote:Help!!! Fetelor va rog sa-mi recomandati pe cineva muzicanti la nunta (foarte binevenite ar fi formatiile care au si moderator si dansatori)Merci anticipat!
salut,iti recomand fratilor Parfeni...noi cu greu am gasit formatie plus cu tot pachet...din intimplator am dat de pachina acesta https://www.facebook.com/www.lpstudio.md?fref=ts mam uitat pe forum si fetele spun ca sunt foarte bravi ..incearca,succes iti urez


User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Muzicanţii II

Post by crisgirl »

Noi am ales-o pe Doina Dumbraveanu cu formatia sa . Sper sa fie bine!


Image
User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Muzicanţii II

Post by henrietta »

Buna fetelor cum am scris si mai inainte sa ne cinte la nunta vroiam foarte mult Sendrea si deja orchestra de muzica populara a sa, instrumente evident alegeam ce consideram noi de cuviinta, dar sa vedeti ce socata am ramas cind am sunat si am aflat ca daca vrei sa-ti cinte Sendrea ap ii iai pe toti muzicantii, adica orchestra de muzica populara si trupa ce cinta muzica de estrada si toate astea 2500 euro... :shok
si asa am ramas in pana de idei :( fiindca la altii nici nu m-am uitat inafara de ei...acuma ma gindesc la Fratii Parfeni ca vad ca sunt reclamati aici pe forum si m-am uitat si la video si parca e ok, dar am o intrebare la cei care i-au vazut life cum e atmosfera la nuntile ce cinta? cu muzica de estrada/retro cum e ?? vreau foarte mult sa se cinte diferite stiluri de muzica ajutati-ma va rog si poate imi mai propuneti pe cineva care sa faca veselie veselie


Image
Locked