Pantofii de mireasă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Pantofii de mireasă

Post by CristinaB »

Apropo, doamna Inga e celebra GINGA care face GINGA"S BIjoutery sau ceva de genul dat....Ea confectioneaza coliere, brose, flori...Eu am vorbit cu ea si am sa merg sa-mi fac o floare pentru par pentru nunta...


Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by perla »

eu sunt adepta la tot ce e nonconformist dar in limitele bunului gust, si la mine pantofii au fost albastri inschis, cu flori roz... au fost foarte apreciati de invitati... :D :D :D


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by RoDiNkA »

CristinaB wrote:Apropo, doamna Inga e celebra GINGA care face GINGA"S BIjoutery sau ceva de genul dat....Ea confectioneaza coliere, brose, flori...Eu am vorbit cu ea si am sa merg sa-mi fac o floare pentru par pentru nunta...
Da, ea este! ;) La fel ma adresez la ea pentru confectionarea floricicai mele pentru coafura si mai vad ce 8-) Dupa cum vad, suntem mai multe miresuici ce vom purta floare in coafurile noastre de mireasa :P Oarecum, fiecare din noi va fi unica si irepetabila! Apropo, ceea ce tine de exagerare de rosu, nu e si in cazul Ingai, intr-adevar o reprezinta, deoarece este o persoana creativa si nonconformista si...tinind cont ca nunta a fost cu ceva timp in urma, cind aceste tendinte (precum sunt acum) doar apareau, cred ca a fost bine, mai ales ca totul (in afara de incaltaminte) a facut cu minuta sa, rochia, modelul sunt crearile sale! Si doar pentru aceasta merita a fi apreciata! 8-)


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Pantofii de mireasă

Post by bride »

fetelor in sfirsit mi'am luat si eu pantofiorii.Mi'am luat pt cununie (rochia e ivory,la fel si pantofii)..daca n'o sa mai gasesc nimic altceva pina la nunta..atunci ii incalt pe acestia.Ft greu am gasit ..vroiam sa fie si comozi si frumosi.. :) cum va par?
Image


User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Pantofii de mireasă

Post by Nika »

sunt chiar foarte draguti si par a fi si foarte comozi :P :P


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Pantofii de mireasă

Post by bride »

Nika wrote:sunt chiar foarte draguti si par a fi si foarte comozi :P :P

Merci! sunt foarte comozi spre bucuria mea :D


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Pantofii de mireasă

Post by CristinaB »

Eu zic ca-s frumosi si cred ca trebuie sa fie si comozi....Si mai interesant ar fi daca i-ai lasa la vedere...Nu stiu de ce dar ei mie mi se asociaza cu o rochita scurta....si pufoasa :D


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Pantofii de mireasă

Post by bride »

daca sincer unicul lucru care putin nu'mi place faptul ca au gaurelele cele minuscule..e pt ca pielea sa respire :)
Dar nu mi'am gasit nimik altceva eu cu marimea mea 35.5 :)


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by RoDiNkA »

Sunt dragutei pantofiorii!!! Intr-adevar pentru o asemenea marime (la mine e la fel) e dificil de gasit...Felicitari!!! ;)


Image
User avatar
Alinkka
Posts: 320
Joined: 19 Feb 2012, 15:20

Re: Pantofii de mireasă

Post by Alinkka »

Fetelor sorry ka e off-top dar cine are marimea 35 la picior poate sunteti interesate de o pereke de cizmulitze de primavara- vara , foarte dragytze


Locked