Locuri pt şedinţa foto

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
happyday0_
Posts: 71
Joined: 15 May 2011, 23:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by happyday0_ »

tasa84 wrote:fetitelor am telefonat astazi la cricova p/u ca sa ma inteleg sa ducem avansul si d-na mi-a zis ca la ei este reparatie si nu stiu dac o sa lucreze pe 15iulie :( :( :( :( :( visul pe care l-am avut s-a ruinat.......... voi unde va mai duceti?
tasa84, dar cat costa la cricova?
Voi va planificati sa mergeti chiar in ziua nuntii, sau in alta zi?


tasa84
Posts: 366
Joined: 27 Oct 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by tasa84 »

noi am vrut chiar in ziua nuntii, dupa cununie......... si cind mi-a zis acuma am ramas socata oleac....... costa 1100 lei p/u 10 pers si iti dau cadou o sticla de sampanie de 1.5 litri cu poza nostra si inca acolo pe loc servesc cu sampanie, adic totul intra in 1100........ asa imi pare de rau.............. acuma treb sa ma gindesc unde o sa ne ducem :?: :?: :?: :?:


User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by svetik90 »

incercati la milestii mici..am inteles ca e super acolo frumos


bride2011
Posts: 353
Joined: 05 Mar 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by bride2011 »

svetik90 wrote:incercati la milestii mici..am inteles ca e super acolo frumos
Cu siguranta si la Milestii Mici e frumos....

Apropo, poate intrebati unde anume e reparatia la Cricova, poate se efectueaza intr0un loc de care nici nu veti avea nevoie pentru sesiunea foto.... In plus daca avea sa fie reparatie, cred ca nici senatorul sua McCane nu se mai ducea acolo, nu?


tasa84
Posts: 366
Joined: 27 Oct 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by tasa84 »

eu am intrebat-o de sesiune foto si ea mi-a zis ca e reparatie p/u data noastra, iata cum :(


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by maryLand »

Noi cind mergeam la nunta Anei, ne-am ratacit un pic si am ajuns la Chateau Vartely , fiindca eu foarte mult vreau acolo sedinta foto am mers sa intreb cit costa. Pentru 1 ora jumatate costa 150 de lei, iar pentru a folosi intregul complex e 300 de lei. Mi-a parut foarte avantajos.
Iar programarea se face doar cu 1 sapt inainte. Image


Image
criss
Posts: 153
Joined: 16 May 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by criss »

maryLand wrote:Noi cind mergeam la nunta Anei, ne-am ratacit un pic si am ajuns la Chateau Vartely , fiindca eu foarte mult vreau acolo sedinta foto am mers sa intreb cit costa. Pentru 1 ora jumatate costa 150 de lei, iar pentru a folosi intregul complex e 300 de lei. Mi-a parut foarte avantajos.
Iar programarea se face doar cu 1 sapt inainte. Image
vreau si eu ca n-am idee unde as putea sa fac poze la natura si sa nu coste nici scump. Dar cand ma gandesc ca trebuie de iesit inafara orasului, cat faci pana acolo cu masina?


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by maryLand »

Sincer , nu am calculat, insa de acasa si pina acolo ne-a luat 1, 5 ore...eu locuind la Botanica, insa iarasi pun faptul ca ne-a oprit politia si ne-am oprit pt ca ne ratacisem...deci cred ca mai mult de 1 ora dus nu se face..
eu jertfesc 3 ore din nunta doar sa ajung akolo. Image Image


Image
Ellen
Posts: 327
Joined: 06 Apr 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by Ellen »

Fetelor cine imi spune nr la chateau vartely, ca sa pot face si eu programarea..merci !


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by maryLand »

http://www.vartely.md/?lang=ro
aici e toata informatia.... Image :)


Image
Post Reply