Muzicanţii II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Muzicanţii II

Post by crisgirl »

anul trecut Sendrea a cintat la nunta prietenei mele cu 1250 euro , dar cu 2500 euro mai bine deja sa-ti cinte Tharmis decit Sendrea ;)


Image
User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Muzicanţii II

Post by henrietta »

anul trecut Sendrea a cintat la nunta prietenei mele cu 1250 euro , dar cu 2500 euro mai bine deja sa-ti cinte Tharmis decit Sendrea ;)[/quote]
Dar Tharmis ce preturi au??


Image
User avatar
crisgirl
Posts: 85
Joined: 22 Oct 2012, 00:34

Re: Muzicanţii II

Post by crisgirl »

henrietta wrote:anul trecut Sendrea a cintat la nunta prietenei mele cu 1250 euro , dar cu 2500 euro mai bine deja sa-ti cinte Tharmis decit Sendrea ;)
Dar Tharmis ce preturi au??[/quote]

ei cer 3000 dar cu 2500 te poti intelege!


Image
Kristine
Posts: 34
Joined: 31 Oct 2013, 10:31

Re: Muzicanţii II

Post by Kristine »

A auzit cineva de Igor Fetescu si formatia sa?
Help pls


aliona.muntean.790
Posts: 8
Joined: 28 Oct 2013, 02:37
Location: Chicago, Illinois
Contact:

Re: Muzicanţii II

Post by aliona.muntean.790 »

E foarte OK atmosfera in nunta si la muzica de estrada si la Disco-Retro .... de formatia intrumentala a Fratilor Parfeni nici nu mai spun, fac kef la maximum ... acum in noiembrie am fost la nunta la Sala de Aur, unde au kintat ei la care m-am distrat super puper :D ... au grija ei de toti ca sa se veseleasca intr-un cuvint .. :)
ok, v-a pup si va urez succese....


User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Muzicanţii II

Post by henrietta »

aliona.muntean.790 wrote:E foarte OK atmosfera in nunta si la muzica de estrada si la Disco-Retro .... de formatia intrumentala a Fratilor Parfeni nici nu mai spun, fac kef la maximum ... acum in noiembrie am fost la nunta la Sala de Aur, unde au kintat ei la care m-am distrat super puper :D ... au grija ei de toti ca sa se veseleasca intr-un cuvint .. :)
ok, v-a pup si va urez succese....
Dar solisti propun ei ?? de fratii Parfeni am in vedere...


Image
aliona.muntean.790
Posts: 8
Joined: 28 Oct 2013, 02:37
Location: Chicago, Illinois
Contact:

Re: Muzicanţii II

Post by aliona.muntean.790 »

henrietta wrote:
aliona.muntean.790 wrote:E foarte OK atmosfera in nunta si la muzica de estrada si la Disco-Retro .... de formatia intrumentala a Fratilor Parfeni nici nu mai spun, fac kef la maximum ... acum in noiembrie am fost la nunta la Sala de Aur, unde au kintat ei la care m-am distrat super puper :D ... au grija ei de toti ca sa se veseleasca intr-un cuvint .. :)
ok, v-a pup si va urez succese....
Dar solisti propun ei ?? de fratii Parfeni am in vedere...
Nu le-am retinut numele lor... dar au fost foarte bravo si mi-au placut foarte mult...


Christiana
Posts: 42
Joined: 16 Sep 2013, 18:30

Re: Muzicanţii II

Post by Christiana »

o piesa frumoasa...mi-a placut ft mult si cred ca in loc de piesa ''Ia-ti mireasa ziua buna'' va fi asta...voi ce parere aveti?
[youtube]736Qg849YFk[/youtube]


MarianaR
Posts: 1
Joined: 23 Nov 2013, 23:07

Re: Muzicanţii II

Post by MarianaR »

Salut! Noi facem nunta in vara 2014 si dorim ca Cristina Pintelie sa fie muzicant de estrada. Ce credeti? Cineva a mai lucrat cu dumneaie?


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Muzicanţii II

Post by Arishka »

Olecika wrote:Dragi mersici care sunteti interesate de familia Manciu, va promit ca voi posta ceva din ce au facut ei la nunta noastra dar numai cind primim video :) Bafta!
Olecika salut!Tu nu ai uitat de noi,care asteptam de la tine niste video cu familia Manciu??? :D In fiecare zi ma uit,dar nui nimic :D


Locked