Pantofii de mireasă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Pantofii de mireasă

Post by CristinaB »

CristinaB wrote:Uitati ce pantofi frumosi se vind pe 999.md
Image
Am gasit si de unde se poate de procurat acesti pantofi noi-nouti....doar ca nu stiu pretul..
http://www.medea.md/?page_id=8&nggpage=3


Image
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Pantofii de mireasă

Post by doina30882000 »


ce frumoase sunt! felicitari pentru achizitie! si eu mi-as fi dorit sandale la nunta ....dar daca nunta e in octombrie, nu mai e de sandale asa ca ma voi multumi cu o pereche da pantofi usor decupati sau o pereche de pantofi-sandale...

apropo, am vazut acesti pantofi pe ebay...ce parere aveti?

Image

Image


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Pantofii de mireasă

Post by CristinaB »

Zaraza sunt dragute sandalele, deja depinde cum completeaza imaginea in intregime..Si inca un lucru, sa fie lucrati bine ,adica sa nu se desprinda vreo curelusa...
Doina, mie imi plac pantofii ,floarea face tot efectul...Cu conditia sa nu sara vreo petricica care sa strice tot compotul


Image
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Pantofii de mireasă

Post by doina30882000 »

exact la asta ma gandeam si eu ...si nush, da parca e prea riscant sa dau comanda de pe net, si imi vine si aproape de nunta+ ca nu stiu cat de comozi pot fi, la mine piciorul e foarte pretentios la incaltamaninte si + ca nu stiu ce calitate or avea...


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Pantofii de mireasă

Post by CristinaB »

Din practica mea de cumparaturi on-line, nu risca cu pantofii de mireasa mai ales ca iti vin tirziu...Eu deja mam facut cu 2 perechi in plus de pantofi ,tot comandati pentru nunta,si inca o pereche cadonata.. :roll: :roll: Daca ai piciorul pretentios,probeaza ca sa nu ai surprize neplacute...


Image
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Pantofii de mireasă

Post by doina30882000 »

exact la asta m-am gandit si eu ...de venit nu vine tarziu, da vine in anglia si mi-i aduce sotul abia cu o luna inainte, da eu si rochia trebuie sa mi-o cos cam dupa pantofi ....in fine, ma mai duc pe la balti sa vad ce mai gasesc:) astea sunt frumosi, dar...


Image
zaraza
Posts: 51
Joined: 01 Jul 2012, 06:38

Re: Pantofii de mireasă

Post by zaraza »

mersi frumos pentru apreciere. sunt foarte calitativi si comozi... sper sa pot dansa pina dimineatsa :!: :!: :!:


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by RoDiNkA »

Zaraza, spune te rog, de unde i-ai procurat? Merci! Sunt draguti si de asa gen caut si eu, dar...ce am vazut pina acum, nu mi-a placut sau nu se acomodau bine...Nu stiu unde sa mai caut pantofi :roll: Am cutreierat 2 zile orasul, dar......


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by RoDiNkA »

Doina, sunt frumosi pantofii, dar oare cit si de comozi, practici? :roll: Chiar e foarte riscant...la mine picioarele sunt foarte pretenstioase, dar nu ma gindeam ca intr-atit...asa ca, alternativa cu comanda la departare a fost din start eliminata...


Image
Locked