Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by heliga »

foarte frumos !ma emotionat mult, segventele nuntii foarte reusite.Bravo! :!:


Image
Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Servicii foto si video

Post by CristinaB »

Fetele, spuneti-mi va rof frumos daca ati auzit de videoline.md?
Daca ati vazut cum lucreaza samd?
Video la ei costa 250 euro daca vrei HD ready+50 euro iar daca vrei FulHD +20 euro
Foto la ei costa 150 euro au zis ca primesc cel putin 600 poze prelucrate in totalitate si gata de imprimat
Preturile sunt atractive deja ramine sa mergem sa vedem cu ochii nostri atitudinea si calitatea..


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Servicii foto si video

Post by Liudocika2012 »

citeste mai sus, s-au scris multe despre ei, poti vedea si atitutinea acestui.... domn dar si despre atitudinea sotiei acestuia care machiaza poti citi, alegi tu.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
RamonaB
Posts: 91
Joined: 07 Feb 2012, 00:00

Re: Servicii foto si video

Post by RamonaB »

[quote="CristinaB"]Fetele, spuneti-mi va rof frumos daca ati auzit de videoline.md?
Daca ati vazut cum lucreaza samd?
Video la ei costa 250 euro daca vrei HD ready+50 euro iar daca vrei FulHD +20 euro
Foto la ei costa 150 euro au zis ca primesc cel putin 600 poze prelucrate in totalitate si gata de imprimat
Preturile sunt atractive deja ramine sa mergem sa vedem cu ochii nostri atitudinea si calitatea..[

m-am interesat si despre ei ,dar nu prea am atras atentie la ce s-a vb aici pe forum despre ei. esentialul pt mine e calitatea,mai ales ca am vazut lucrarile lor si foto si video si am ramas la ei pt nunta noastra. tre sa intelegi ca fiecare are gusturile sale si nu poate sa placa la toti,de aceea .. cel mai bine duceti-va la ei si vb personal. bafta


User avatar
liana2012
Posts: 51
Joined: 06 Mar 2012, 17:08

Re: Servicii foto si video

Post by liana2012 »

Fetelor a fost la cineva din voi fotograful STAS de la STUDIO7. Am inteles ca acum lucreaza singur. Ce parere aveti? Poate are cineva poze facute de dumnealui?


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Servicii foto si video

Post by CristinaB »

RamonaB, nu vreau sa te indispun dar am citit mai multe comentarii si pe mama.md ca ia lasat fara poze de la cununie sau ca pozele nu erau prelucrate in general...Sunt de acord cu tine ca fiecare are parerea sa si este una subiectiva dar ma pun in garda toate aceste neclaritati care au fost la ei [urlhttp://mama.md/index.php?showtopic=32148&st=40[/url]

Dar am si un prieten care a apelat la serviciile lor anul trecut si a ramas foarte multumit..
Multumesc pentru sfat si bafta in pregatiri!!


Image
RamonaB
Posts: 91
Joined: 07 Feb 2012, 00:00

Re: Servicii foto si video

Post by RamonaB »

CristinaB wrote:RamonaB, nu vreau sa te indispun dar am citit mai multe comentarii si pe mama.md ca ia lasat fara poze de la cununie sau ca pozele nu erau prelucrate in general...Sunt de acord cu tine ca fiecare are parerea sa si este una subiectiva dar ma pun in garda toate aceste neclaritati care au fost la ei [urlhttp://mama.md/index.php?showtopic=32148&st=40[/url]

Dar am si un prieten care a apelat la serviciile lor anul trecut si a ramas foarte multumit..
Multumesc pentru sfat si bafta in pregatiri!!
merci CristinaB. s-a rezolvat deja. cind am sunat prima data ziceau ca sunt liberi,iar cind am vrut sa merg la ei ca sa semnez contractul ... ne-au zis ca deja sunt ocupati. asa ca nu m-am dezamagit tare.... totul ce se face se face spre bine, asa a fost sa fie. si in urma la cele citite -nu regret deloc! chjiar ma bucur ca asa s-a primit.


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Servicii foto si video

Post by Liudocika2012 »

Fetelor, astfel de oameni nu ramin mult timp pe piata, e important sa ai parerea personala dar forumul e menit sa te ajute sa nu calci pe greselile altora, pentru ca cind te duci sa vorbesti iti toarna multe pe urechi, avind puterea convingerii si e mai greu sa zici nu. Sincer ma bucur ca te-a ferit Domnul :)


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Servicii foto si video

Post by marcellla »

Dragelor, noi ne-am apreciat zilele astea cu foto si video, ii vom avea pe Bomond video si Lacheev foto, sper sa raminem multumiti, dupa atitea cautari.....mi s-a luat inca o pietricica de pe inima :)


Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Servicii foto si video

Post by Katina »

felicitari ,la sigur nu o sa va para rau ...


Locked