Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by Alintush »

Foarte frumoase poze...de fapt frumoase putin spus... :oops: imi place mult prima poza :oops:


User avatar
iuli4ika
Posts: 130
Joined: 20 Feb 2012, 13:04
Contact:

Re: Servicii foto şi video

Post by iuli4ika »

fetele noi in sfirsit ne-am hotarit cu FOTO_VIDEO-iam ales pe ---> http://www.graff-studio.md
video-fullhd/ toate foto prelucrate / citeva retusate / +lovestory(foto+video) = 800 euro(+la nunta va fi un LCD si va fi pusa dupa primul dans love story)
arvona =100E (pe site sunt puse vechi foto si video/in studio sunt mai multe si deosebite ) SPER SA NU FIU DEZAMAGITA!!in iunie vom filma love story:)


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by Alintush »

Maricika, cine ti-a facut coafura si machiajul?


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by adeline »

maricika foarte frumoasele pozele si rochia atat de eleganta
va felicit cu inscrierea, sunteti deja o famile
sa fiti fericiti


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Servicii foto şi video

Post by Liudocika2012 »

maricika, esti foarte frumoasa! si noi l-am luat pe Andrei :P :P :P good job!


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
maricika
Posts: 119
Joined: 18 Sep 2011, 23:00

Re: Servicii foto şi video

Post by maricika »

Liudocika2012 wrote:maricika, esti foarte frumoasa! si noi l-am luat pe Andrei :P :P :P good job!
fetelor,mersi mult,si voi veti fi cele mai frumoase!desigur la nunta voi fi mult mai libera!


maricika
Posts: 119
Joined: 18 Sep 2011, 23:00

Re: Servicii foto şi video

Post by maricika »

Alintush wrote:Maricika, cine ti-a facut coafura si machiajul?
coafura si machiajul am facut la Iuliana Sandu si Sergiu Bacioi,de mult imi fac la ei si sunt multumita de ceea cemi fac ei,nu ma duc cu poze sau sai zic ce sami faca,arat doar o poza la rokia care voi avea la acea serbare ,si ma incredintez lor!!!
Apropo la nunta si la cununie tot la ei voi facea


Lady
Posts: 16
Joined: 17 Mar 2012, 19:42

Re: Servicii foto şi video

Post by Lady »

Salut fetelor.As vrea sa intreb daca cineva poate i-a ales pe cei de la studio7,ce puteti spune despre ei si kam ce preturi au!Video si foto de pe site sunt foarte frumoase si mi-e intersant daka si in realitate e asa.... :oops:


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by heliga »

Salut eu pentru video am apelat la ei si mie mi-au placut lucrarile lor sper sa fiu multumita.ma va costa 600 euro pt video si plus vri-o 150 ziua cununiei caci o fac in alta zi.succes.in paginile anterioare se mai scria ceva despre ei. ;)


Image
Image
Lady
Posts: 16
Joined: 17 Mar 2012, 19:42

Re: Servicii foto şi video

Post by Lady »

heliga wrote:Salut eu pentru video am apelat la ei si mie mi-au placut lucrarile lor sper sa fiu multumita.ma va costa 600 euro pt video si plus vri-o 150 ziua cununiei caci o fac in alta zi.succes.in paginile anterioare se mai scria ceva despre ei. ;)
Multumesc mult!cred pentru lukrarile kare li-am vazut merita banii,si inka nu sunt atit de exagerate preturile kum am krezut.. ))


Image
Locked