Croitorese - rochii de mireasa!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
karin4ik
Posts: 25
Joined: 09 Jul 2014, 14:28

Re: Croitoreasa buna si sigura..

Post by karin4ik »

http://rochiamea.md/ Aici poti vedea adresa si o parte mica din creatiile ei
preturile sunt destul de accesibile, de exemplu o rochie de seara in chirie variaza intre 1000-1500 lei


Sa fii fidel nu inseamna sa fii prost. Inseamna ca esti suficient de matur ca sa stii sa apreciezi ceea ce ai.
Alexa91
Posts: 7
Joined: 20 Jan 2015, 12:03

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Alexa91 »

Salutare fetelor
Vreau sa imi dati un sfat unde pot sa imi cos rochita visurilor :P , pe cine imi recomandati din croitorese si saloane. Mai am putin timp pentru a alege cine imi va croi rochita pentru marele eveniment.
astept cu nerabdare sa ma sfatuiti la cine sa apelez.
Va multumesc :roll: :roll: :roll:


ema
Posts: 11
Joined: 19 Mar 2013, 18:34

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by ema »

danuta18m iti raspund la mesajul primit de la tine. miam cusut rochita la salonul Perla la d.Lilia si am ramas foarte multemita, are o experienta foarte mare coase orce model cit de complicat nar fi. tel.600 61207 .O recomand cu sufletul descis.


talia
Posts: 5
Joined: 20 Jan 2015, 14:09

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by talia »

Buna fetelor!Am citit aproape totul si am gasit multa informatie utila.Multumesc mult!!! :) am fost aproape pe la toate saloanele si pina la urma am ramas la salonul Anny.Mi-a convenit pretul in primul rind :) ,calitatea lucrului si inca un plus:voalul mi-l fac cadou :D .Sper sa se primeasca totul cum imi doresc.urrra in sfirsit m-am decis :D :D


Mihaelastr
Posts: 43
Joined: 05 Oct 2014, 09:42

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Mihaelastr »

talia wrote:Buna fetelor!Am citit aproape totul si am gasit multa informatie utila.Multumesc mult!!! :) am fost aproape pe la toate saloanele si pina la urma am ramas la salonul Anny.Mi-a convenit pretul in primul rind :) ,calitatea lucrului si inca un plus:voalul mi-l fac cadou :D .Sper sa se primeasca totul cum imi doresc.urrra in sfirsit m-am decis :D :D

Salut la ce pret ai luat rochia?


Alexa91
Posts: 7
Joined: 20 Jan 2015, 12:03

Re: Croitoreasa buna si sigura..

Post by Alexa91 »

vreau sa imi dati un sfat unde pot sa imi cos rochita visurilor :P , pe cine imi recomandati din croitorese si saloane. Mai am putin timp pentru a alege cine imi va croi rochita pentru marele eveniment.


talia
Posts: 5
Joined: 20 Jan 2015, 14:09

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by talia »

Buna!rochia inca nu am luat-o.Eu o cos la comanda,ca mai apoi sa-mi ramina mie.M-am inteles cu 10500lei+voalul cadou


malvina1304
Posts: 2
Joined: 05 Feb 2015, 15:05

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by malvina1304 »

buna fetelor ,si eu caut o croitoreasa buna sami cos rochia de vis dar nustiu unde sa ma adresez, va rog sami recomandati pe cineva,mersi mult, astept propuneri de la voi,pa bafta tuturor


karin4ik
Posts: 25
Joined: 09 Jul 2014, 14:28

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by karin4ik »

malvina1304 wrote:buna fetelor ,si eu caut o croitoreasa buna sami cos rochia de vis dar nustiu unde sa ma adresez, va rog sami recomandati pe cineva,mersi mult, astept propuneri de la voi,pa bafta tuturor
Eu pot sa iti recomand din toata inima salonul Lidia. Dna Lidia este o doamna de nota 10.


Sa fii fidel nu inseamna sa fii prost. Inseamna ca esti suficient de matur ca sa stii sa apreciezi ceea ce ai.
malvina1304
Posts: 2
Joined: 05 Feb 2015, 15:05

Re: Croitorese - rochii de mireasa!

Post by malvina1304 »

karin4ik wrote:
malvina1304 wrote:buna fetelor ,si eu caut o croitoreasa buna sami cos rochia de vis dar nustiu unde sa ma adresez, va rog sami recomandati pe cineva,mersi mult, astept propuneri de la voi,pa bafta tuturor
Eu pot sa iti recomand din toata inima salonul Lidia. Dna Lidia este o doamna de nota 10.
mersi mult ,chiar am sunato si am vb cu ea sper sa easa totul bine,e o doamna placuta,va spun mai tirziu si eu ce sa primit cu rochia


Post Reply