Croitorese - rochii de mireasa!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Olecika »

Taniusha, eu mi-am procurat rochia de la Julia de la botanica. Destul de calitativ, nu foarte scump. Mie mi-a plăcut... Si cum s-a comportat dna Elena la fel. Recomand.


sefardita
Posts: 7
Joined: 25 Oct 2013, 17:54

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by sefardita »

Va rog mult sa-mi sugerati datele de contact ale unei croitorese care ar putea sa-mi faca niste ajustari la rochia de mireasa, nu sint in tara si ajungem doar cu o saptamina inainte de nunta care e la inceputul lunii mai. Nici nu stiu daca cineva va fi dispus sa se apuce de lucru in asa timp scurt. Daca cunoasteti pe cineva care lucreaza operativ, va rog sa ma ajutati. Multumesc.


TaniushkaMTV
Posts: 7
Joined: 19 Nov 2013, 14:17

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by TaniushkaMTV »

Девочки я решила что буду шить, договорилась с Еленой хозяйкой салона Джулия, она пообещала что будет точно как на картинке! Очень переживаю, хочется чтоб не подвела! :?


Lealea
Posts: 17
Joined: 07 Nov 2013, 21:54

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Lealea »

Olecika wrote:Taniusha, eu mi-am procurat rochia de la Julia de la botanica. Destul de calitativ, nu foarte scump. Mie mi-a plăcut... Si cum s-a comportat dna Elena la fel. Recomand.
Olecika si eu m-am decis acum 2 saptamini in urma sa cos rochita la salonul Julia de la Botanica, la fel mi-a placut mult calitatea si pretul(decit sa o iau in chirie si sa tremur nu da doame o voi anina sau rupe). Astazi am fost la prima masurare, nu va pot reda cite emotii placute am avut :oops: doresc asa emotii pozetive tuturor miresuicelor. A iesit asa cum mi-am dorit chiar si mai bine!!! Doamna Elena este de nota 10, foarte amabila mi-a dat multe sfaturi si idei utile! Si eu la fel Recomand salonul Julia !!!!!!!


katiusha
Posts: 60
Joined: 08 Dec 2013, 23:55

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by katiusha »

Lealea,dar cit te costa sa o cosi acolo?si ai cusut-o dupa modelul tau?


Lealea
Posts: 17
Joined: 07 Nov 2013, 21:54

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Lealea »

katiusha wrote:Lealea,dar cit te costa sa o cosi acolo?si ai cusut-o dupa modelul tau?
Katiusha ti-am raspuns in privat ;)


ikutza
Posts: 11
Joined: 15 Apr 2014, 17:59

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by ikutza »

Lealea wrote:
katiusha wrote:Lealea,dar cit te costa sa o cosi acolo?si ai cusut-o dupa modelul tau?
Katiusha ti-am raspuns in privat ;)
Lealea, poti sa imi scrii si mie pretul?


alise
Posts: 34
Joined: 17 Oct 2013, 16:57

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by alise »

Eu imi voi coase rochia de mireasa la Anny, ieri am dus avansul si mi-a luat masurile. Sper sa nu am probleme, din start am observat ca doamna e cu caracter, dar am ales-o pe ea pentru ca fata de alte saloane la care am fost, ea observat niste detalii la rochii pe care altele nu le-au mentionat.


heyapple
Posts: 74
Joined: 09 Jan 2014, 18:12

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by heyapple »

Bună, am văzut pe forum că s-a vorbit mai demult despre o doamnă, Скоро Свадьба?, dar vreau sa aflu a dat cineva comanda de rochie la ei, cum se primeste


User avatar
IrinaR
Posts: 12
Joined: 19 Jan 2014, 20:04
Location: Chisinau

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by IrinaR »

heyapple wrote:Bună, am văzut pe forum că s-a vorbit mai demult despre o doamnă, Скоро Свадьба?, dar vreau sa aflu a dat cineva comanda de rochie la ei, cum se primeste
Salut!
Eu personal mi-am cusut rochia la ei si am ramas multumita, atat la pret cat si calitate. Am aflat si eu despre Natalia (skorosvadiba) aici pe forum ai cand am inceput cu ea legatura am descoperit mai multe cunoscute si prietene care si-au cusut la ea rochia. Toate fetele au ramas multumite. Deci din partea mea doar recomandare.
Succese in pregatiri!


Post Reply