Probleme legate de forum

Post Reply
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Probleme legate de forum

Post by Liudocika2012 »

in tema luna de miere era chiar un subiect de discutie cu luna de miere, acum cind intru imi arata doar subiectul- prima noapte, ori doar eu nu-l gasesc :?: si mie nu imi plac schimbarile, inteleg ca tot ce se face e spre binele utilizatorului, insa pentru mine e din ce in ce mai complicat utilizarea acestui forum.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by perla »

Admin, se poate de schimbat totul asa cum a fost??? Parca se vrea a fi un forum.. nu o mahala.. pe forumul vechi nu erau asa probleme sa apara teme aiurea si sa pozteze fiecare ce prostie vrea... ori il faceti unul de tip inchis ori gasiti o solutie, pe mine ma deranjeaza de fiecare data sa caut mesajele recente... era foarte bine, compact totul...
Multumesc.


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by Admin »

In mare , cam asa arata forumul nostru in varianta finala. Inca mai astept sugestiile si parerile voastre dar modificari majore nu vor fi. Eu zic ca-i bine si ca va fi mult mai usor de gasit subiectele dat fiind faptul ca nu-s chiar toata intr-o oala. Bafta tuturor!


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by perla »

trebuie sa ne obisnuim...


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by Alintush »

Mie personal nu-mi place in ce sa prefacut forumul nostru...
era cu mult mai comod inainte...iti alegeai tema care o doreai si atit...acum pe categorii trebuie sa deschizi o tema...apoi alta si tot asa mai departe
Daca forumul nu va avea schimbari (cit mai rapid) nu mai intru aici...ca-mi pare bataie de joc, insa nu un mic ghid pentru realizarea nuntii visate...


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by Admin »

Alintush wrote:Mie personal nu-mi place in ce sa prefacut forumul nostru...
era cu mult mai comod inainte...iti alegeai tema care o doreai si atit...acum pe categorii trebuie sa deschizi o tema...apoi alta si tot asa mai departe
Daca forumul nu va avea schimbari (cit mai rapid) nu mai intru aici...ca-mi pare bataie de joc, insa nu un mic ghid pentru realizarea nuntii visate...

Toate forumurile normale, orice tema n-ar avea, sunt impartite pe categorii. Nu pot fi puse in aceeasi tema si "Bine ati venit" sau "Probleme tehnice" cu "Rochia de mireasa" sau "Servicii foto-video". Trebuie sa va obishuiti cu aceste schimbari, care zic eu, sunt spre binele tuturor. Tu fiind inregistrata de ceva timp o sa te obisnuiesti si utlizatorilor noi le va fi mai usor sa gaseasca ce au nevoie.


Lilia
Posts: 115
Joined: 30 Sep 2011, 23:00

Re: Probleme legate de forum

Post by Lilia »

Alintush wrote:Mie personal nu-mi place in ce sa prefacut forumul nostru...
era cu mult mai comod inainte...iti alegeai tema care o doreai si atit...acum pe categorii trebuie sa deschizi o tema...apoi alta si tot asa mai departe
Daca forumul nu va avea schimbari (cit mai rapid) nu mai intru aici...ca-mi pare bataie de joc, insa nu un mic ghid pentru realizarea nuntii visate...

Sint de acord si eu sint contra schimbarilor efectuate. Cred ca ar fi bne sa se tina cont de parerile noastre, pentru ca fara noi nu ar exista acest forum :!:


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by adeline »

fetelor orice schimbare necesita timp pt acomodare,
forumul a fost modificat, structurat pe compartimente si acesta e un plus
de unde atata ostilitate? si am observat ca pretentii au in special cei care sunt relativ noi
oare celor ce sunt mai demult pe aici le este mai usor sa se obisnuiasca? noi doar am cunoscut mai mult timp forma veche


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Probleme legate de forum

Post by CristinaB »

Nu stiu cum pe voi, dar pe mine deja ma enerveaza toate invitatiile de a trece pe alt forum cu miresici.md. Pentru mine sunt insistente deja nu invitatii...Admin, se poate cumva de rezolvat?
Pina la urma este alegerea noastra daca raminem aici sau ne mutam pe alt forum...


Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Probleme legate de forum

Post by adeline »

Cristina
cine ti-a trimis mesajul?


Image
Post Reply