Muzicanţii II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
irina777
Posts: 58
Joined: 31 Jan 2014, 09:40

Re: Muzicanţii II

Post by irina777 »

maryLand wrote:Eu am vazut-o pe Julea la doua evenimente. Era imbracata in straie de sarbatoare, destul de decente si cu gust. Despre faza cu playback, mi-e interesant, citi "artisti" de la noi cinta live?

Ea face o atmosfera ca si omul cu picior in ghips se ridica sa danseze. ;)
total de acord aici ... putini din ei care cinta life la concerte da noi vrem sa cinte life la nunti ...


katiusha
Posts: 60
Joined: 08 Dec 2013, 23:55

Re: Muzicanţii II

Post by katiusha »

irina777 wrote:nu sunt de acord cu imbracatu indecent , se imbraca cum s-ar cuveni unei doamne de virsta ei , la doua nunti am fost unde a cintat , mie mi-a placut nu am observat play backul doar poate ca eu nu ma pricep :D
Personal nu am vazut-o la nunti ,dar tot din comentariile unor miresuici am citit ca se imbraca nu cum se cuvine unei doamne :) , dar sper sa nu fie asa ,oricum veselia care o face merita totul


moliuska
Posts: 4
Joined: 16 Dec 2013, 22:13

Re: Muzicanţii II

Post by moliuska »

A auzit cineva de formatia Smarald? Ce parere aveti?


irina777
Posts: 58
Joined: 31 Jan 2014, 09:40

Re: Muzicanţii II

Post by irina777 »

tot depinde ce capricii avem stii ca noua la moldoveni ne place pufoshenia , da poate uneori se imbraca simplu ( fusta lunga si bluza) doar ca e mai bine decit sa o vezi in fusta mini si cu un decolteu pina la buric si toate inca sa luceasca ...
de veselie nici vorba , am fost la o nunta unde chiar din 150 de oameni dansam practic noi si cind a venit Julea a rupt tants polu sincer ...


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Muzicanţii II

Post by Olecika »

Referitor la play back, stiti unde se observa? cind de exemplu muzica cinta si vocea ei la fel, dar cintaretul vorbeste cu mirii :D sau se fotografiaza cu gura inchisa :)

In rest, Z. Julea e o artista adevarata, veselie, prezenta, poeziile ei cu sens si foarte hazlii : " NASA NU TE-I SUPARA, DACA PE NASU L-OI SARUTA :d " Eu zic ca se merita, doar ca tre sa aveti astaptari nu foarte exagerate, pentru ca pina la urma e nunta si oamenii tre sa se distreze, dar nu e un concurs muzical

BAFTA !!!


irina777
Posts: 58
Joined: 31 Jan 2014, 09:40

Re: Muzicanţii II

Post by irina777 »

apropo fetele cit ia Julea ? caci eu deam atita reclama ii fac ca vo vreu si eu la mine la nunta :D


Miresuica
Posts: 19
Joined: 23 Jul 2013, 11:36

Re: Muzicanţii II

Post by Miresuica »

Fetelor cine imi poate spune care este pretul pt o ora la diferiti interpreti...cum ar fi Julea, Cuciuc si cine mai cinta acolo pe o ora


katiusha
Posts: 60
Joined: 08 Dec 2013, 23:55

Re: Muzicanţii II

Post by katiusha »

irina777 wrote:apropo fetele cit ia Julea ? caci eu deam atita reclama ii fac ca vo vreu si eu la mine la nunta :D
pt saptamina trecuta d-a Julea a cerut 350 euro pt chisinau(ora :D )


mariana13
Posts: 52
Joined: 22 Nov 2012, 14:19

Re: Muzicanţii II

Post by mariana13 »

nu stiti cit cere cuciuc o ora?


irwwin
Posts: 9
Joined: 17 Feb 2014, 12:39

Re: Muzicanţii II

Post by irwwin »

mariana13 wrote:nu stiti cit cere cuciuc o ora?
am auzit ca 300 euro/ora


Locked