Tortul miresei

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
christa
Posts: 62
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Tortul miresei

Post by christa »

Eu, am ales de 200 lei kg, toate 3, dar au si mai scumpe. Incerc sa pun poza


christa
Posts: 62
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Tortul miresei

Post by christa »

http://www.google.ro/search?q=peony+cak ... 077lTcM%3A

Torta din randul 16 care are in stanga o sticla de Martini


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Tortul miresei

Post by mmgg29 »

A dat cineva comanda de torta miresei la Green Hills sau de la IMC Market? Sau poate a mancat cineva de acolo pe la vreo sarbatoare? Cine poate sa-si dea cu parerea?


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Tortul miresei

Post by Dutsu »

mmgg29 wrote:A dat cineva comanda de torta miresei la Green Hills sau de la IMC Market? Sau poate a mancat cineva de acolo pe la vreo sarbatoare? Cine poate sa-si dea cu parerea?
Noi am comandat la Green Hills torta p/u cununie...noi la fiecare sarbatoare cumparam de la ei la kg "De casa" asa se numeste si cind am comandat la cununie tot asa a fost numai ca mai mare si impodobit alt fel, la dorinta lor... :)


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Tortul miresei

Post by mmgg29 »

Dutsu wrote:
mmgg29 wrote:A dat cineva comanda de torta miresei la Green Hills sau de la IMC Market? Sau poate a mancat cineva de acolo pe la vreo sarbatoare? Cine poate sa-si dea cu parerea?
Noi am comandat la Green Hills torta p/u cununie...noi la fiecare sarbatoare cumparam de la ei la kg "De casa" asa se numeste si cind am comandat la cununie tot asa a fost numai ca mai mare si impodobit alt fel, la dorinta lor... :)

La dorința lor, te referi că tot îți fac tortul cum vor ei, nu cum le arăți în poză?


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Tortul miresei

Post by Dutsu »

mmgg29 wrote:
Dutsu wrote:
mmgg29 wrote:A dat cineva comanda de torta miresei la Green Hills sau de la IMC Market? Sau poate a mancat cineva de acolo pe la vreo sarbatoare? Cine poate sa-si dea cu parerea?
Noi am comandat la Green Hills torta p/u cununie...noi la fiecare sarbatoare cumparam de la ei la kg "De casa" asa se numeste si cind am comandat la cununie tot asa a fost numai ca mai mare si impodobit alt fel, la dorinta lor... :)

La dorința lor, te referi că tot îți fac tortul cum vor ei, nu cum le arăți în poză?
nuuuuuu...noua ne trebuia o torta mai mare si leam spus ca pentru cununie si iam lasat pe ei sa o faca cum doresc ca nu am avut o idee oarecare cum sa arate tortul...noi stiam care componenta dorim sa fie, si atit...


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Tortul miresei

Post by Dutsu »

Image o felie din torta noastra...statuia mama a puso singura deja...


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Tortul miresei

Post by mmgg29 »

Dutsu, mulțumesc pentru receptivitate. Și eu mă gândesc să comand la ei tortul, numai că deja pentru nuntă, unul mare. Eu aș vrea ceva smântână cu vișină sau cu prune uscate, dar mă gândesc că multor persoane ar putea să nu le placă prunele uscate. Păcat că ei nu fac livrare.


Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Tortul miresei

Post by Dutsu »

p/u putin... :)


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Tortul miresei

Post by Nikutsa »

Eu la sigur o sa comand torta la Panilino . Am facut anterior la ei o comanda de torta personalizata si era super gustoasa !!! Unicul minus ca au intirziat livrarea mai mult de o ora .


Post Reply