Decorarea sălii 2

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Decorarea sălii 2

Post by marcelushka »

Salut, marcelushka! Eu tot o sa am nevoie de docor pentru nunta in toamna acestui an. Ai putea sa-mi spui are este pretul serviciile tale? Ca referinta pot sa-ti spun ca mi-a placut lucrarea ta "08.08.2015 O nunta plina de farmec" pe care am vazut-o pe facebook.[/quote]


Buna, sunt foarte multe detalii care trebuie sa le cunosc sau sa le discutam ca sa pot face bugetul, eu nu am pachete standarte, e foarte corect cred eu ca fiecare mireasa sa aleaga ceea ce doreste, si de ce nu sa plateasca la fel, doar pentru ceea ce are nevoie. Iti las nr meu si daca doresti putem discuta sau chiar putem fixa o intilnire unde am sa pot sa iti arat mai multe elemente noi.


Sunshine_1
Posts: 9
Joined: 11 Apr 2016, 13:01

Re: Decorarea sălii 2

Post by Sunshine_1 »

marcelushka wrote:Salut, marcelushka! Eu tot o sa am nevoie de docor pentru nunta in toamna acestui an. Ai putea sa-mi spui are este pretul serviciile tale? Ca referinta pot sa-ti spun ca mi-a placut lucrarea ta "08.08.2015 O nunta plina de farmec" pe care am vazut-o pe facebook.

Buna, sunt foarte multe detalii care trebuie sa le cunosc sau sa le discutam ca sa pot face bugetul, eu nu am pachete standarte, e foarte corect cred eu ca fiecare mireasa sa aleaga ceea ce doreste, si de ce nu sa plateasca la fel, doar pentru ceea ce are nevoie. Iti las nr meu si daca doresti putem discuta sau chiar putem fixa o intilnire unde am sa pot sa iti arat mai multe elemente noi.[/quote]

Eu nu am primit nici un mesaj de la tine. Poti, te rog, sa mai incerci odata? Astept cu nerabdare sa te contactez :)


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

vicktoritza wrote:
SofiaM wrote:Salut fetelor. Caut pe cineva sa ne decoreze sala. Cunoasteti pe cineva de incredere? Va multumesc! :)
Tii recomand pe cei de la compania Special.md Pozele de mai sus,,sunt de la nunta mea,,decorul de ei..Perfect
http://special.md/wedding/portfolio/130
https://www.facebook.com/victoritabucsa ... 795&type=3
Salutare pot sa iti recomand si eu cu toata increderea pe decoratoarea mea Olesea de la Arta Nuntii, am ramas foarte multumiti de serviciile ei si de atentia ei https://www.facebook.com/DECOR-NUNTA-ww ... 9/?fref=ts


deea
Posts: 21
Joined: 09 Apr 2015, 14:26

Re: Decorarea sălii 2

Post by deea »

Buna, fetelor eu ma ginndeam ca dadusem un pret asa destul de bunisor anul trecut pe decor, nu pot sa zic ca scump in comparatie cu restul care mai sunasem , dar intradevar am avut un decor frumos compozitiile frumoase destul de mari chiar am fost placut surprinsa la arca foarte multe flori , dar am fost prin octomrie la prietena mea din copilarie la nunta in Romania, sincer cind am auzit ca a dat aproape 3000 euro si nici jumate nu era ca la mine, niste compozitii parca le-au facut niste copii , nici o forma cu verdeata iepurului, o arca simpla, niste huse cam shifonate si la masa mirilor asa simplut am zis ca dragele mele la noi preturile si calitatea e mult mult mai inalta chiar daca suntem o tara mica si saraca dar nustiu cum la noi se pune mai mult suflet. Eu cred ca la banii care iam dat eu ce decor frumos , dar ce era daca faceam de 3000 euro, si prietena imi zicea ca acesta inca e un pret normal dar cind a auzit cit am dat eu a zis ca nu poate fi asa ceva. Asa ca fetelor inca avem noroc alegeti pe cineva de suflet si cu bani nu prea exagerati faceti-va nuntile voastre cele mai frumoase.


Sunshine_1
Posts: 9
Joined: 11 Apr 2016, 13:01

Re: Decorarea sălii 2

Post by Sunshine_1 »

deea wrote:Buna, fetelor eu ma ginndeam ca dadusem un pret asa destul de bunisor anul trecut pe decor, nu pot sa zic ca scump in comparatie cu restul care mai sunasem , dar intradevar am avut un decor frumos compozitiile frumoase destul de mari chiar am fost placut surprinsa la arca foarte multe flori , dar am fost prin octomrie la prietena mea din copilarie la nunta in Romania, sincer cind am auzit ca a dat aproape 3000 euro si nici jumate nu era ca la mine, niste compozitii parca le-au facut niste copii , nici o forma cu verdeata iepurului, o arca simpla, niste huse cam shifonate si la masa mirilor asa simplut am zis ca dragele mele la noi preturile si calitatea e mult mult mai inalta chiar daca suntem o tara mica si saraca dar nustiu cum la noi se pune mai mult suflet. Eu cred ca la banii care iam dat eu ce decor frumos , dar ce era daca faceam de 3000 euro, si prietena imi zicea ca acesta inca e un pret normal dar cind a auzit cit am dat eu a zis ca nu poate fi asa ceva. Asa ca fetelor inca avem noroc alegeti pe cineva de suflet si cu bani nu prea exagerati faceti-va nuntile voastre cele mai frumoase.
Deea, spune-mi te rog mult cine ti-a facut tie decorul si cit te-a costat. Multumesc anticipat! :)


Sunshine_1
Posts: 9
Joined: 11 Apr 2016, 13:01

Re: Decorarea sălii 2

Post by Sunshine_1 »

deea wrote:Buna, fetelor eu ma ginndeam ca dadusem un pret asa destul de bunisor anul trecut pe decor, nu pot sa zic ca scump in comparatie cu restul care mai sunasem , dar intradevar am avut un decor frumos compozitiile frumoase destul de mari chiar am fost placut surprinsa la arca foarte multe flori , dar am fost prin octomrie la prietena mea din copilarie la nunta in Romania, sincer cind am auzit ca a dat aproape 3000 euro si nici jumate nu era ca la mine, niste compozitii parca le-au facut niste copii , nici o forma cu verdeata iepurului, o arca simpla, niste huse cam shifonate si la masa mirilor asa simplut am zis ca dragele mele la noi preturile si calitatea e mult mult mai inalta chiar daca suntem o tara mica si saraca dar nustiu cum la noi se pune mai mult suflet. Eu cred ca la banii care iam dat eu ce decor frumos , dar ce era daca faceam de 3000 euro, si prietena imi zicea ca acesta inca e un pret normal dar cind a auzit cit am dat eu a zis ca nu poate fi asa ceva. Asa ca fetelor inca avem noroc alegeti pe cineva de suflet si cu bani nu prea exagerati faceti-va nuntile voastre cele mai frumoase.
Deea, te rog mult sa-mi scrii cine ti-a facut tie decorul si cit te-a costat. Multumesc anticipat! :)


ninutsika12
Posts: 29
Joined: 24 May 2014, 14:29

Re: Decorarea sălii 2

Post by ninutsika12 »

salutare miresuici, am fost si eu mireasa aproape un an in urma dar nam mai intrat pe forum de atunci caci am o comoara mica care nu-mi lasa puteri de a sta la calculator. stind in casa un an de zile si creascindu-mi micuta ma tot gindeam ce sa fac sa mai ies in lume... si iata mi-a venit ideea!!! DECOR LA EVENIMENTE ... o fac din placere si cu mare placere, E CEEA CE IUBESC si imi creste inima cind vad rezultatul final. deci nu vin cu reclama ci cu o propunere pentru miresuicile de anul aceesta (poate sunt miresuici care vor decor flori, stofe, luminari etc... la preturi de criza :-) )


Malyna
Posts: 15
Joined: 01 Mar 2016, 23:04

Re: Decorarea sălii 2

Post by Malyna »

Salut! Eu am nevoie de arca si decor masa mirilor din flori vii, la pret de criza) ma poti ajuta?)


ninutsika12
Posts: 29
Joined: 24 May 2014, 14:29

Re: Decorarea sălii 2

Post by ninutsika12 »

Desigur. Scriu în privat )


violeta.
Posts: 1
Joined: 09 Jun 2016, 09:12

Re: Decorarea sălii 2

Post by violeta. »

ninutsika12 wrote:Desigur. Scriu în privat )
Salut! poti sa-mi scrii si mie un contact. Caut pe cineva sa ma ajute cu decorul pentru nunta.


Post Reply