EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
cruissa
Posts: 68
Joined: 15 Jun 2012, 20:09

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by cruissa »

+ 1


User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ninela »

Uneori vizionezi un videoclip cu scenariu, calitate buna... , dar mirii strica toata "malina". Doar video e personalizat de miri, nu invers. Ca si rochia de mireasa! O cunoscuta de a mea a zis ca la nunta trebuie luati cei mai scumpi prestatori de servicii, si ia luat. A facut un video foarte calitativ, dar ea nustiu din ce cauza era pasiva, si deja si mirelui i s-a transmis dispozitia, si pot sa zic ca e un video de 2 bani. In video-ul Tenorei se vede dorinta de a iubi pina la Doamne Doamne si-napoi, o energie, mama mia, sa reusesc si eu la nunta sa o am asa! Cred ca asta conteaza.
P.S. e doar parerea mea, nu luati in nume de nu bine :)


Image
User avatar
Ninela
Posts: 474
Joined: 10 Oct 2012, 12:02

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ninela »

Ehehehhe, Uleana, nu cred ca reusim sa inregistram dragostea noastra in video. Important ca licareste in ochii mirilor!


Image
Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Nadinn »

Felicitari tenora,,,atita fericire,,iubire si asa activi voi,,,sunteti niste nebunici indragostiti :D
Frumoooos mie mia placut,,,deja sh in viata sa mergeti asa impreuna sh nu conteaza ce zic altii important ca voua sa va placa ;)
Stii ca este vorba asta ca orice nu ai face oricum se gasesc oameni care ceva sa nu le placa,dar tie trebuie sati fie indiferent ce spun ceilalti atita timp cit tu esti multumita de rezultat
Casa de piatra voua sh muuuult muuult love :D


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by marcelushka »

+100 CristinaB, total deacord cu tine nu vreau sa ma repet, deaceea Tenora, CAPUL SUS, ati fost superbi, asa ati vazut voi frumosul, asa e fericirea voastra energia, emotia........... Bravo..... Fiti unici, asta uneori ne evidentiaza.
Cel mai important e sa va placa voua.........in rest lume e multa multa..........


User avatar
tenora
Posts: 207
Joined: 14 Feb 2012, 00:00
Location: Chisinau, Paris

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by tenora »

Multumesc fetelor pentru atatea cuvinte frumoase! Noi am facut tot asa cum ne-am dorit, intreaga nunta si toate amintirile ce ne-au ramas, pozele le-am vrut colorate, vii, si video la fel energic si plin de viata, asta si am primit. Clipul nostru arata realitatea, nu am jucat teatru, nu am filmat un film in ziua nuntii si nu am fost actori, am fost noi insisi si am trait sarbatoarea din plin. Clipul nu e perfect, dar pentru noi e cel mai reusit, pentru ca e al nostru, cu toate emotiile si cu toti cei dragi care ne-au fost alaturi. Am plasat imaginile ca sa ma impart cu voi cu emotiile pozitive pe care le-am trait , multumesc inca o data tuturor celor ce ne-au apreciat si doresc tuturor viitorilor miri sa fie la fel de fericiti si pozitivi cum am fost noi in ziua nuntii, nu atrageti atentia la nimic, e o singura zi si mai mult nu se va repeta! Iar pentru persoana careia clipul i s-a parut "urit de tot" rugam sa plaseze si ea clipul ei de nunta sa aflam totusi ce e frumosul;)


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by maryLand »

Tenora, v-am admirat...si o spun cu toata sinceritatea..pentru ca il stiu pe sotul tau incade pe cind era un pusti...
nu-mi vine a crede ca timpul trece asa repede :?

Ati fost foarte frumosi, TU o mireasa stilata si frumoasa..EL barbatul perfect de linga tine. Trebuie sa invatam a aprecia frumosul din oameni..iar voi sunteti un exemplu minunat al frumosului in cuplu. Casa de piatra voua si multa multa fericire!

p.s. sunt sigura ca ce priviti voi la TV este mult mai calitativ decit ceea ce este postat pe youtoube. Youtube strica calitatea cu 60% a video-ului. ;)


Image
User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Libelula »

tenora wrote: ... Iar pentru persoana careia clipul i s-a parut "urit de tot" rugam sa plaseze si ea clipul ei de nunta sa aflam totusi ce e frumosul;)
+1

CASA de PIATRA !!! Fiti fericiti asa cum stiti doar voi !!! :D


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Liudocika2012 »

tenora, clipuletul vostru m-a facut sa zimbesc, energia pozitiva a zguduit monitorul :lol: Sa dea Domnul sa va fie familia unita si la fel de fericita ca in ziua nuntii pentru ca eu va vad foarte compatibili! Este atit de usor sa fii mare critic a frumosului cind nu ai contribuit nici cu un miligram la povestea asta. In acelasi timp e foarte greu sa primesti o critica atunci cind ai depus tot sufletul, toate straduintele ca sa iasa ideal. E ca si cum cineva total strain ti-ar zice stii, cel mai frumos moment al vietii tale mi se pare in mare parte de-a dreptul oribil. Tenora, ai fost minunata, si tu, si sotul si ambianta foarte senina. Sa-ti tii cerul familiei voastre senin in continuare iar la inima sa pui doar cele frumoase.
Atita timp cit cineva e nemultumit de rezultatul final a uneia dintre miresuicele trecute prin foc si para dupa eveniment si tin dinadins sa-si expuna punctul negativ de vedere sa fie pregatite la critici foarte foarte dure la rindul sau. Si vom vedea dupa ce s-a pregatit un an de zile, nu a dormit jumatate din noptile din acest an din cauza fricii si a cosmarurilor, si-a limitat bugetul enorm, a slabit din cauza emotiilor, a trecut cu brio de eveniment, a asteptat mai mult de jumatate de an clipuletul si cind a hotarit sa se imparta si ea cu bucuria vietii ei sa se gaseasca acel MARE CRITIC A FRUMOSULUI sa-i zica stii ce... e oribil :mrgreen:
Pupici dulci tuturor miresuicelor mele!


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Ulieana
Posts: 83
Joined: 12 Feb 2013, 15:27

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ulieana »

Fetelor faceti putina diferenta intre nunta propriu zisa si cu toate derivatele ei...si calitatea ideia si toate celelalte a videoklipului !!! Nimeni nu a pus la indoiala frumusetea nuntii lor, dragostea ce sio poarte si toate emotiile traite...accent sa pus pe Video si nu pe cei ce fac parte din acest video !!!! Diferenta e mare..


Post Reply