De profesie ... mamica

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: De profesie ... mamica

Post by heliga »

Gogoasa micuta! tfiu tfiu . Sa fiti sanatoshele ;)


Image
Image
User avatar
Honey_lady
Posts: 130
Joined: 11 Nov 2011, 00:00
Location: Londra

Re: De profesie ... mamica

Post by Honey_lady »

heliga, maryLand..... multumim mult ;)


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: De profesie ... mamica

Post by perla »

un ingeras scump...


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: De profesie ... mamica

Post by perla »

fetelor, iata a trecut aproape un an de cind am devenit MAMA, ultima data cind am postat poze aici cu Davi, era micut micut de tot, acum e flacaul mamei

asa arata puiul meu la 11 lunite
Image

aici e cu mami :)
Image

si, celor cu care nu comunic pe facebook, va arat ce "fapta" mareata am facut de dragul iubirii mele
Image


Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: De profesie ... mamica

Post by Nadinn »

perla sunteti niste frumuseti,tu si Davi,iar tatuajul superb,bravooooo


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: De profesie ... mamica

Post by Alintush »

ce mare e...iar mamica pe zi ce trece tot mai frumoasa...tatuajul e temporar sau permanent? a durut :D


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: De profesie ... mamica

Post by marcellla »

Suberbi ambii sunteti Perla, intr-adevar e flacau deja, atit de dragalas...mmmm, imi vine sa-l apuc de obrajorii ceea pufosi :) Mi-a placut mult si tatuajul, un gest frumos pentru iubirica ta micuta, ma intrebam si eu, e teporar sau permanent?!


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: De profesie ... mamica

Post by heliga »

Mai ce mari ati crescut si chipesi ! Si nu demult vb despre simptome acum ii tinem de minuta :roll:


Image
Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: De profesie ... mamica

Post by perla »

Mulțumesc scumpele pentru cuvintele frumoase. Intr-adevar timpul trece foarte repede. Dar eu asa as vrea ca el sa ramina mereu micut:(( sa am grija de el mereu.. dar fiecare perioada are frumusețea ei. Astept deja sa mearga singurel, dar se teme. E fricosel el la mama. Spune mama, da,teatea, bu, a.. parca ar vrea sa rupa cuvintele.dar nu poate:)) intelege cind ii interzic. Se uita la mine si zimbeste poate ma inmoi :))
Tatuajul e permanent. Nu pot sa zic ca e o durere insuportabila. Mai degraba e neplacuta. Dar se obisnuieste pielea si nu doare tare.


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: De profesie ... mamica

Post by Alintush »

mamicilor cu pici...voi cind ati inceput difersificarea cum ati facut-o?
eu ma gindesc sa incep cu sucurile vre-o saptamina, dupa asta pereua din legume, terci apoi fructe..
azi iam luat suc din morcov, doamna de la farmacie a zis ca e valabil 24 ore de la deschidere, pe ambalaj scrie 3 zile...pai daca e pun 24 ore doar inseamna ca ii dau o singura lingurita pe restul il va bea taticul???hmmm...cam costisitor e asa...


Post Reply