Invitati Speciali

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Invitati Speciali

Post by Alintush »

Vladimir Fotesco...ce supriza pentru mine sa vad cum a crescut...am invatat in aceiasi scoala, dar niciodata nu am stiut ca are asa voce :oops:

Boris Covali, hmmm...sunt curioasa si eu cit ia...nu cred sa cinte la toate nuntile, sau suma e prea mare de asta mai rar e invitat


Fefe
Posts: 83
Joined: 16 Oct 2012, 15:34

Re: Invitati Speciali

Post by Fefe »

ianachka3 wrote:
mmgg29 wrote:ianachka3, dar de ce spui ca ”vrem si trebuie sa chemam 2 invitati speciali”? Sincer, nu inteleg de ce lumea in ziua de azi vrea sa faca niste show-uri din nunta. Cred ca o nunta trebuie sa fie ceva mai intim, care sa va reprezinta anume pe voi.
Vrem si trebuie nu pentru ca vreau sa fac un show, ci pentru a oferi oaspetilor o diversitate in program:) Am fost la multe nunti si anume acel moment de intrare a invitatului special parca da o nota de prospetime atyt oaspetilor kyt si mirilor. Oaspetii parka isi recapata fortele si incep sa se distreze inka mai tare..) La acord neam gindit si noi. Shtie cineva kam kyt iau ei pentru o ora?
Am telefonat, 500 euro /h...scump...dar sper sa merite:)


ianachka3
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2012, 19:58

Re: Invitati Speciali

Post by ianachka3 »

Eu cred ca merita:) ei intradevar sunt brAvo;)


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Invitati Speciali

Post by Olecika »

La acest subiect noi din start am zis ca nu vom investi, dar am avut norocul de restaurant, care ne ofera programul unui invitat ca si cadou :) am zis ca dorim sa o invite pe Z. Julea, dar vom vedea daca va fi disponibila :) Eu zic ca daca aveti posibilitate financiara puteti invita cu inima deschisa pe cineva dintre artisti. Cam toti au program adaptat pentru nunta si este destul de vesel si interesant pentru invitati, plus ca se mai fac poze... Mi se pare o idee buna ! Dintre cei pe care i-am vazut eu mi-a placut Z. Julea, A. puica si N. gordienco :)


User avatar
mmgg29
Posts: 230
Joined: 21 Mar 2013, 04:12

Re: Invitati Speciali

Post by mmgg29 »

Parintii mei au fost la o nunta unde a cantat Anisoara Puica, dar nu le-a placut. Poate asa sunt gusturile lor. Mie sincer, mi se pare cam plicticoasa.

Eu as vrea sa invit un saxofonist la nunta ca sa cante live.


User avatar
Utilizator800
Posts: 46
Joined: 23 Jun 2012, 13:52

Re: Invitati Speciali

Post by Utilizator800 »

La noi a fost doar un invitat special, in afara muzicantilor--Zinaida Julea. A incins niste hore!
Totodata, nu mi-a placut tinuta ei de plaja; cat de frumos ar fi fost sa fi venit in straie populare, dar, astea sunt capriciile artistilor.

De fapt, inca un invitat special muzical, a fost la inceput--fanfara Academiei! Au fost extraordinari.


Adelina90
Posts: 7
Joined: 06 Oct 2013, 23:08

Re: Invitati Speciali

Post by Adelina90 »

Fetele, haideti sa mai actualizam ideile cu invitatii speciali.
Eu citesc de ceva timp pe forum parerile dar nu am ajuns la nici o concluzie.
Ce parere aveti despre Ionel Istrati pt juma de ora? L-ati avut cineva? Cum e programul lui?
Mersi.


User avatar
bobrsergey
Posts: 109
Joined: 22 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Invitati Speciali

Post by bobrsergey »

Fire show [youtube]yBfdhhvIYv8[/youtube]


flower
Posts: 10
Joined: 23 Jun 2014, 19:01

Re: Invitati Speciali

Post by flower »

Spuneti-mi va rog ce faceti ca program suplimentar sa distrati invitatii??? Ceva idei plsss :)


essenza
Posts: 13
Joined: 03 Nov 2013, 23:04

Re: Invitati Speciali

Post by essenza »

am fost la o nunta,unde a cintat ionel istrati cam 30min sau poate mai mult,mie personal numi prea place Ionel Istrati,dar a facut chiar veselie,bv nici nu mam asteptat...am dansat si eu))))....fetelor nu stiti cit iau SunStroke Project pentru jumatate de ora?sau o ora??


Post Reply